Skocz do zawartości

Brogsy stosunek ceny do jakości 1:1


sdms

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

chciałbym zapytać Was o wasze doświadczenie w butach typu Brogsy, a dokładnie producenta który oferuje jakość  w stosunku do ceny 1:1

Jakość – czytałem zbliżony wątek na tym forum w którym konkluzja była taka że dla jednego z Panów jakość to skóra i sposób wykonania obuwia a dla drugiego to  też oprawa  ,,artystyczno – marketingowa” plus cała legenda i historia marki.

 Też doczytałem że skóra na buty jest produkowana generalnie w dwóch fabrykach w Europie więc skóry są do siebie generalnie podobne itp. Nie chciałbym dywagować kto ma racje czy jakość to materiał czy również prestiż producenta.

Interesuje mnie Wasze doświadczenie i uprzejmie proszę o Wasze zdanie czy w kwocie 600 -1000 pln  można kupić dobre buty które będą służyły przy należytym konserwowaniu przez kilka lat tak jak cena ich  zakupu by sugerowała.

Zastanawiam się nad trzema modelami butów:

http://berwickshoes.com/en/shoes/mod-3561-2/

·         Loake  1880 Buckingham Brown

 http://www.le-premier.pl/loake-1880-buckingham-brown,3,1253,136

·         Loake 1880 Heston Mahogany

http://www.le-premier.pl/loake-1880-heston-mahogany,3,1253,162

 

Chciałbym zapytać czy możecie wypowiedzieć się, które z tych butów wybrać ewentualnie może Macie wiedzę na tyle obszerną, opartą na własnych doświadczeniach że potraficie rzetelnie zaproponować inny model danej marki lub producenta obuwia.

Cena powyżej jest orientacyjna zakupu obuwia w której chciałbym się zmieścić budżetowo.

Jeszcze raz pozwolę sobie podkreślić nie interesuje mnie marka (nazwa) tylko stosunek ceny do jakości (sposobu/dokładności wykonania, użytego materiału)  w relacji 1:1 lub zbliżony.

Z poważaniem

Daniel

Edytowane przez waski
kolor czerwony jest zarezerwowany wyłącznie dla admininstratora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Buckingham, i Heston to, moim zdaniem, bardzo ładne, zgrabne buty. Kopyto Claridge to chyba nasmuklejsze kopyto Loake (proszę mnie poprawić jeżeli się mylę). Model Buckingham widziałem kilka razy w sieci w cenie poniżej 900 złotych i w takim wypadku uważam, że to bardzo dobry zakup. 

Nie mniej jednak moim faworytem jeżeli chodzi o taki rodzaj buta to model Hunt od AS:)

Pozdrawiam.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym Ci poczekać do poniedziałku na wyprzedaże na Herring Shoes (najlepiej zapisz się od razu do newslettera, żeby dostać "early acces"). W cenie około 1000-1200 złotych bywają tam przecenione buty Alfred Sargent (pod własną marką, albo wyprodukowane dla Herring Shoes) i za buty pełnowartościowe (nie "seconds") to chyba najlepszy możliwy stosunek jakości do ceny jaki można uzyskać. Na zachętę zdjęcie moich rocznych Herring Edward II, które kupiłem jako "seconds" za około 900 złotych. AS to co najmniej jedna półka jakościowa wyżej niż Loake 1880 i co najmniej dwie niż Berwick.

a.JPG

 

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Koledze chodzi o to, żeby nie przepłacać i tyle. Aktualnie poniżej 1000 zł masz promocję na patine.pl i tak jak napisał Zajac Poziomka, czekasz spokojnie na wyprzedaże u Herringa albo korzystasz na wyprzedaży u patine, będziesz zadowolony tu i tu.

PS. Jaki zakładasz rozmiar? 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

musa19, Zajac Poziomka, KIERMNAN - dziękuje serdecznie  za informacje i pomoc.

Poszukam butów zgodnie z Waszymi sugestiami i propozycjami, jednocześnie chciałbym podziękować za informacje odnośnie zbliżającej się przecenie w sklepie internetowym.

 

A co do reszty Panów no cóż , pozostaje mi tylko życzyć równie konkretnych odpowiedzi na zadawane pytania jakich samych udzielacie w postach. J

P.S.

Zazwyczaj rozmiar 42,5 -43

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitesnake,

pozwolę sobie mieć odmienne zdanie co do Twoje wypowiedzi odnośnie jakości i trwałości że to nie idzie w parze, ale zawsze mogę być w błędzie. 

Ale do rzeczy, bo napisałeś ,, ... dwie pary tańszych, niż jedną droższych." 

To teraz konkretnie proszę, tańsze tzn. jakiej firmy polecasz? - model buta (brogsy) już został w pierwszym zapytaniu podany przez zemnie. 

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sdms napisał:

Whitesnake,

pozwole sobie mieć odmienne zdanie co do Twoje wypowiedzi odnośnie jakości i trwałości że to nie idzie w parze, ale zawsze mogę być w błendzie. 

Jesteś w błędzie.

