Skocz do zawartości

Forumowy Ranking 10 najlepiej ubranych Polaków dla Magazynu PLAYBOY


Krupa & Rzeszutko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powtórzę nazwiska pisarzy, które tu już  padły. Też się ubierają o wiele  lepiej niż większość wymienianych wcześniej celebrytów. Spójnie z profesją i z charakterem swojej twórczości, niewymuszenie, stonowanie, lecz nie nijako. Warto ich promować, bo poziom odziewania się w polskich środowiskach akademickich i pisarskich jest dołujący.

pisarz 1.jpg

pisarz 2.jpg

pisarz 3.jpg

A zostawiania "przodujących" kolegów z Forum w towarzystwie "średniej statystycznej" wyróżnianych w takich rankingach Playboya to poniekąd rzucanie pereł przed wieprze ;) Ale sensowne na zasadzie kontrargumentu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło, że wspomniano mnie w tym wątku.

Niestety, wszystkie zdjęcia jakie prezentowałem na forum są wykonane telefonem i raczej przeciętnej jakości, IMO nienadającej się na konkurs. Jest to zresztą powód dla którego aktywność ograniczam głównie do działu bespoke/przewodnik miejski, gdzie uważam, że wyższą wartością od samej jakości zdjęć jest możliwość podzielenia się z resztą forumowiczów ciekawymi adresami lub produktami.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, blueloafers napisał:

Kiedy bedzie ogloszony ranking? Kto jeszcze jest jurorem? I jak to bedzie dzialalo, jurorzy uzgodnia top 10 miedzy soba czy kazdy zaprezentuje swoja dziesiatke?

Werdykt będzie ogłoszony w styczniowym numerze PB. Jestem przekonany, że Jurorów jest sporo. W ich gronie znajduje się z pewnością Roman Zaczkiewicz, o czym wspominał na FB.

Poproszono mnie o nominację 10 osób. Myślę, że redakcja wrzuci wszystko do jednego worka, po czym zacznie liczyć... . Ten kto pojawi się na większości nominowanych przez Jurorów top 10, ten wygra (oczywiście to tylko teoria;)

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 15048236_634368396750681_548031179648715

Człowiek sobie spokojnie skroluje forum, a tu takie rzeczy!? ;)

Dziękuję za uznanie @Zajac Poziomka i @Krupa & Rzeszutko ale podejrzewam, że będzie wielu lepszych kandydatów - wielu już wymienionych w tym wątku. Miłoby było jeśli ktoś z forumowiczów, symaptyków, czy z samego stowarzyszenia mógł się w takim zestawieniu znaleźć.

Osobiście konstruując tego typu ranking zanim przeszedłbym do oceniania kandydatur spojrzałbym na kryteria - co to znaczy "najlepiej ubrany". Termin "najlepiej" jest wieloznaczny. Na pewno istotny jest styl, ale wydaje mi się, że oryginalność czy kreatywność też jest istotna.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 15.11.2016 o 23:17, Krupa & Rzeszutko napisał:

Werdykt będzie ogłoszony w styczniowym numerze PB. Jestem przekonany, że Jurorów jest sporo. W ich gronie znajduje się z pewnością Roman Zaczkiewicz, o czym wspominał na FB.

Poproszono mnie o nominację 10 osób. Myślę, że redakcja wrzuci wszystko do jednego worka, po czym zacznie liczyć... . Ten kto pojawi się na większości nominowanych przez Jurorów top 10, ten wygra (oczywiście to tylko teoria;)

 

To skład jurorów.

PlJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.