Skocz do zawartości

[WROCŁAW], Przewodnik Miejski


t-shirt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
6 godzin temu, marianowic napisał:

Ja od jakiegoś czasu korzystam z usług szycia na miarę: http://uslugikrawieckiewroclaw.pl/

Jak na razie uszyłem tam dwie pary spodni i jestem MEGA zadowolony, a wierzcie mi, jestem wymagający i chodzę po kilka razy na poprawki już po odebraniu końcowym.

Pokażesz efekty w dziale bespoke? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 24.07.2017 o 15:45, marianowic napisał:

Ja od jakiegoś czasu korzystam z usług szycia na miarę: http://uslugikrawieckiewroclaw.pl/

Jak na razie uszyłem tam dwie pary spodni i jestem MEGA zadowolony, a wierzcie mi, jestem wymagający i chodzę po kilka razy na poprawki już po odebraniu końcowym.

To chyba słabo jak musisz chodzić na poprawki po odebraniu, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba słabo jak musisz chodzić na poprawki po odebraniu, nie sądzisz?

Nie uważam ze jest to słabe. Inaczej ocenia się rzecz na sucho w pracowni a inaczej w domu czy po całodniowym noszeniu, gdzie wychodzą na jaw elementy do poprawy. Dodatkowo uważam to za plus, ze po wykonananiu pracy Panie nie narzekają kiedy przychodzę z "kolejną" rzeczą do zmiany.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Godzinę temu, patryk6 napisał:

Panowie,

mam trencz, który na wzrost jest dla mnie OK, ale pozostałe (wszystkie) wymiary są dużo za duże. Gdzie udać się po przeróbkę krawiecką? Igiełka na Oławskiej? (widziałem, że przewijał się ten zakład w wątku)

Wg mnie takie przeróbki to za dużo na Igiełkę. Większe przeróbki to albo Pani Wanda Fok na Kazimierza Wielkiego (za Heliosem w stronę Ruskiej) albo Panowie Wielądek i Frankowski na Kościuszki (podwórko za Tutti Frutti).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patryk6 napisał:

Panowie,

mam trencz, który na wzrost jest dla mnie OK, ale pozostałe (wszystkie) wymiary są dużo za duże. Gdzie udać się po przeróbkę krawiecką? Igiełka na Oławskiej? (widziałem, że przewijał się ten zakład w wątku)

Jeżeli do zrobienia są rękawy, taliowanie i jeszcze do tego barki, to ja bym sobie dał spokój z taką liczbą przeróbek.

Będę niedługo sprawdzał nową miejscówkę krawiecką, więc jeżeli się sprawdzi, to podrzucę tu za jakiś czas namiar. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, patryk6 said:

Gdzie udać się po przeróbkę krawiecką? Igiełka na Oławskiej?

W Igiełce zlecałem zmianę guzików marynarki z 5 nachodzących na siebie na 4 przyszyte obok siebie bez z nachodzenia. Wypruto obszycia imitujące dziurki (tak to w domu sam sobie bym zrobił) chyba, że się mylę i ktoś przekona mnie do słuszności takiego rozwiązania. Miejscówka dla mnie spalona (a mam spory kawałek do nich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, artb napisał:

W Igiełce zlecałem zmianę guzików marynarki z 5 nachodzących na siebie na 4 przyszyte obok siebie bez z nachodzenia. Wypruto obszycia imitujące dziurki (tak to w domu sam sobie bym zrobił) chyba, że się mylę i ktoś przekona mnie do słuszności takiego rozwiązania. Miejscówka dla mnie spalona (a mam spory kawałek do nich)

Może jakieś zdjęcie bo chyba wyobraźni mi zabrakło :) Jeżeli to były imitacje dziurek to rozsunięcie guzików musiało się wiązać ze zrobieniem także nowych imitacji więc zakładam że zamieniono 5 guzików umieszczonych gęsto na 4 rzadziej z nowym obszyciem imitacji dziurek ... jak chciałeś to inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, MH_fan said:

Jeżeli do zrobienia są rękawy, taliowanie i jeszcze do tego barki, to ja bym sobie dał spokój z taką liczbą przeróbek.

Nie wiem czy zrozumiałem -- dać sobie spokój, w sensie w ogóle nie przerabiać i pozbyć się trencza? Dlatego, że cena tylu przeróbek może być wysoka, czy że prawdopodobieństwo powodzenia jest małe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryk6 - i jedno i drugie. Barki to bardzo newralgiczna część, ciężka do przerabiania i kosztowna. Ja osobiście kieruje się zasadą, że najlepiej, jak do skracania są same rękawy. :D Oczywiście taliowanie też dopuszczam, ale w barki się nigdy nie bawiłem. Ja bym ten spieniężył i szukał innego, chyba że ten jest mega super wyjątkowy i jest wart ryzyka i kosztów. ;) Ale to oczywiście moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
W dniu ‎2017‎-‎09‎-‎13 o 20:58, pol606 napisał:

Pani Wanda przyjmuje teraz na Nadodrzu.

Możesz podać namiar gdzie dokładnie czy trzeba się umawiać z nią telefonicznie?

2 godziny temu, kormox napisał:

Czy we Wrocławiu nadal jedynym sklepem z klasycznymi butami jest Brogs na Grodzkiej?

Wg mnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.