Skocz do zawartości

Cygara przyjemność smaku i aromatu


Adriano

Rekomendowane odpowiedzi

Rownież zamawiam z dwoch sklepow internetowych rozne rzeczy. Ale nie mam juz cierpliwosci szukac bezowocnie tych cygaretek w polskim necie. Chyba ze masz na mysli sklepy internetowe zagraniczne ? Ale chyba nie bedzie tanio . Nie chce tez za wszelka cene ich sprowadzac niewiadomo skąd.

Zamówienie cygar z drugiego końca świata jak USA, Hong Kong, Szwajcaria wychodzi taniej, a często nawet szybciej niż z polskiego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może jak to jest z opłatami celno skarbowymi ?

Zamawiałem wiele razy, a jeszcze nigdy nie musiałem płacić :)

Niektóre sklepy, które są zlokalizowane w np. Szwajcarii wysyłają z Niemiec, dzięki czemu nie ma żadnych opłat celnych.

Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli nie szaleje się z kilkoma pudełkami cygar w paczce, to nikt do nich nie zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakich zaufanych sklepow korzystasz ? Prosze o linki. Dzięki z góry

Ja palę w większości kubańskie, więc nawet nie wiem gdzie można kupić Twoje cygaretki. Mogę za to polecić te sklepy:

http://www.topcubans.com/

http://www.cigarone.com/

http://www.cubanlous.com/

http://www.cigarsofhabanos.com/

Wiem, że http://www.atlanticcigar.com/ jest dobrą stroną, ale trzeba znaleźć sobie adres dostawy w USA. Jesli znasz angielski to sobie poradzisz, bo na zagranicznych forach cygarowych polecają dziesiątki sklepów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

ee tam lepiej napisz jakie to piękne okoliczności przyrody i niepowtarzalne zatruwasz dymem z cygar :twisted:

Corvara :)

Ech Janie,

nie wiem jak to robisz, ale po każdym Twoim wpisie/zdjęciu w tym wątku

mam ślinotok i Ogromną ochotę na 'puffa' :evil:

Ps. Ten wątek ostatnio żyje tylko dzięki Twoim zakupom i moim westchnieniom... :evil:

Pewnie nie tylko ja palę, ale tylko ja mam chwilę żeby wrzucić zdjęcie i podzielić się wirtualnym dymkiem ;)

W Warszawie na Pięknej otworzyli Smoke Embassy, które ma do końca kwietnia doskonałe ceny - bardzo dobre cygara można kupić za np. 20 pln, w tym te, które jest na powyższym zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Koledzy,

 

przekazuję zainteresowanym osobom poniższe zaproszenie od La Casa del Habano (Warszawa)

 

************************

 

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić na spotkanie z muzyką na żywo. Państwa i naszym Gościem będzie Reinald Ceballo z muzykami, który ma w swoim repertuarze gatunki takie jak: salsa, cha cha cha, rumba, son, timba, danzón, caribeña, hip-hop, latin-pop oraz oczywiście latin-jazz.

Spotkanie odbędzie się w piątek 28 czerwca 2013, o godzinie 19.30. Wstęp 69 zł, w całości do wykorzystania na cygara lub napoje w naszym lokalu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rezerwację do dnia 26 czerwca 2013 do godziny 20.00, której dokonać można: osobiście, telefonicznie lub e-mailem.

 

 

 

La Casa del Habano, ul. Nowy Świat 7, Warszawa, tel. 790 300 599, Tel./fax. 22 4651275
www.lcdh.pl

lacasa@lcdh.pl

 

************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Czas odkurzyć temat! U mnie stuknął drugi rok bez "dymka" i czuję, że czas to zmienić.

 

Czy możecie polecić jakieś typy cygar codziennych w cenie do 25 zł? Wypadłem nieco z obiegu i chciałbym nieco potestować... :) Format dowolny

 

W takim razie szedłbym w temat krótkie formaty o dużej średnicy bo większa średnica pali się w niższej temperaturze i jest bardziej kremowa. Ja np. w tej chwili palę teraz np. Flor de Nicaragua :D Niestety popijam ... wodą gazowaną :(;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda gazowana, no nie do wiary :D Myślałem, że u Ciebie nawet z kranu leci woda ognista...

 

Póki co kupiłem kilka polecanych "pewniaków"

 

Por Larranaga Panatelas 

Aging Room Havao Brio corona

Macanudo Cafe Petit Corona 

Tatuaje Havana VI Angel

Alec Bradley Black Market Punk

 

Zobaczymy czy jeszcze pamiętam, jak się pali :) a z formatu torpedo jest coś godnego polecenia w rozsądnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja ze swojej strony mogę polecić takie codzienne pozycje:

1. Don Pepin Garcia Black Edition 1950 lub 1979

2. Macanudo Maduro Hayde Park

3. Marca Fina Robusto Extra Edicion Limitada 2010

4. El Credito Robusto Natural

 

Oraz malizny, gdy czasu trochę mniej:

5. Bolivar Tubos No. 3

6. Partagas Coronas Junior de Luxe

7. Romeo y Julieta Romeo No. 2

 

Pozdrawiam i cieszę się z odświeżenia wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.