Jump to content

Christo

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27

About Christo

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 07/21/1978

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

437 profile views
 1. 4 lata stuknęło Crownhill’om z Poszetki.
 2. Skok ze spadochronem? Lub łagodniejsza wersja, czyli flightspot?
 3. Zapytaj kolegów, którzy ręcznie wyrabiają produkty ze skóry, ogłaszają się w dziale "Ogłoszenia rzemieślników i firm". Mam na myśli Filipa (eye_lip), Pepo - Pipała, JakubPe - Pacek leatherworks, MK Leathers. Na pewno któryś z nich coś zaproponuje.
 4. Czeka mnie w najbliższym czasie wizyta u barbera. To moja pierwsza broda, na razie 2 miesięczna, kogo polecilibyście na pierwszy raz?
 5. Wczoraj zostawiłem buty u Pana Damiana w Piekarach.
 6. Dzień dobry, mam podobne pytanie, potrzebuję podzelować kilka par butów, polecicie koledzy kogoś sensownego (dobra relacja jakości do ceny) z okolic Katowic? Ile wg Waszego doświadczenia powinno kosztować podzelowanie jednej pary butów?
 7. My z żoną mieliśmy podobny dylemat. Zależało nam na klasyce, ale jednak dwukolorowej. Sprawdziły się obrączki "dwustronne", które można nosić stroną białą lub żółtą do góry.
 8. Christo

  TK Maxx

  W Czeladzi można kupić Prime Shoes GYW. Takie jak te poniżej - został na pewno nr 9 (i być może mniejsze) i widziałem też jedne lotniki. 399 zł.
 9. Christo

  TK Maxx

  Tym razem poczytałem forum przed zakupem i znalezione wczoraj w Czeladzi Chapman & Moore za ... 108 zł! Zostały jeszcze 44, ale po przymierzeniu dla mnie są jak 45.
 10. Tam jest metalowa wpinka z nazwą mojej firmy - odblask światła spowodował dziwne wrażenie.
 11. Debiut ... proszę o wyrozumiałość Garnitur Próchnik Mucha Poszetka Buty Crownhill (by Poszetka - dziękuję Tomku!) Reszta jest milczeniem
 12. Christo

  TK Maxx

  Każde założyłem raz, co wyklucza zwrot. Podtrzymuję poprzednie zdanie - będę bardziej uważny następnym razem.
 13. Butów nie oddam - są użyte. Następnym razem będę uważniejszy i poradzę się na forum PRZED zakupem. Nie nazwałbym je koszmarkami, ale rozumiem, że nie są dobrej jakości. Dzięki za opinie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.