Jump to content
Adriano

Cygara przyjemność smaku i aromatu

Recommended Posts

Panowie pytanko,

czy zamawia/zamawiał ktoś cygara z Allegro?

Jeżeli tak to polecacie jakiś konkretny sklep/użytkownika?

Zdecydowanie nie polecam - łatwo się naciąć, masa "kubańskich" podrób, a oferta sklepów średnio atrakcyjna cenowo.

Polecam za to trzy sklepy internetowe: 

- tabakonline.com (najlepszy, ale wysyła tylko do osób prowdzących działalność gospodarczą, trzeba podać NIP przy zamówieniu);

- królestwotytoniu.pl (też fajny, do tego możliwa wysyłka "przez pełnomocnika", więc w zasadzie osoba fizyczna też może zamówić);

- cigarro.pl (dosyć drogi, ale z bardzo dobrym wyborem, również możliwa opcja "na pełnomocnika").

W dniu 29.04.2020 o 16:33, wimon napisał:

Zdecydowanie nie polecam - łatwo się naciąć, masa "kubańskich" podrób, a oferta sklepów średnio atrakcyjna cenowo.

Polecam za to trzy sklepy internetowe: 

- tabakonline.com (najlepszy, ale wysyła tylko do osób prowdzących działalność gospodarczą, trzeba podać NIP przy zamówieniu);

- królestwotytoniu.pl (też fajny, do tego możliwa wysyłka "przez pełnomocnika", więc w zasadzie osoba fizyczna też może zamówić);

- cigarro.pl (dosyć drogi, ale z bardzo dobrym wyborem, również możliwa opcja "na pełnomocnika").

Ja też nie polecam allego jako źródła i to nawet nie dlatego, że można się naciąć i trafić podróbkę ale przede wszystkim dlatego, że nie ma się gwarancji tego jak cygaro było przechowywane :). Co do Cigarro to polecam odwiedzić jeden z ich lokali w Warszawie :).

W dniu 4.08.2019 o 18:59, omsosnicki napisał:

Cygaro słabe, może z czasem się ułoży ale puncher Xikara mistrzostwo świata cygarowo-motoryzacyjnego designu!697bc20b6450c403778a940a14f9ee0d.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Kubańska Limitada wykonana wczesnego 2018 roku palone w VIII 2019 ,czego się tu spodziewać i tak jakość kubańskich cygar poszybowała do góry w porównaniem z początkami wieku mam takie 19 letnie "rarytasy" czas im nie pomaga,czasem tak już jest

PS  Brakowało mi takiego wątku,wyszukiwarka pomogła Brawo Admini,tak cygara są szkodliwe ale papierosy,alkohol też...

'