Skocz do zawartości

Buty trochę drożej - wszelka egzotyka


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to były Laudino Caccin, natomiast na pudełku jest tylko Caccin.

Laudino to inna linia tego samego producenta co Emiliano. Kupiłeś je na eBay'u?
dałem w Google Pitone Scarpe Uomo i tak znalazłem ich foty, a po fotach do jakiegoś sklepu i tak je pozyskałem jakiś rok temu. Musiałbym odkopać pocztę aby wiedzieć co to za sklep.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kształtem to bym nie przesadzał, bo niewiele im brakuje do niektórych wrzucanych tu i podobających się włoskich butów ( a nawet francuskich).

Jak dla mnie ksztalt jest OK. Natomiast same buty sa za bardzo pimped out na normalne okazje ale na jakas impreze czemu nie :lol:

Zaczynam mieć obawy przed ukazaniem moich kolejnych nabytków :lol:

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi mi ogromna przyjemność noszenie czegoś, czego inni doświadczyć nie mogą .... (noszą bez urazy 3 paski lub łyżwę, w tym jedna parę na pół roku i w dodatku tą samą codziennie)...

Tutaj takich nie spotkasz.

... stwarza mi ogromną przyjemność noszenie czegoś na co kiedyś krzywiłem się, twierdząc, że to jest "sztywniackie", a dziś? ...dziś noszę

To chyba nie te powyższe?? Sztywniackie :roll:

Zaczynam mieć obawy przed ukazaniem moich kolejnych nabytków :lol:

:twisted:

Dawaj, pokaż.

No to masz, tu trzecia para heh

post-2314-1365892155097_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazywane przez Ciebie buty mają się do tematu? Ani to trochę drożej, ani prawdziwa egzotyka (skóry). Prędzej do tematu o koszmarach..

Ano PP (Proszę Pana) moje buty mają się tak do tematu, że przy pierwszej parze i toczącym się opisie kolega "xkozioł" napisał abym przy okazji zapodał resztę, no to zapodałem. Jak sie ma do egzotyki? Ano tak, że elementy dwóch par są wykonane z egzotycznych elementów, może nie dla Sz.P., gdyż Pan z Pytonami i innymi gadami mieszka itp, to jednak dla mnie egzotyczne i tak samo egzotyczny jest materiał zeglarski używany niecodziennie w obuwnictwie. Co do "troche drożej" to dla mnie były one dość drogie, może nie jak C&J, ale jednak. Proponuję założyć wątek "mało drożej" i "dużo drożej" bo środkową półkę mamy właśnie w "trochę drożej"...proponuję założyć wątek o koszmarach, nawet będę rad jak moje buty zasilą owe miejsce.. :) Co do pozostalych par Niebieskie i Szkarłatne, to Niebieskie źle wyszły na focie telefonu, natomiast Szkarłatne są w drodze do mnie ... w Lutym mają być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma do egzotyki? Ano tak, że elementy dwóch par są wykonane z egzotycznych elementów, może nie dla Sz.P., gdyż Pan z Pytonami i innymi gadami mieszka itp, to jednak dla mnie egzotyczne i tak samo egzotyczny jest materiał zeglarski używany niecodziennie w obuwnictwie.

Ok. fair enough - po prostu w kontekście tematu nazywamy egzotyką egzotyczne skóry, a nie płótno lub drukowany na skórze wzór łusek. Jeżeli spojrzeć na termin "egzotyczny" bardziej obiektywnie to oczywiście masz rację.

Jeżeli zaś chodzi o cenę to jest ona bezpośrednio wynikiem drogiego materiału. Tutaj subiektywna ocena ceny produktu nie zda się na wiele. Buty ze skóry egzotycznej to zazwyczaj wydatek rzędu $500+ RRP (przy czym średnia cena może być nawet kilkukrotnie wyższa zawężając kategorie produktów jedynie do skór dużych gadów) i dlatego tytuł tematu jest taki, a nie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma do egzotyki? Ano tak, że elementy dwóch par są wykonane z egzotycznych elementów, może nie dla Sz.P., gdyż Pan z Pytonami i innymi gadami mieszka itp, to jednak dla mnie egzotyczne i tak samo egzotyczny jest materiał zeglarski używany niecodziennie w obuwnictwie.

Ok. fair enough - po prostu w kontekście tematu nazywamy egzotyką egzotyczne skóry, a nie płótno lub drukowany na skórze wzór łusek. Jeżeli spojrzeć na termin "egzotyczny" bardziej obiektywnie to oczywiście masz rację.

Jeżeli zaś chodzi o cenę to jest ona bezpośrednio wynikiem drogiego materiału. Tutaj subiektywna ocena ceny produktu nie zda się na wiele. Buty ze skóry egzotycznej to zazwyczaj wydatek rzędu $500+ RRP (przy czym średnia cena może być nawet kilkukrotnie wyższa zawężając kategorie produktów jedynie do skór dużych gadów) i dlatego tytuł tematu jest taki, a nie inny.

...ta skóra nie jest "drukowana", to sa prawdziwe łuski w obu przypadkach. Mam wrzucić foty zrobioen z bliska? ...chyba niekoniecznie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę o pierwszych butach, z tego co wiem Laudino Caccin nie ma w sprzedaży butów ze skóry pytona, ale nie zamierzam się kłócić - szczególnie, że mogę nie mieć racji. Zastrzeżenia mam do pary opisanej jako 3 - wygląd jak przy wytłoczonej na skórze wypukłej fakturze łusek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę o pierwszych butach, z tego co wiem Laudino Caccin nie ma w sprzedaży butów ze skóry pytona, ale nie zamierzam się kłócić - szczególnie, że mogę nie mieć racji. Zastrzeżenia mam do pary opisanej jako 3 - wygląd jak przy wytłoczonej na skórze wypukłej fakturze łusek.

Aż będę musial to sprawdzić co piszesz, jak wrócę do domu to pierwsze co zrobie, to sprawdzę czy to sa łuski :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzior13 - wrzuć proszę ostre zdjęcia. Te ostatnie buty IMO nie mają grama skóry z pytona. Wzór bardziej przypomina kobrę, ale musiałaby to być bardo duża kobra. Po czym generalnie wnosisz, ze to prawdziwa skóra z węża?

Wnoszę po tym, bo specjalnie na mój rozmiar je zamawiałem w Harrisie po przez Elite. Byłem informowany w pewnym momencie, że na skórę z Pytona musze poczekać (może Pyton jeszcze nie urósł :lol: ) bo nie maja na stanie i dostarczenie butów przeciagnie sie o miesiąc. Wkurzyłem się, ze moze to nie być prawdziwy "Pitone" cholera. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badanie na żywo jest najlepszym rozwiązaniem. Wiadomo, że zdjęcie nie zawsze da 100% odpowiedź - mam w domu podróbki tak świetnie zrobione, że laik nie jest zorientować się że to jest skóra z kozy z fakturą węża.

Najprościej odnieść się bezpośrednio porównując kawałek prawdziwej skóry z węża ze skórą na produkcie (przykładowo na produkcie nie widzisz mizdry, a oglądając prawdziwą skórę węża nie musisz jej nawet widzieć od lica aby stwierdzić, ze to produkt węża a nie "prasy". Mizdra wystarczy)

Wrzuć zbliżenie np. na nosek buta lub inny wypukły fragment cholewki.

pozdr

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.