Skocz do zawartości

III spotkanie foumowiczów w Warszawie...


slamacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wspominając poprzednie spotkanie bardzo miło, byłbym chętny. W zasadzie od 21 czerwca mogę każdego dnia.

Też bym tak chciał, tylko nie wiem, czy moja p.o. żony by dała radę. To dzięki jakimś pigułkom o odroczonym działaniu? :twisted:

A na zupełnie poważnie, to pewnie chętnie bym się wybrał i poznał Was w realu. Ze względu na wyjazdy itp. też preferuję 2 poł. czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pociągiem trochę długa podróż...

Nie wiem czy do tego czasu zdążę uszyć bespoke garnitur...

Może krawiec pomoże ;-) Mamy się chyba spotkać towarzysko i pogadać, napić wspólnie jakiegoś eleganckiego alkoholu a nie chwalić ciuszkami. Poza tym bespoke nie jest ani koniecznym, ani wystarczającym warunkiem elegancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tłumaczę w Warszawie 17-18 VI. Moge zostać do 19.

Re: Większe spotkanie we wrześniu. Baaaaaardzo chętnie przywiozę specjalistyczne szkło i przeprowadzę degustację whisky dla członków forum. Koszty takiej imprezy to tylko koszt whisky, o którym możemy zdecydować sami. Potrzebny jeszcze ktoś z zaprzyjaźnionym lokalem, który się na to zgodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można zorganizować jeszcze w czerwcu. 17 czerwca w piątek, 21 czerwca we wtorek czy 22 czerwca w środę Wam pasuje? 23 czerwca jest Boże Ciało ;)

Miejsce spotkania proponuję na świeżym powietrzu. Czekam na sugestie. Jeden z stałych forumowiczów nabył ostatnio smoking i jest następny chętny do Black Tie Club. Proponowałbym zrobić to jako temat spotkania, poddać obradom i może w wrześniu zorganizować pierwsze spotkanie w smokingach. Degustacja whisky z 4inHand byłaby doskonałą okazją do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 6 czerwca, myślę że aby spotkanie w szerszym gronie miało sens trzeba ludzi o nim informować z przynajmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem (1-2 miesiące). Daje to wówczas nadzieję, że na spotkaniu pojawią się również osoby spoza Warszawy.

Ale we wrześniu zrobimy czwarte...Jest potrzeba na spotkanie w czerwcu, są chętni więc nie torpeduj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wtrącam ponieważ nie uczestniczyłem w poprzednich spotkaniach, ale myślę, że celem przyciągnięcia możliwie największej liczby osób powinno się odstąpić od ustanawiania kryteriów uczestnictwa. Myślę, że smoking byłby tutaj wąskim gardłem dla wielu.

Popieram, że może być III i IV spotkanie, ale proponuję jednak trzymać się weekendów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wtrącam ponieważ nie uczestniczyłem w poprzednich spotkaniach, ale myślę, że celem przyciągnięcia możliwie największej liczby osób powinno się odstąpić od ustanawiania kryteriów uczestnictwa. Myślę, że smoking byłby tutaj wąskim gardłem dla wielu.

Popieram, że może być III i IV spotkanie, ale proponuję jednak trzymać się weekendów.

Garnitury wizytowe 3-częściowe albo dwurzędowe w ciemnych kolorach byłby także dozwolone, przynajmniej na początku funkcjonowania Black Tie Club. Nabycie muchy to nie jest ogromny wydatek, a to już by odróżniało garnitur od ubioru roboczego z krawatem. Co do weekendów to uznaliśmy ostatnim razem, że lepsze są ... dni powszednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.