Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy!

Co sądzicie o takim zegarku jako dodatku? Czy lepszy byłby w srebrze? Nigdy nie nosiłem złotych dodatków wiec trudno mi ocenić czy nie jest to kiczowate.

 

Abyś miał trochę trudniejszą decyzję zamieszczam link do wpisu "znanego blogera modowego" ;-) na temat powrotu do mody złotych dodatków: 

http://mrvintage.pl/2015/01/druga-mlodosc-zlota.html

 

Pozdrawiam,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn w pierwotnej cenie nie bo w tej cenie można kupić coś lepszego ?Jakieś propozycję

Nie wydaje mi się, że w tej cenie bez dokładania kupisz coś lepszego, ale wiedząc, że MD przeceni je na wyprzedaży o co najmniej jakieś 30% żal wydawać teraz więcej, poza tym jakość tych butów chyba nie jest warta pełnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2,5 roku temu monki MD (niebieski zamsz). Noszę je do tej pory, jedne z moich ulubionych na deszczową pogodę albo do jeansów.

Bardzo wygodne kopyto, oczywiście kosztem dynamiki.

 

Z minusów, odkleiła się gumowa podeszwa po ok. 1 roku oraz jest dość kiepskiej jakości wyściółka.

 

Z plusów, przyzwoitej jakości zamsz, oczywiście cena.

 

Ja uważam że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś produkt online  w massimodutti np hiszpański  .Jak wygląda wtedy ewentualny zwrot ? Można w sklepie stacjonarnym  zwrócić .W jakiej walucie zwracają ?Pytam bo wychodzi mi na to że taniej jest nawet zakupić przez paypal  po przewalutowaniu niż w złotówkach w polskim masimo hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś produkt online  w massimodutti np hiszpański  .Jak wygląda wtedy ewentualny zwrot ? Można w sklepie stacjonarnym  zwrócić .W jakiej walucie zwracają ?Pytam bo wychodzi mi na to że taniej jest nawet zakupić przez paypal  po przewalutowaniu niż w złotówkach w polskim masimo hehe 

 

 

A wysyłają do Polski?

A to jest możliwość zamówić z Hiszpanii do Polski nie przez sklep? Czy nawet przez sklep, ale to by nie miało sensu jeśli taniej wychodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości. W tym celu prowadzą witryny "narodowe", aby zarządzać różnymi cennikami (i między innymi z różnicami kursowymi). Podobnie się ma sprawa z SuSu. 

 

Tzn. można kombinować z proxy, ale trzeba mieć wówczas jakiś lokalny "adres wysyłkowy" - IMHO bez sensu

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuje zakup trzech garniturów od SuSu, nie ukrywam że zależy mi na tym abym miał możliwość rozdzielać spodnie z marynarką. Jestem jak na razie przekonany co do jednego:

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-szary-kratka/P4755.html?q=Lazio

Pomoglibyście z wyborem 2-óch kolejnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.