Skocz do zawartości

Producenci, marki butów - Barker.


NieMy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Panowie,

Kupiłem w ramach wyprzedaży na Herringshoes trzewiki Barker Butcher no i mam dość poważne zastrzeżenia do szycia na przedzie buta. Na czubku pojawiają się również prążki (jeśli chodzi o kolor, faktura skóry OK), ale w tym raczej nie upatruję problemu, bo sądzę że w ramach pielęgnacji powinno się je udać zamaskować:

Szycie.thumb.PNG.a2f31245f6c8e0e7e8a1fa0fe22890d6.PNG

Dla porównania, zdjęcie buta znalezione w sieci:

barker-butcher-mens-shoes-p9400-340119_image.thumb.jpg.f561c0b12e0660dfc58a6d7570fb7cac.jpg

Czy w Waszej opinii jest to wada konstrukcyjna i powinienem buty odesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Z innej beczki, zacząłem się im przyglądać i zauważyłem pewien mankament. Po pierwsze, skóra na medalionie lewego i prawego buta wydaje się zachowywać trochę inaczej, a po drugie, przy przyszwie jest dość nieestetyczne zagniecenie. Buty były kupowane jako imperfect z klasycznebuty.pl, jednak martwię się czy krem starczy na pokrycie różnic i ewentualne odżywienie skóry.

IMG_20190220_135947.jpg

IMG_20190220_135941.jpg

IMG_20190220_140114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jakub.B napisał:

Czy przyszwa w tak rozchodzących się początkowo Barkerach ma szansę na zejście się, czy lepiej nie ryzykować i zwrócić?

Czy zwrócić - nie wiem. Kwestia osobistych preferencji. Natomiast zakładając, że zawiązałeś w miarę ściśle, nie ma wg mnie szans na zejście (i żeby było komfortowo). Ściślej mówiąc, przy takim a nawet mniejszym rozwarciu w żadnych z posiadanych przeze mnie butach przyszwa/obłożyna się nie zeszła i rozwarcie jest wyraźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@nynu Mam model Bath na tym kopycie , tęgość G , podeszwa dainite  , w mojej opinii są  dość obszerne , szczególnie w okolicy podbicia i kostki  , natomiast mniej w okolicy palców . W Meerminie z reguły 9 UK jest dobre , w Barkerze na 469 mam 8 UK , w 8,5 pływałem .  Nie wydają mi się jakoś szczególnie wydłużone  ,  wrzucam stare zdjęcia może coś pomogą . 

barker.jpg

barker 2.jpg

barker 3.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam,

Proszę o radę dot. wyboru rozmiaru Barkerów:

Barker Malton brogues, tęgość G, rozmiar 9,5

Crownhille (The Kolhn, Wellesley ) mam rozmiarze 9,5 (długość stopy 28,3cm) i są ok. ale nie schodzi mi się przyszwa, liczę że większa tęgość tu pomoże.

Nie wiem ja duże znaczenie ma tęgość w doborze rozmiaru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.