Skocz do zawartości

[WROCŁAW], Przewodnik Miejski


t-shirt

Rekomendowane odpowiedzi

Druga sprawa, na ulicy Grodzkiej 5 w najbliższy czwartek zostanie otwarty salon z obuwiem marki Loake, marynarkami bez konstrukcji i podszewki wykonywanymi w Polsce oraz torbami szytymi podobno przez polskiego rzemieślnika. Sklep nazywa się BROGS :P, można znaleźć ich na facebooku.

 

BROGS otwiera się ostatecznie w niedzielę, 13 września o 12;00. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Koledzy,

 

Niedługo będę musiał rewitalizować wstawki gumowe w obcasach kilku par butów - chodzi o same elementy gumowe w tyle obcasa (chodzę dość energicznie "z pięty" i szybko ścieram te okolice), skórzane wierzchniki przodów obcasów mają się dobrze.

Gdzie polecalibyście zlecić stosowną naprawę?

 

Na Poleską mam dość daleko (choć nie wykluczam przebijania się tam), natomiast co do Małopanewskiej mam wątpliwości - o ile zelowanie wyszło bez zarzutu, o tyle operacja na obcasach moich trzewików budzi mieszane uczucia (zamiast np. naklejenia/nabicia wstawki drewnianej/skórzanej z cienkim a twardym wierzchem gumowym otrzymały grubą a przez to plastyczną warstwę gumy).

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Koledzy,

 

Niedługo będę musiał rewitalizować wstawki gumowe w obcasach kilku par butów - chodzi o same elementy gumowe w tyle obcasa (chodzę dość energicznie "z pięty" i szybko ścieram te okolice), skórzane wierzchniki przodów obcasów mają się dobrze.

Gdzie polecalibyście zlecić stosowną naprawę?

 

Na Poleską mam dość daleko (choć nie wykluczam przebijania się tam), natomiast co do Małopanewskiej mam wątpliwości - o ile zelowanie wyszło bez zarzutu, o tyle operacja na obcasach moich trzewików budzi mieszane uczucia (zamiast np. naklejenia/nabicia wstawki drewnianej/skórzanej z cienkim a twardym wierzchem gumowym otrzymały grubą a przez to plastyczną warstwę gumy).

 

Jakieś sugestie?

 

Jak mi się przecierają pięty to zanoszę buty do zakładu przy ul. Żelaznej 44a i jestem raczej zadowolony - choć tam wymieniają cały flek zamiast naklejać cienkiej warstwy gumy, więc nie wiem czy kolegę to urządza. Muszę jednak zaznaczyć, że używają fleków z dość solidnej i trudno ścieralnej gumy (wytrzymuje dłużej niż fabryczna w G&B ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Przejrzałem internety i znalazłem kilka pracowni krawieckich, które szyją we Wrocławiu i okolicach. Dostałem odpowiedź m.in. od firmy:

1. Diuk - koszt kamizelki 290zł - http://www.diuk.pl/

2. Plus Collection - http://uslugikrawieckiewroclaw.pl/

3. Vistula MTM

4. Bytom MTM

 

Pytanie do Was, czy ktoś miał styczność z tymi pracowniami i może coś więcej powiedzieć na temat jakości? Kolejna kwestia - nigdy nic nie szyłem samodzielnie i nie znam realiów - pytanie czy uszycie kamizelki należy do prostych zabiegów i każdy krawiec, który zajmuje się szyciem powinien podołać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wkrótce wybieram się na kilka dni do Wrocławia i korzystając z okazji, chciałbym zapytać Kolegów z tego miasta, czy jest jakiś sklep który warto odwiedzić (głównie pod kątem butów)? Oczywiście nie oczekuję cudów i zdaje sobie sprawę z oferty stacjonarnej w Polsce. Jednakże, w Gdańsku jest sklep klasycznebuty.pl, w Poznaniu w Miler Spirits & Style mają Berwick i Loake, także może i we Wrocławiu istnieje podobne miejsce? Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.