Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

11 godzin temu, Paweł_Kupras napisał:

Moje derby longwingi z barkera jeszcze chwile poczekają. Ale patrząc na pogodę już nie długo. A do dżinsów będą jak znalazł :D 

Tymczasem dzisiaj na formalnie. Pierwszy raz na nogach.

Kryptoreklama - widziałem na stronie już dwa modele :) jak wypada kopyto pod względem tęgości? To takie klasyczne F? Jak wypada w stosunku np do Yanko 915 czy Meermina Hiro/Olfe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JDC napisał:

Kryptoreklama - widziałem na stronie już dwa modele :) jak wypada kopyto pod względem tęgości? To takie klasyczne F? Jak wypada w stosunku np do Yanko 915 czy Meermina Hiro/Olfe? 

Podobne do kopyta capital od Loake. Zawsze miałem rozmiar 8,5 uk na tym kopycie. Ale obecnie cenie sobie większy komfort niż mocne dopasowanie i tutaj wziąłem 9 uk. Co do meerminy miałem buty na kopycie Hiro ale większość sprzedałem. Były mi za wąskie w palcach. Zostały tylko zamszowe oksfordy bo one dość mocno puściły. Buty w moim odczuciu „true to size”, można śmiało brać w dotychczasowym rozmiarze.

Lotniki tez się pojawią na stronie ale czekają na zdjęcia. Reszta tez będzie miała lepsze. Jak na razie 3 modele pojawią się w ofercie(brogsy, lotniki, tasele).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Paweł_Kupras napisał:

Podobne do kopyta capital od Loake. Zawsze miałem rozmiar 8,5 uk na tym kopycie. Ale obecnie cenie sobie większy komfort niż mocne dopasowanie i tutaj wziąłem 9 uk. Co do meerminy miałem buty na kopycie Hiro ale większość sprzedałem. Były mi za wąskie w palcach. Zostały tylko zamszowe oksfordy bo one dość mocno puściły. Buty w moim odczuciu „true to size”, można śmiało brać w dotychczasowym rozmiarze.

Lotniki tez się pojawią na stronie ale czekają na zdjęcia. Reszta tez będzie miała lepsze. Jak na razie 3 modele pojawią się w ofercie(brogsy, lotniki, tasele).

Tego się obawiałem - nosząc 6UK w Loaki Capital nie wchodzę nawet w 7UK w podbiciu. Jak mierzyłem Buckingam albo Aldwyche to stopa mi drętwiała. Czytając że kopyto Lennon w Crownhillach ma wysokie podbicie, dalej czuje dyskomfort przy 40,5. Chyba nie będą dla mnie, chyba, że loafersy. Wpadnę kiedyś zmierzyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wchodzimy w ten okres gdzie wrzucane będą zarówno trzewiki w towarzystwie flanel, a jak wyjdzie słońce to… tak jak u mnie. Słońce wyszło i skorzystałem z okazji przetestowania nowych spodni.

P.S. Układ stóp nienaturalny żeby się zmieścić w wąskim promieniu słońca.

760573E0-D5C0-4984-9450-BD5C3020E910.thumb.jpeg.c24eddefa6b27ebf4654ff67ae4d14b7.jpeg
 

image.thumb.jpg.ed9f6853e198ca7bcbd4368ea5638127.jpg

  • Like 6
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.