Skocz do zawartości

[WROCŁAW], Przewodnik Miejski


t-shirt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Czy może ktoś w końcu podać adres zakładu Pani Fok? Chciałbym zwęzić koszulę i zapytać o paradę w sprawie marynarki

 

Kolega mógłby się trochę wykazać inwencją, w sieci nietrudno znaleźć:

 

 

http://www.zsz5wroclaw.home.pl/cechy.html

 

http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/894-14-40-913/kod-pocztowy/53-607/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki...

Wczoraj, na lotnisku we Wrocławiu,przed lotem do Brukseli rozmawiałem z pracownikiem butiku Emanuel Berg, i dowiedziałem się, że otwierają sklep + MTM w Domu Towarowym Renoma.

Otwarcie planowane jest na koniec lipca/początek sierpnia.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścierają mi się szybko czubki przy podeszwach skórzanych- chciałbym aby coś na to poradził :)

Rada to żabki http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1297-%C5%BCabki-podk%C3%B3wki-blaszki-dyskusje-i-porady/?hl=%C5%BCabki Nie jest to wielka filozofia tzn. można to wręcz zrobić samemu. Tym bardziej może to zrobić człowiek na stoisku 'złota rączka' w jakimś centrum handlowym (celowo nie używam słowa szewc). But będzie zabezpieczony. Ale można to zrobić estetycznie: wybrać trochę podeszwy, dokładnie dopasować żabkę do kształtu noska etc.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada to żabki http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1297-%C5%BCabki-podk%C3%B3wki-blaszki-dyskusje-i-porady/?hl=%C5%BCabki Nie jest to wielka filozofia tzn. można to wręcz zrobić samemu. Tym bardziej może to zrobić człowiek na stoisku 'złota rączka' w jakimś centrum handlowym (celowo nie używam słowa szewc). But będzie zabezpieczony. Ale można to zrobić estetycznie: wybrać trochę podeszwy, dokładnie dopasować żabkę do kształtu noska etc.

Dzięki za informacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tym się zajmuje nie krawiec, ale zakład cerowania artystycznego. Niestety, jeśli jest to uszkodzenie gładkiej wełny, to sprawa jest raczej przegrana. Oczywiście można zacerować, ale będzie widać.

Zacerowana dziura to chyba nie jest ujma?  :wacko:  Ja na ten przykład mam kilka par podziurawionych butów, w których chodzę po naprawach.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy któryś ze wskazanych krawców wykonuje to co kiedyś robiła repasaczka? Tzn uzupełnia bytki materiału- jak to się mówi: artystycznie. Mam dziurę w rękawie; jakby nacięcire żyletką.

 

Wiem, że we Wrocławiu na ul. Mikołaja koło rynku była jakiś czas temu pracownia cerowania artystycznego i tam robili takie ubytki materiału. Ale nie wiem jestem pewien czy starsza Pani, która tam pracowała jeszcze tam stacjonuje, warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tak z innej beczki...

Wczoraj, na lotnisku we Wrocławiu,przed lotem do Brukseli rozmawiałem z pracownikiem butiku Emanuel Berg, i dowiedziałem się, że otwierają sklep + MTM w Domu Towarowym Renoma.

Otwarcie planowane jest na koniec lipca/początek sierpnia.

Wczoraj zostałem poinformowany, że Renomie Emanuel Berg otwiera się raczej dopiero w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć, mam dwa pytania odnośnie Naszych wrocławskich zasobów.

Potrzebuję kogoś, kto od nowa przyszyje mi guziki w skórzanej marynarce (słupki)

i druga kwestia:

potrzebuję nabyć dobrej jakości skórę licową koloru czarnego do zrobienia łat na łokciach, czy orientujecie się gdzie mógłbym to zrealizować we Wrocławiu ??

pozdrawiam forumowiczów, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Panowie,

 

od dzisiaj można przymierzyć Crockett&Jones w butiku Emmanuel Berg w Renomie we Wrocławiu. Całkiem przypadkowo odkryłem, że dzisiaj nastąpiło otwarcie sklepu. Towar jest jeszcze wykładany na półki, a obok rzeczy zwykle sprzedawanych na ekspozycji znajdują się np. śrubokręty ;-). Niemniej, fakt jest faktem!

 

Dla zainteresowanych spoza Wrocławia podaję adres: Dom Handlowy Renoma, ul. Świdnicka 40 (przy placu Kościuszki), parter naprzeciwko wejścia między Zarą a Massimo Dutti ;-)

 

Pozdrawiam,

Francuz

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.