Skocz do zawartości

Pytania do administratora


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z logowaniem. Aby zalogować się na forum BwB, za każdym razem muszę kliknąć "Nie pamiętam hasła", a następnie zresetować je przez wiadomość przesłaną na skrzynkę pocztową. Próbowałem różnych haseł, zmiany nazwy użytkownika i hasła w "Ustawieniach konta", niestety bez rezultatu. System gubi je tuż po wylogowaniu (lub zamknięciu karty). Chodzi o zwykłe logowanie przez Chrome (próbowałem na dwóch komputerach).

Wydaje mi się, że w styczniu (gdy założyłem profil) i później wszystko było w porządku. Potem przez jakiś czas korzystałem z forum w trybie offline. w sierpniu zacząłem logować się trochę częściej i niestety za każdym razem muszę robić to przez resetowanie hasła. 

Co mogę zrobić, aby rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
2 minuty temu, xkoziol napisał:

Komedia :):):) Pogadajcie w gronie Adminów i Moderatorów...

 

Dostałeś punkcik za spamowanie w temacie o zelówkach. To nie jest ban, tylko ostrzeżenie. Proszę, uważaj, by nie łamać dalej regulaminu i nie pisać postów niezwiązanych z tematem dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, xkoziol napisał:

Post był związany ściśle z tematem - wypisujesz głupoty o człowieku, którego tu nie ma i który nie odpowie ani się nie obroni. Brzydko :( Dostanę kolejny punkt?

Dlaczego miałbyś dostać? Wątek administracyjny służy właśnie do dzielenia się swoimi opiniami o pracach moderacji/administracji, co właśnie czynisz. Natomiast jeśli będziesz łamał dalej regulamin, to tak, dostaniesz punkcik.

Nie wiem, co nazywasz głupotami. Szewc24 przecież sam przyznał się do terminu realizacji zamówienia ~24 miesiące, tyle że uważał, że to nie jego wina. O bardzo długim okresie oczekiwania zaś pisało wielu innych użytkowników, nie tylko tutaj, ale np. na facebooku "Jak będzie z dandysami", i jest to po prostu fakt.

Edit: A jednak Kozioł znowu musi odpocząć od forum :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.