Skocz do zawartości

Kobiece buty


proceleusmatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie jest lekko z damskimi sztybletami. Większość ma szeroką cholewkę i szczupła łydka wygląda w nich jak skrzat w gumiakach. Żona szuka już drugi sezon odpowiednich. Nawet Yanko nie dały rady

 

Znam ten problem. Widziałem ostatnio ładne i delikatne w Shoepassion, ale przymiarki jeszcze nie było.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oglądając ostatnio nowy mission impossible dostrzegłem piękne szpilki u głównej bohaterki w scenie z przesłuchiwania Toma Cruza (prawie początek filmu). Może któraś z koleżanek wie, gdzie znajdę podobne?

Zrób screena z filmu i wrzuć, inaczej nie przewiduję dużego odzewu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona poszukuje klasycznych sztybletów. Przewertowałem chyba wszystkie wątki na forum i nie udało mi się znaleźć pomysłu na wersję budżetową (do 700 - 800 zł). Czy ktoś może ma pomysł gdzie szukać? Fejkiel?

 

 

Zobacz na klasycznebuty.pl mają damską kolekcję Barkera. Sam chcę takie zakupić swojej drugiej połówce w prezencie :)

 

http://sklep.klasycznebuty.pl/kolekcja-damska,148.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Buty Baldowskiego w tej kategorii cenowej są stosunkowo dobrze wykonane. Jakość skór na dobrym poziomie, ogólny montaż spodów, obcasów, podpodeszew jest w porządku. Co do komfortu to różnie - praktycznie wszystko sprowadza się w tych butach do obcasów jakie są zamontowane w poszczególnych modelach. Najmniej wygodne są obcasy typu szpilka z przesuniętą podstawą do tyłu. Ogólna tendencja, zresztą jak u większości producentów, to mocowanie za wysokich obcasów w stosunku do skłonu podpodeszwy. Baldowski sprzedaje swoje buty za granicę, z tego co się orientuję, to chyba na Francję sprzedaje pod nazwą La Mome.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy wydzicie w krzywdzeniu kobiet i wkładaniu im męskich butów na nogi. One to pasują do Paryża lat '30 a nie ładnie ubranej kobiety. Nie róbcie im i sobie tego! Generalnie jest tak, że jeżeli firma robi dobre męskie obuwie, to damskie jest do niczego, i odwrotnie.

 

Zostawmy Barkera itp. dla mężczyzn a Manolo i Loubotina kobietom.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy wydzicie w krzywdzeniu kobiet i wkładaniu im męskich butów na nogi. One to pasują do Paryża lat '30 a nie ładnie ubranej kobiety. Nie róbcie im i sobie tego! Generalnie jest tak, że jeżeli firma robi dobre męskie obuwie, to damskie jest do niczego, i odwrotnie.

 

Zostawmy Barkera itp. dla mężczyzn a Manolo i Loubotina kobietom.

 

popieram,

ładne łydki, szpilki, zero spodni. I widać kto jest prawdziwym facetem a kto prawdziwą kobietą! :arrow:

 

Inspiracje%2B-%2Bsingle%2Bmonki%2B%252B%

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.