15 minut temu, sdms napisał:

 

To teraz konkretnie proszę, tańsze tzn. jakiej firmy polecasz? - model buta (brogsy) już został w pierwszym zapytaniu podany przez zemnie. 

Pozdrawiam

Daniel

Np. Meermin. 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whitesnake:

Jak najbardziej zgadzam się z tym co napisałeś, oczywiście o ile mowa o eleganckich butach skórzanych, porządnych butów trekkingowych, czy sportowych nie "zajedziesz" w jeden sezon, nawet bez rotowania :) (poza ekstremalnymi przypadkami bardzo intensywnego używania).

sdms:

Myślałem, że masz już kilka par butów, a nie że szukasz pierwszej pary. Jeżeli nie masz czym rotować to zdecydowanie idź za radą Whitesnake'a. Kup dwie pary Meerminów. Albo poczekaj na wyprzedaże na Herring Shoes do poniedziałku, powinno być tam sporo butów za około 600-700 złotych za parę.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

a więc tak, mam kilka par butów, pewnie dlatego zawsze uważałem że za ceną idzie jakość i trwałość w użytkowaniu obuwia.Jeszcze raz dziękuje za ww. informacje, nie sądziłem że taka będzie ożywiona dyskusja odnośnie mojego zapytania/posta.

P.S.

Mam pytanie, czy ktoś z użytkowników ma doświadczenie w reklamowaniu obuwia w sklepie internetowym "Herring Shoes", mam tu na myśli w szczególności sytuacje zakupu butów i ewentualną pomyłkę w doborze rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2016 o 23:09, sdms napisał:

Mam pytanie, czy ktoś z użytkowników ma doświadczenie w reklamowaniu obuwia w sklepie internetowym "Herring Shoes", mam tu na myśli w szczególności sytuacje zakupu butów i ewentualną pomyłkę w doborze rozmiaru.

Nie ma najmniejszego problemu z wymianą obuwia na inny rozmiar, oczywiście jeżeli jest dostępny. Trzeba tylko pamiętać, że buty odsyłamy na własny koszt. Osobiście w kwestii obsługi klienta nie mam do tego sklepu najmniejszych nawet zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym nawiązać jeszcze do samego sklepu i wyprzedaży wspomnianej przez ,, Zajac Poziomka"  - czy wiadomo kiedy dokładnie rozpocznie się w Herring sklep wyprzedaż poszczególnych modeli, czy może to co teraz jest w zakładce ,,sale" na stronie internetowej jest wlasnie tą wyprzedażą?

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża wyprzedaż ma się zacząć dzisiaj, będzie o wiele więcej przecenionych modeli niż jest teraz w zakładce "sale".  "Wczesny dostęp" dostaną  mailem osoby zapisane do newslettera sklepu do czego zachęcam, dla wszystkich wyprzedaż rozpocznie się pewnie dziś wieczorem albo jutro rano.

edycja: tu masz więcej informacji - https://www.facebook.com/herringshoes/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

Nigdy z tej opcji nie korzystałem, ale podobno przy płatności przez Paypal zwrot jest za darmo. Obsługa klienta w Herringshoes jest wzorowa, Ken z Herringshoes naprawdę dba o to, żeby klienci byli zadowoleni.

Potwierdzam, przy płatności za pośrednictwem PayPal koszty ewentualnego zwrotu są refundowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niewiem czy Wy też próbowaliście zrobić zakupy dzisiaj w promocyjnej cenie w sklepie Herring ja próbowałem i na próbach się skończyło.

W skrócie od godz. 12.00 do 14.30 namiętnie nie mogłem wybrać obuwia, jak już serwery zaczęły przerabiać ilość odwiedzin zainteresowanych klientów okazało się że nic nie zostało :)

Jak z przymróżeniem oka postanowiłem kupić jeden model butów skoro już tyle czasu spędziłem żeby dokonać zakupu, na sam koniec przy płatności namiętnie za kazadym razem polazywał się błąd płatności (3 rożne karty próbowałem użyć + opcja paypal)

Podsumowując, to chyba nie był zbyt udany dzień zakupów hehe :)

A teraz pytanie do obuwia firmy Yanko, macie jakieś zdanie, polecili byście czy może dorzucić pare groszy więcej i kupić Brogsy w cenie regionalnej ww. sklepie internetowym.

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem w Herring i - mimo chwilowych problemów z serwerem - zakup i płatność były po chwili bezproblemowe. Dwukrotnie konsultowałem się z obsługą na chatcie i nie było z tym problemu (natychmiastowa dostępność Chrisa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkowalcz,

dokladnie tak jak piszesz ten sam problem wyświetlał się na stronie ,,504"

A potem problem z płatnością...

Troche przykro bo myślałem ze uda się coś fajnego kupić w dobrej cenie.

Ehhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

w ramach  już chyba zakończenia tematu, chciałbym tylko napisać że mój wybór zakupu obuwia skończył się na firmie Loake 1880  Tan Buckingham Brogue. 

Jeżeli ktoś z członków forum jest zainteresowany poniżej przesyłam link do strony gdzie chwili obecnej jest wyprzedaż obuwia ww. marki.

http://www.tower-london.com/sale/shop-by-department/men

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.