Jump to content

jwodzu72

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62

About jwodzu72

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 08/08/1972

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Podkarpacie
 • Interests
  kilka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kubańska Limitada wykonana wczesnego 2018 roku palone w VIII 2019 ,czego się tu spodziewać i tak jakość kubańskich cygar poszybowała do góry w porównaniem z początkami wieku mam takie 19 letnie "rarytasy" czas im nie pomaga,czasem tak już jest PS Brakowało mi takiego wątku,wyszukiwarka pomogła Brawo Admini,tak cygara są szkodliwe ale papierosy,alkohol też... '
 2. Mam pytanie, jak często powinno się używać Protectora? Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy używać proponuje potraktować jeden but protectorem i wyjść w nich na deszcz nieprawdopodobna różnica.
 3. 12-letnie Van Hauseny bardziej - własny styl- lato 2006 data zakupu
 4. Mam buty od 2.5 miesiąca 4-6 razy na nogach.Chciałem dziś ubrać i zonk w postaci dziury w podeszwie ,małe rozwarstwienie nad numerem buta i teraz pytanie, gdzie naprawić podeszwę
 5. Moje stare15-letnie brogsy,już takich perforacji nie robią,sam miałem okazje wykrawać te buty...to,były czasy
 6. Patrze na tytuł wątku i doszedłem do wniosku,że to,odpowiednie miejsce. Dwa posty na 6-mcy,to nie za dużo. Francuska firma marcguyot z ciekawą kolorystyką.
 7. Faktycznie,zakupu dokonałem w wyżej wymienionym sklepie. Bezproblemowo i pozytywnie,a buty są świetnie dobrane/trafione, bardziej niż inne moje obuwie jakby głębsze w pięcie.
 8. reklama, niezbyt uznawanych carlos santos adelaidy two-tone oraz dzisiejszy debiut.
 9. Trochę inny model,ale to Yanko boots wieczorową porą
 10. jwodzu72

  Buty, trochę taniej

  Nie,choć na takie wyglądają.
 11. jwodzu72

  Buty, trochę taniej

  Nie mam doświadczenia ale mogę podpowiedzieć na przykładzie modelu Berwic 2428 o tęgości "G". Długość wew Berwica 29,5cm,a szerokość 10cm Długość wewTautona 28,8cm,a szerokość 10,5 . Tyle teorii,praktyka- Berwic jest dłuższy i smuklejszy,tęgość wymaga rozbicia i jest mocno dopasowany,pomimo tęgości "G". Taunton,jeśli chodzi o tęgość jest w sam raz,długość krótsza,a skóra grubsza i mięsista od Berwica.
 12. Raz ubierzesz, innych nosić chciał nie będziesz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.