Skocz do zawartości

Cygara przyjemność smaku i aromatu


Adriano

Rekomendowane odpowiedzi

"Gdy się tydzień tyra w końcu trzeba się zabawić .."

przy buteleczce słodkiego, białego wina, w witkAcu, w towarzystwie kolegi przetestowałem bardzo ciekawy kaliber ... 64

O nie, nie jest to w milimetrach! 64/64 cala, czyli CAL cały z Nikaragui - NUB 464 Torpedo.

A kolega testował sąsiadujący z Nikaraguą Honduras - Rocky Patel Vintage 1990 Torpedo.

NUB:

Szybkie cięcie i odpalenie. ciąg bardzo dobry. Cygar o łagodnej mocy, kremowe o złożonych aromatach. Cedr, orzechy, zioła. Słodkie. Polecam.

(zdjęcie z netu)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o czymś takim jak ranking cygar (teraz za 2011 rok), zestawiany przez CIGAR AFICIONADO

www.cigaraficionado.com/top25/show

A tutaj niespodzianka, 3 pierwsze miejsca z góry dla cygar niekubańskich. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2008 roku...

polecam analizę zestawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o czymś takim jak ranking cygar (teraz za 2011 rok), zestawiany przez CIGAR AFICIONADO

http://www.cigaraficionado.com/top25/show

A tutaj niespodzianka, 3 pierwsze miejsca z góry dla cygar niekubańskich. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2008 roku...

polecam analizę zestawienia.

To niewielka niespodzianka. Embargo ciągle działa, a magazyn jest bardzo amerykański...

Trudno znaleźć coś kubańskiego w smaku poza havanami, stąd zestawianie cygar z Kuby i spoza w jednym rankingu uważam za chybiony pomysł... To jakby porównywać, nawiązując do głównego tematu forum marynarki jednorzędowe z dwurzędowymi... Nie rozstrzygając, które są "lepsze"... Próbowałem kilkukrotnie kierując się tym rankingiem przekonać się do cygar spoza Kuby - nie udało się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zapomniałem o czymś takim jak ranking cygar (teraz za 2011 rok), zestawiany przez CIGAR AFICIONADO

http://www.cigaraficionado.com/top25/show

A tutaj niespodzianka, 3 pierwsze miejsca z góry dla cygar niekubańskich. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2008 roku...

polecam analizę zestawienia.

To niewielka niespodzianka. Embargo ciągle działa, a magazyn jest bardzo amerykański...

Trudno znaleźć coś kubańskiego w smaku poza havanami, stąd zestawianie cygar z Kuby i spoza w jednym rankingu uważam za chybiony pomysł... To jakby porównywać, nawiązując do głównego tematu forum marynarki jednorzędowe z dwurzędowymi... Nie rozstrzygając, które są "lepsze"... Próbowałem kilkukrotnie kierując się tym rankingiem przekonać się do cygar spoza Kuby - nie udało się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Dla zakręconych, jak ja, na punkcie ekologi, konserwantów i syfu w pokarmach, polecam papieroski Pueblo

http://chantouvivelavie.c.h.pic.centerb ... 4b572c.jpg

Bez dodatków uzalezniajacych i innego syfu, ciete liscie, bibuła i filtr.

Lucky strike tez wypuscil serie papierosow bez dodatkow, te w "papierowych" opakowaniach, smakują lepiej niż zwykłe, ale nie chce mis ie wierzyć w ich marketingowy bełkot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.