Jump to content

Christo

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

About Christo

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 07/21/1978

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

406 profile views
 1. Zapytaj kolegów, którzy ręcznie wyrabiają produkty ze skóry, ogłaszają się w dziale "Ogłoszenia rzemieślników i firm". Mam na myśli Filipa (eye_lip), Pepo - Pipała, JakubPe - Pacek leatherworks, MK Leathers. Na pewno któryś z nich coś zaproponuje.
 2. Czeka mnie w najbliższym czasie wizyta u barbera. To moja pierwsza broda, na razie 2 miesięczna, kogo polecilibyście na pierwszy raz?
 3. Wczoraj zostawiłem buty u Pana Damiana w Piekarach.
 4. Dzień dobry, mam podobne pytanie, potrzebuję podzelować kilka par butów, polecicie koledzy kogoś sensownego (dobra relacja jakości do ceny) z okolic Katowic? Ile wg Waszego doświadczenia powinno kosztować podzelowanie jednej pary butów?
 5. My z żoną mieliśmy podobny dylemat. Zależało nam na klasyce, ale jednak dwukolorowej. Sprawdziły się obrączki "dwustronne", które można nosić stroną białą lub żółtą do góry.
 6. Christo

  TK Maxx

  W Czeladzi można kupić Prime Shoes GYW. Takie jak te poniżej - został na pewno nr 9 (i być może mniejsze) i widziałem też jedne lotniki. 399 zł.
 7. Christo

  TK Maxx

  Tym razem poczytałem forum przed zakupem i znalezione wczoraj w Czeladzi Chapman & Moore za ... 108 zł! Zostały jeszcze 44, ale po przymierzeniu dla mnie są jak 45.
 8. Tam jest metalowa wpinka z nazwą mojej firmy - odblask światła spowodował dziwne wrażenie.
 9. Debiut ... proszę o wyrozumiałość Garnitur Próchnik Mucha Poszetka Buty Crownhill (by Poszetka - dziękuję Tomku!) Reszta jest milczeniem
 10. Christo

  TK Maxx

  Każde założyłem raz, co wyklucza zwrot. Podtrzymuję poprzednie zdanie - będę bardziej uważny następnym razem.
 11. Butów nie oddam - są użyte. Następnym razem będę uważniejszy i poradzę się na forum PRZED zakupem. Nie nazwałbym je koszmarkami, ale rozumiem, że nie są dobrej jakości. Dzięki za opinie.
 12. Christo

  TK Maxx

  No to wtopa ... następnym razem będę uważniejszy i zapytam się zawczasu na forum. Dzięki Panowie za opinie.
 13. Christo

  TK Maxx

  W zeszłym tygodniu w Katowicach i Czeladzi kupiłem Italo Carli (jedyne) i Carattere Italiano (zostało kilka par). Nie wiem, czy to znane marki, ale jakościowo wyglądają nieźle (no chyba, że wyprowadzicie mnie z błędu) Więcej zdjęć tu:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.