Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szybkie pytanie odnośnie marynarkowego savoir-vivre:

Studniówka tuż-tuż, a gdzieś wyczytałem, że podczas tańca marynarkę traktujemy na normalnych zasadach. Czy ta informacja jest właściwa? Czy nie lepiej byłoby, gdyby marynarkę można mieć rozpiętą? Moim zdaniem lepiej by się układała i estetyczniej by to wyglądało. A co, w momencie, kiedy ciało pokryje się potem, a pot przejdzie na koszulę? Czy wolno zawczasu zdjąć marynarkę, czy jest to niedozwolone? Tańczenie w zbyt dużym cieple może być bardzo niekomfortowe..

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, w momencie, kiedy ciało pokryje się potem, a pot przejdzie na koszulę? Czy wolno zawczasu zdjąć marynarkę, czy jest to niedozwolone? Tańczenie w zbyt dużym cieple może być bardzo niekomfortowe..

pozdrawiam.

Mam dwie rady: lepiej nie tańczyć jakby się biegło w celu pobicia rekordu na setkę (bo nawet spocona twarz to nic ciekawego); jak się poszaleje, to warto mieć koszulę z bardzo dobrej bawełny i zmienić po pewnym czasie podkoszulek lub koszulę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna miałem w swojej garderobie "sklepowe" marynarki z niższej półki. Nie do pomyślenia było, żebym tańczył z zapiętą marynarką, a nierzadko nie wyobrażałem sobie tańczyć w marynarce między innymi z przytoczonych przez Ciebie powodów. Odkąd mam marynarkę bespoke, zdarza mi się zapomnieć rozpiąć marynarkę, jak siadam do stołu, ponieważ nie czuję dyskomfortu charakterystycznego dla sklepowych ubrań. W tańcu też nie czuję potrzeby rozpięcia marynarki. W zapiętej marynarce czuję się po prostu dobrze.

Jakbym miał znów założyć tanią marynarkę sklepową, to ze względu na dyskomfort pewnie wróciłbym do dawnych przyzwyczajeń, bez względu na zasady.

Rady Kolegi powyżej pewnie komuś się przydadzą, choć na pewno nie osobom z tendencją do pocenia się :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie kupię bransoletkę ( czaszki) najlepiej z kości bawolej?

Może tutaj

http://store.trashness.com/

dzięki Kamil! :) od jakiegoś czasu szukałem ciekawej "czachy" a tu niespodzianka - już do mnie jedzie :)

Da się jakoś ominąć płatność kartą kredytową? Bardzo chcę sobie zamówić bransoletkę tam ale mam tylko kartę płatniczą...

Dobra założyłem PayPala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tą. bardziej podoba mi się ta czerwona w stylu kiel james patrick :P

postaram się jutro wrzucić fotki - dokładnie takie jak james patrick ma zrobiłem w domowym zaciszu, za 1/150 ceny - całe 0,5pln mnie kosztowała ;) wystarczyło pogrzebać na ebay i w castoramie w sznurkach w 100% bawełnianych. Ta trash* jest z syntetycznego, błyszczącego sznurka dostępnego na allegro po 1pln/mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.