Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc na wstępie chciałbym się przywitać.

 

Mam pytanie odnośnie oryginalności garniturów na tzw. ryneczkach, lokalnych targowiskach. Dziś rozmawiałem telefonicznie z kolegą, który był bardzo zadowolony z zakupu identycznego jak w sklepie Vistuli garnituru za pół ceny, właśnie na rynku. Mówił, że metki, wykończenie, wszystko się zgadza i że to jest tak sama produkcja, tylko inny kanał dystrybucji. Bynajmniej nie jest on ekspertem w tej dziedzinie i prawdopodobnie nie odróżniłby organoleptycznie 100% wełny tworzywa z domieszkami. Czy to jest możliwe, żeby oryginalny towar był dostępny w tego typu sklepach? Czy spotkaliście się już z tym wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobną przygodę. Swego czasu moja żona kupiła bardzo przyzwoitą pikowaną kurtkę w Zarze. Rok później (prawie) identyczną widziałem na ryneczku w Opocznie. Wizualnie właściwie taka sama, jednak materiał w dotyku bardzo nieprzyjemny i zdaje się, że guziki były plastykowe. Mimo, że cena była atrakcyjna, to jednak różnica w jakości znacząca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można u nas kupić "ciekawsze" wzory skarpet niż zwykłe kolory czy paski? Np wspomniane grochy, romby itp. Potrzebuję kilku par bardziej odważniejszych na lato i do tej pory się nie rozglądałem.

 

Calzedonia?

podbijam. mi z kolei  chodzi o "zwykle" granatowe skarpetki w biale kropki, ale nie tak znowu ostentacyjnie wielkie. link podany wczesniej niestety nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na angielskim ebay sporo tego jest, tylko trzeba przebrnąć wiele stron.

 

jakby ktoś widział to pliss dajcie znać:

torba na ramię i z dwoma uchwytami do ręki, materiał canvas, kolor beż albo jasny brąz, troszkę większa niż A4 - ja wymiękam w poszukiwaniach

http://www.ettinger.co.uk/bags

 

tumblrmmm8sfy6hh1qad1ef.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś zainteresowany zakupem koszul CT w promocj 4 for 100GBP ? (niestety nie posiadam karty kredytowej)

Jeżeli nie, to czy ktoś może podesłać linki do sklepów oferujących koszule dobre jakościowo 150-200 zł?

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłeś ile jest niewiadomych w tym pytaniu?

jezeli chcesz mi pomoc ale nie rozumiesz pytania, to chetnie wyjasnie. czy raczej zbiles wlasnie piatke sam ze soba dumny z arcyciętego komentarza?

 

dzieki kozle. z oddawaniem marynarek do pralni, zwlasza dobrych, to juz oddzielna historia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz mi pomoc ale nie rozumiesz pytania, to chetnie wyjasnie. czy raczej zbiles wlasnie piatke sam ze soba dumny z arcyciętego komentarza?

 

dzieki kozle. z oddawaniem marynarek do pralni, zwlasza dobrych, to juz oddzielna historia:)

 

Miałem nadzieję zwrócić Twoją uwagę na niemożliwość odpowiedzi na tak zadane pytanie. Nie wiemy jak duża jest plama, z czego, w którym miejscu, ile czasu zasychała, z czego jest marynarka, jakiej konstrukcji i co to ma być za detergent.

.

Pomyśl po prostu przed zadaniem pytania, a nie będziesz miał powodu, żeby podejrzewać, że ktoś się z Ciebie nabija.

 

Też polecam oddanie marynarki do dobrej pralni - mam duzo wieksze zaufanie w tej kwestii do profesjonalistów, niz do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej. Owszem zależy to od szerokości nogawki ale zależy też np. całej postury (czy 21 to dla Ciebie leginsy czy też dzwony). Nie znam wzoru czy innego przelicznika. 

 

Natomiast odpowiedz sobie na pytania: jak ma wyglądać przód - brak załamań/ jedno delikatne oraz dokąd chcesz mieć nogawkę z tyłu - połowa pięty/obcas. Różnicę wtedy policzysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.