Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nałogowy bywalec oświadczam, że garnitury bywają w TK jedynie na Marszałkowskiej, przy czym w większości przypadków modowe lub muzealne.

To powiedziawszy, przyznaję, że nie byłem nigdy w życiu w Czeladzi 8-)

W Czeladzi garniturów od dłuższego czasu brak. Ale mimo to serdecznie zapraszamy.

Pozdrawia Czeladzianin od urodzenia :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań City center - kilka garniturów rozm 52 - innych rozmiarów nie sprawdzałem. Niestety pamiętam tylko, że były w kratkę, odcień niebieskiego. Wisiały tam gdzie marynarki.

Jeżeli w Olsztynie widziałem te same garnitury co Ty w Poznaniu, to nie warto sobie zawracać głowy. Gianni Feraud z okropnie połyskującego poliestru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się dziś w tkmaxx Renoma na marynarkę Baldessarini w kratę. 60% jedwab 40% len. Wziąłem rozm 54, był jeszcze 52. Na metce 3740 zł na 599zł. Fajnie leży i porządnie zrobiona. Zobqczyny jak jedwab bedzie sie nosił.

Możesz wrzucić zdjęcie, albo link.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wola Parku wełniane kanty Hiltl, grafitowe, rozmiar 48 pas ok. 88-90. Szersze uda i do tego szeroki dół. Jakieś niemieckie wełniaki w rozmiarze 24, mechaty, średniej grubości materiał, pas z 90. Zaintrygowały mnie też te jaśniejsze. Gruby materiał, gryzł mnie po nogach ;). Flanela? Równie dobrze full plastik. Nie było metki ze składem. Portugalskie. Też ok 90 w pasie.  Wszystkie po 100zł.

 

5459803_3spodnie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku Matarni, w rozmiarze 42, zamszowe jasnobrązowe oraz oliwkowe penny loafers Prime Shoes (obie pary albo 330zł albo 380zł, nie pamiętam dokładnie...), w tym samym rozmiarze jasnobrązowe Gordon&Bros, w sumie tu mam problem z precyzyjnym określeniem co to takiego - chyba jakieś pilotki z medalionem i "dziurkowaniem" (z tego co pamiętam 199zł). W razie czego mogę podesłać jakieś słabej jakości zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku Matarni, w rozmiarze 42, zamszowe jasnobrązowe oraz oliwkowe penny loafers Prime Shoes (obie pary albo 330zł albo 380zł, nie pamiętam dokładnie...), w tym samym rozmiarze jasnobrązowe Gordon&Bros, w sumie tu mam problem z precyzyjnym określeniem co to takiego - chyba jakieś pilotki z medalionem i "dziurkowaniem" (z tego co pamiętam 199zł). W razie czego mogę podesłać jakieś słabej jakości zdjęcia.

 

Pilotki, lotniki :D jeden pies :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  , w Bydgoskim TK znalazłem buty trekkingowe firmy Aku  - w cenie poniżej 300 zł rozmiar 42 , czy spotkaliście może większe rozmiary w innych sklepach  ? 

Ja widziałem rozmiar chyba 44 Poznań City Center ale dwa tygodnie temu i wyglądały jakby już ze dwa razy Tatry obeszły . To dobra firma jest?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.