Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Parmigiano: bardzo mi sie podoba (chce takie double strap monks'y!!), z jednym ale...wedlug mnie marynarka nie pasuje do reszty, a to ze wzgledu na fakt kolorystycznego zgrania cardigan'a ze spodniami. Wyglada jakbys mial na sobie spodnie i kamizelke od garnituru, ale marynarke z innego kompletu.

Pozdrawiam,

dsc.

Opublikowano

Połączenie dwóch części tego samego koloru (bez względu na to, czy to będą marynarka i spodnie, marynarka i kamizelka czy kamizelka i spodnie) z jedną kontrastującą jest klasyczne i, moim zdaniem, bardzo eleganckie. ;) Ten zestaw mi się nawet spodobał, tylko skarpetki wyglądają na trochę zbyt pończochowate. :)

Pozdrawiam, Dr

Opublikowano

Masz wyjatkowo dobre oko Dr Kilroy ;) ,skarpety rzeczywiscie sprawiaja takie wrazenie jak napisales.Swietnie nadaja sie na bardzo gorace dni -przedza filo di scozia-jednak teraz kiedy juz mamy jesien powinny wyladowac na dole szuflady ze skarpetami.

Odnosnie marynarki,niestety nie udalo mi sie wykonanc odpowiedniej fotografi-pomimo zmiany aparatu-aby w pelni pokazac piekny jej kolor,naprawde pasuje z granatem kardiganu i spodni.

Nie wiem czy zwrociliscie Panowie uwage na kozerke?

Opublikowano

zwróciliśmy. czy te spodnie to wełna? wyglądają na lżejsze optycznie od marynarki i może przydałby się im mankiet. Rewelacyjna kolorystyka, chociaż szkoda że nie ma zdjęcia całości na stojąco. niemniej gratuluję, niezwykle udany zestaw!

Opublikowano

"Ta niedziela jest jak film/tani, klasy B,/facet się pałęta w nim/w nieciekawym tle"

Przy takich zdjęciach jak to chciałbym, żeby zasłanianie twarzy było normą na forum - ale cóż, powiedziałem A, więc muszę powiedzieć B. Nie zezwala się nabijać z głupiego wyrazu twarzy. Chcącym się nabijać polecam krótkie spodenki, tysiąc warstw ubrań i poszetkę w tej ohydnej zieleni :)

post-232-1365892087144_thumb.jpg

Opublikowano

Witam

"Ta niedziela jest jak film/tani, klasy B,/facet się pałęta w nim/w nieciekawym tle"

Przy takich zdjęciach jak to chciałbym, żeby zasłanianie twarzy było normą na forum - ale cóż, powiedziałem A, więc muszę powiedzieć B. Nie zezwala się nabijać z głupiego wyrazu twarzy. Chcącym się nabijać polecam krótkie spodenki, tysiąc warstw ubrań i poszetkę w tej ohydnej zieleni :)

wreszcie powiało normalnością w spacerowym trybie po okolicznych wertepach. Bardzo fajny i niewymuszony zestaw na spacer o tej porze roku. Bardzo ładnie zgrana kolorystyka i wzorzystość. Warstwowość, jak najbardziej pożądana.

Gratuluje!!! Dla mnie No 1 od dawien, dawna w CMDNS.

Wyraz twarzy sympatyczny, zresztą wyjątkowo rzadko akceptujemy nasz własny wizerunek. Do tego trzeba się przyzwyczaić :-)

pozdrowienia Vislav

p.s. to cieliste pomiędzy cholewką buta, a krawędzią nogawki to skarpetki, czy ich brak?

Opublikowano

Gratuluje!!! Dla mnie No 1 od dawien, dawna w CMDNS.

Dzięki za miłe słowa! Dopiero od niedawna walczę z monochromatyzmem w ubraniach, tutaj widać to tylko granatowym akcentem do ziemistej reszty (nawet spodnie mają lekki odcień pistacjowy, choć pewnie zdjęcie tego nie oddaje)

Wyraz twarzy sympatyczny, zresztą wyjątkowo rzadko akceptujemy nasz własny wizerunek. Do tego trzeba się przyzwyczaić :-)

Sympatii mi nie brakuje, wbrew pozorom, zresztą uśmiecham się do żony, która robiła zdjęcie. Tylko zawsze na fotkach wychodzę jak zza krzaka, a do tego było to już po pewnym czasie na dworze i pokraśniało me lico, co udało się na szczęście, kosztem pewnej żółtaczki, ściągnąć w photoshopie.

p.s. to cieliste pomiędzy cholewką buta, a krawędzią nogawki to skarpetki, czy ich brak?

Skarpetki są brązowe z motywem kratki argyle w różnych tonacjach beżu. Jeden z nich może mylić, ale tylko na zdjęciu.

Opublikowano

Witam

Dopowiadając. Dla mnie ogólne i uniwersalne zestawy typu:

na grzyby/ na ryby/ do pubu/ do pracy/ na randkę/ na zakupy/ itd.... (niepotrzebne skreślić) nie są zbyt przemawiające.

Twoja fotka nie potrzebuje opisu. I to jest to...

Skarpetki - tak przypuszczałem, że to coś beżowego. Dla wielowarstwowej wyrazistej góry i butów przydałby się nie mniej wyrazisty łącznik.

Nie przeszkadza mi to jednak w wysokiej ocenie całości.

pozdr.Vslv

Opublikowano

@pszemau: wedlug mnie jest bardzo przyjemnie, kolorystycznie jesiennie, nic sie z niczym nie gryzie mimo roznych faktur i odcieni. Rekawiczki i poszetka domykaja ciekawie calosc:) Co to za 'polarek' pod marynarka?

Pozdrawiam,

dsc.

Opublikowano

Co to za 'polarek' pod marynarka?

Pod marynarką jest dwustronny bezrękawnik (z jednej strony zgniłozielony ortalion (?), a z drugiej czarny z pikowaniem typu barbour), a pod spodem sweter (też burozielony) bawełna plus kaszmir, typu zipneck, kupiony w TK Maxx, ale z tej samej (pewnie chińskiej) szwalni sprzedawali też w Massimo Dutti (bezrękawnik stamtąd właśnie).

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.