Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to stworzyłem formularz niby, o tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTjoBq02wOfcjsGt2euvyWdo9EtBYteVhc78pvJsVf-j_SZw/viewform (nie wiem jeszcze do końca, czy i jak działa, ale wierzę, że działa).

Ilości koszul deklarować nie trzeba, bo i tak będzie ponad 20, a to jest minimum dla Olgi.

Pozostaje kwestia pogrupowania się do wysyłki - to najlepiej też załatwić na poziomie formularza i przypisać adres do grupy. Teraz musimy jakoś to w miarę ogarnąć.

Ja chciałbym się podpiąć do jakiejkolwiek grupy warszawskiej, potem się dogadam z koordynatorem tej grupy (będę prosił o wysyłkę wewnątrz Warszawy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z koordynacją wysyłki proponuję zrobić tak: kto się podejmie takiej mikro-koordynacji na poziomie swojego miasta, niech się tutaj zadeklaruje, e.g.:

Misio69: Ja wezmę na siebie wysyłkę do Dąbrowy Górniczej, kto chętny?

Użytkownicy zainteresowani wysyłką do Dąbrowy Górniczej napiszą Misiowi69 PW, a Misio69 im odeśle swój adres, który zadeklarują w formularzu (no i wpiszą przy składaniu zamówienia w Oldze).

Jak będzie gotowy formularz, to napiszę do Olgi i sprawdzę, czy wszystko gra i czy możemy zamawiać. Wtedy już ilość koszul jest drugorzędna, bo Olga zadeklarowała, że może nam w promocyjnej cenie uszyć od 20 do milijona koszul.

@michal. weźmiesz na siebie (lub na adres 'pracy'), jak zadeklarowałeś, część wysyłki warszawskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przyłącze z 1 sztuką jeśli płatności będą nie wcześniej niż w lutym :) . Mogę także wziąć na siebie dystrybucję na terenie Wrocławia :) . Natomiast, że nie mam doświadczenia w zamówieniach koszul MTM a wybór jak widzę na stronie Olgi jest ogromny to czy jest szansa na pomoc kolegów w wyborze wszelkich parametrów które trzeba będzie przy zamówieniu podać (niekoniecznie tu na forum ale ktoś uczynny na pw)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FONos napisał:

To i ja się przyłącze z 1 sztuką jeśli płatności będą nie wcześniej niż w lutym :) . Mogę także wziąć na siebie dystrybucję na terenie Wrocławia :) . Natomiast, że nie mam doświadczenia w zamówieniach koszul MTM a wybór jak widzę na stronie Olgi jest ogromny to czy jest szansa na pomoc kolegów w wyborze wszelkich parametrów które trzeba będzie przy zamówieniu podać (niekoniecznie tu na forum ale ktoś uczynny na pw)?

CO ma swój wątek w dziale "bespoke". Sporo informacji można tam znaleźć.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym podzielić się wysyłkami w zależności od preferowanej formy dostawy - kurier, poczta, paczkomaty odbiór osobisty.

Jeśli miałbym wysłać kurierem lub paczkomatem, byłoby mi wszystko jedno czy będe wysyłał do Warszawy czy do Szczecina, to nie ma znaczenia.

Jeśli zamówię dla siebie koszulę, mogę rozesłać kilka lub kilkanaście i też za te kilka lub kilkanaście osób mogę zapłacić za przesyłkę i podzielić koszty, jeśli sklep nie zgodzi się dzielić kosztów wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy tak, jak zrobiła spora część już:

-w arkusz wpisujemy same miasta (lub dwa)

-ja to potem ręcznie przejrzę i wyślę grupowe maile ("zadeklarowaliście wysyłkę do Krakowa, to się teraz między sobą umówcie, na jaki adres")

-odpowiadacie mi, a ja w formularzu zmieniam "Kraków" na "ul. Ćwiartki 3/4, 00-700 Kraków"

OK?

Ci, co już wypełnili, niech nic nie zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuszna uwaga. Póki co wygląda na to, że 80% koszul pojedzie do Warszawy, więc tam można to tak zorganizować (zwłaszcza, jeśli byłby punkt odbioru osobistego przy metrze). To raczej o pozostałe miasta, zwłaszcza mniejsze (Lublin) bym się martwił.

Przypominam, że przesyłka z Olgi kosztuje 20 EUR, więc zachęcam do grupowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zaczynam martwić, czy się te koszule nie pomieszają jakoś. Tu pewnie Olga zapropnuje jakieś rozwiązanie (najlepiej gdyby mogli indywidualnie dla każdego zapakować z nazwiskiem na kartce).

Koszule z Olgi i tak przychodzą dość niestarannie zapakowane i pogniecione, ale przynajmniej nie mają jakichś nieporęcznych pudełek, tylko folię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfishtrombone Mam jeszcze jedno pytanie. Jeżeli będę zamawiał dwie koszule na różne wymiary (dla mnie i dla ojca), to w formularzu google wpisać się jako dwie osoby? Zamówienia z Olgi i tak będą musiały iść dwa, także nie wiem jak to najlepiej rozwiązać żeby nie było problemu z płatnością.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.