Skocz do zawartości

Konkurs OSOVSKI - Personality Needs No Jacket


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

sprawa nie jest łatwa, komisja obraduje już 14 godzinę i wciąż bez rozstrzygnięcia. Ścisła czołówka to 7 prac a do podziału są tylko 3 miejsca. O godzinie 2:00 GMT komisja najprawdopodobniej przerwie obrady aby wznowić je po porannej kawie, więc proszę o cierpliwość. W związku z licznymi sms-ami do członków komisji informuję, że telefony zostały zdeponowane u niezależnego powiernika, więc próby wywarcia wpływu tą drogą są skazane na porażkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

miło nam, że możemy już ogłosić wyniki konkursu. Chcemy podkreślić, że nie było to łatwe zadanie, bo poziom był bardzo wyrównany. Mamy świadomość, że nawet wśród jury panują rozbieżne opinie. Niemniej jednak po wewnętrznych konsultacjach postanowiliśmy przyznać:

 

miejsce 1: Pepenix za Pomarańczę w paski

miejsce 2: Bennyblanco

miejsce 3: Mr Vintage za zestaw nr 2

 

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę.

 

W celu odebrania nagród prosimy o kontakt mailowy na adres: pkutnyj@ontimepr.pl - poprzez który ustalimy formę ich odbioru.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zespół marki OSOVSKI

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że mój drugi zestaw okaże się godny podium. Prędzej bym się tego spodziewał po pierwszym zestawie.

 

Dzięki za wyróżnienie.

 

Skoro jest prośba o pochwalenie się, to ja, jako fan kratki vichy wybieram ten model (zielonej jeszcze nie mam):

https://osovski.pl/products/view/koszula_meska_al0110_wyprzeda-159

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że mój drugi zestaw okaże się godny podium. Prędzej bym się tego spodziewał po pierwszym zestawie.

 

Dzięki za wyróżnienie.

 

Skoro jest prośba o pochwalenie się, to ja, jako fan kratki vichy wybieram ten model (zielonej jeszcze nie mam):

https://osovski.pl/products/view/koszula_meska_al0110_wyprzeda-159

także o niej myślałem..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

miło nam, że możemy już ogłosić wyniki konkursu. Chcemy podkreślić, że nie było to łatwe zadanie, bo poziom był bardzo wyrównany. Mamy świadomość, że nawet wśród jury panują rozbieżne opinie. Niemniej jednak po wewnętrznych konsultacjach postanowiliśmy przyznać:

 

miejsce 1: Pepenix za Pomarańczę w paski

miejsce 2: Bennyblanco

miejsce 3: Mr Vintage za zestaw nr 2

 

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę.

 

W celu odebrania nagród prosimy o kontakt mailowy na adres: pkutnyj@ontimepr.pl - poprzez który ustalimy formę ich odbioru.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zespół marki OSOVSKI

 

A czy moglibyśmy prosić o ze dwa zdania opisowego uzasadnienia, co spowodowało, że akurat te propozycje wybrane zostały jako najciekawsze połączenia krawata i koszuli?

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moglibyśmy prosić o ze dwa zdania opisowego uzasadnienia, co spowodowało, że akurat te propozycje wybrane zostały jako najciekawsze połączenia krawata i koszuli?

 

Ja też z chęcią poznam uzasadnienie/opinię jury. ;-)

 

Brawa dla najlepszych zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moglibyśmy prosić o ze dwa zdania opisowego uzasadnienia, co spowodowało, że akurat te propozycje wybrane zostały jako najciekawsze połączenia krawata i koszuli?

Oczywiście. Wygrały propozycje, które najbardziej spodobały się członkom jury i które zarazem zebrały najwięcej głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za wyróżnienie!

Gratuluje kolegom z podium i wszystkim biorącym udział w konkursie - jak widać poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki!

 

Ja swoją nagrodę już wybrałem, co prawda trochę mi to zajęło - co tu dużo mówić wszystkie są piękne! :D
Zdecydowałem się na: https://osovski.pl/products/view/koszula_meska_al0093-62

Jeszcze raz dzięki!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako juror pozwolę sobie zamieścić krótką informację, czym osobiście kierowałem się przy podjęciu wyboru. O wysokim poziomie zgłoszeń świadczyć może fakt, że do ostatecznej selekcji wybrałem dziesięć najlepszych moim zdaniem zgłoszeń. Niezmiernie się cieszę, że moi faworyci znaleźli się w pierwszej trójce. 

Pepenix - za nieszablonowe i dość trudne połączenie kolorystyczne
bennyblanco - za kontrastowe zestawienie krawata we wzór paisley z typowo casualową, denimową koszulą; dodatkowym walorem w mojej opinii jest włożenie w tym przypadku krawata pod koszulę
Mr.Vintage - za kwintesencję stylu preppy; mnie osobiście bardziej podobała się pierwsza propozycja - summa summarum wychodzi nam nagroda za całokształt

 

Serdecznie dziękuję za nobilitującą możliwość bycia jurorem w konkursie, zwycięzcom gratuluję, a wszystkim uczestnikom życzę powodzenia w kolejnych forumowych zmaganiach :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie facebooka, przewijam, a tutaj nagle mój pomarańczowy knit. Myślę sobie, że to może aplikacja wrzuciła akurat mije zdjęcie... Z niedowierzaniem i taką małą nieśmiałością wchodzę na forum i....

Dziękuję. Michalowi MrVintage Kędziorze, za rozpoczęcie mojej przygody z męską elegancją. O pomarańczowym knicie pomyślałem właśnie po którymś Twoim wpisie Michale. Paski spodobały mi się za sprawą GQ. Knit zakupiony w The Tie Bar, którą znajomy przytransportował mi z florydy.

A nagroda się przyda, bo w sierpniu ślub kuzyna mojej żony. Będę z godnością reprezentował forum :)

Jeszcze raz dziękuję! I gratuluję pozostałym zwycięzcom. Zestaw paisley + jeans też przypadł mi do gustu.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie facebooka, przewijam, a tutaj nagle mój pomarańczowy knit. Myślę sobie, że to może aplikacja wrzuciła akurat mije zdjęcie... Z niedowierzaniem i taką małą nieśmiałością wchodzę na forum i....

Dziękuję. Michalowi MrVintage Kędziorze, za rozpoczęcie mojej przygody z męską elegancją. O pomarańczowym knicie pomyślałem właśnie po którymś Twoim wpisie Michale. Paski spodobały mi się za sprawą GQ. Knit zakupiony w The Tie Bar, którą znajomy przytransportował mi z florydy.

A nagroda się przyda, bo w sierpniu ślub kuzyna mojej żony. Będę z godnością reprezentował forum :)

Jeszcze raz dziękuję! I gratuluję pozostałym zwycięzcom. Zestaw paisley + jeans też przypadł mi do gustu.

Zapraszamy do kontaktu na podany wcześniej adres w celu umówienia się omówienie szczegółów nagrody:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moglibyśmy prosić o ze dwa zdania opisowego uzasadnienia, co spowodowało, że akurat te propozycje wybrane zostały jako najciekawsze połączenia krawata i koszuli?

 

Prosić zawsze można ;). Warto również pamiętać, że o gustach się nie dyskutuje (co widać po wynikach konkursu). Gratulacje dla zwycięzców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.