Skocz do zawartości

Niestroj leatherwork- ręcznie wykonywana galanteria skórzana


Skalpel

Rekomendowane odpowiedzi

Jako klient jestem zachwycony. Jak napisałem Darkowi, jeżeli coś takiego jest w stanie machnąć w przerwie na papierosa na blacie kuchennym, to nie polecam teczki od Skalpela nosić, tylko obstalować oszkloną szafeczkę z podświetleniem, alarmem, silniczkiem i obrotową półeczką, i podziwiać, podziwiać, podziwiać...

A myślisz, że co robię ze swoją? :)

 

Skalpel, wytłumaczysz nam tak pokrótce, na czym ten szew polega? Tam jest doszty jakiś zapleciony sznurek konopny?...

 

Ja wiedziałem, że umiesz robić w skórze, ale o bycie przy okazji artystą-szwaczem Cię nie podejrzewałem...

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś nie nosi okularów, to co dostanie? Pokrowiec na smartphone'a?

 

jest kilka rozwiązań:

1. zamawiasz okulary "zerówki"

2. na okulary słoneczne - chyba że w biurze też w nich siedzisz, tudzież sprzedajesz drinki na plaży  ;)

3. nie zamawiasz, zgodnie z forumową zasadą "take it, or leave it" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja! Bo jak wszystkim wiadomo: "szewc bez butów chodzi" ;)

Maciato masz rację! Ja też torby ani teczki dla siebie jeszcze nie zrobiłem  ;)

Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni bo chodzi mi ostatnio po głowie teczka z zamszu.... cała obszyta tym szwem co w etui....

post-1071-0-92838100-1430376541_thumb.jp

post-1071-0-60441500-1430376552_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, ona byłaby zrobiona po to, żeby, tak jak kolega lubo69 mówi, stała w szklanej witrynce w tajnym pokoju, a jej właściciel wieczorami ze szklaneczką whisky siedział sobie w fotelu typu chesterfield, patrzył na tą teczkę i myślał sobie: "Ha! Ja mam taką teczkę zrobioną tylko dla mnie, tylko w jednym egzemplarzu, a inni niech sobie chodzą w masówce od Marcellino... cieniasy" :D   :lol:  :lol:  :lol:

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie w tym miejscu o którym mówiłem, ale pracowania będzie, w .... Szpitalu 8-)  Jak narazie próbuję przepłynąć przez morze biurokracji.... jak się okazuje nie jest to takie proste pod względem formalnym.

Darek,

 

Jak wygląda w tej chili lista oczekujących? Ile będę musiał czekać na ewentualną realizację swojego projektu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile bedziesz musiał czekać, nie jestem w stanie powiedzieć, bo stoję ze wszystkimi "aktówkowymi" zamówieniami. Na pewno mam 3 do zrealizowania od razu jak wrócę na warsztat. Są to zamówienia które po prostu chcę zrealizować, bo są bardzo ciekawe a klienci też pewni swoich pomysłów. Nieodpowiedzialnym byłoby z mojej strony gdybym każdemu obiecał i kazał czekać nie wiadomo ile. Na pewno dam znać na forum, jeżeli wznowię działalność, co mam nadzieję, nieuchronnie nastąpi.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie na internetach różne torby i właściwie żadna mi nie pasuje do końca i tak sobie myślę, że trzeba będzie po prostu pójść na kompromis. I wtedy trafiłem do tego wątku. Przepiękne te teczki! Czekam z niecierpliwością na wznowienie działalności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.