Jump to content

Recommended Posts

Szybkie pytanie - Buty Patine na kopycie TJ Ina G. Moje stopa 28cm długości i 26cm w obwodzie. Czy rozmiar 9UK nie będzie za długi? Może lepiej celować w 8,5UK? 

Kwestia dość indywidualna. Może ktoś o podobnych parametrach podpowie, ale proponuję przede wszystkim napisać e-mail do supportu. Tam na podstawie statystyk postarają się coś zasugerować. Jeżeli jest możliwość, warto zakupić 2-3 pary, zostawić najlepiej pasującą, resztę odesłać. To dziś dość powszechna praktyka.

17 godzin temu, papiez_ napisał:

Szybkie pytanie - Buty Patine na kopycie TJ Ina G. Moje stopa 28cm długości i 26cm w obwodzie. Czy rozmiar 9UK nie będzie za długi? Może lepiej celować w 8,5UK? 

Mam podobne parametry i w tym kopycie pasuje na mnie 8.5 (oksfordy – przyszwa się schodzi). 9.0 byłoby za długie. Ale tak jak pisze @saphir.pl, najlepiej zamówić oba rozmiary.

• Like 1

Mierzyłem wszystkie TJ Patine, moja stopa to 26 cm, obwód ok.24 cm. W tęgości F nic mi nie podeszło, wziąłem Vistulę G w 6,5 i jest idealnie. Na Twoim miejscu, podobnie jak Kolega przede mną, wziąłbym 8,5 G.

@saphir.pl@Parker @bratdominik dzięki Panowie. Pani z supportu polecała właśnie to kopyto gdy pytałem o Boh w tęgości F, ale nie dopytywałem już o rozmiar.

Czyli musze wstrzymać się do uzupełnienia rozmiarówki, bo 8.5uk już nie ma 😏😏

Czy PATINE Socks były jakoś modyfikowane od czasu debiutu?. Pytam bo mam 38/42 i tak jakość tych skarpet  petarda,lepszych nie miałem. Ale np przy mojej nodze 27.2 cm mogłyby być coś  odrobinę dłuższe Ktoś np nosi 43/47 na takiej nodze? Planuję znowu kupić kontener bo są rewelacyjne.  

Dziękujemy za dobre słowo :) Nie były modyfikowane, ale myślę, że dłuższe opcje pojawią się jeszcze w tym roku. Na pewno będziemy o tym informować :) 

37 minut temu, saphir.pl napisał:

Dziękujemy za dobre słowo :) Nie były modyfikowane, ale myślę, że dłuższe opcje pojawią się jeszcze w tym roku. Na pewno będziemy o tym informować :) 

Bliżej aniżeli dalej ?

Oj, nie chcę rzucać datami, bo później przy poślizgach źle się czuję :)  Ale jeszcze przez kilka dni można podrzucać ewentualne sugestie, co do kolorów na przykład. Nie obiecuję, że przejdą, ale na pewno weźmiemy je pod uwagę :) 

Od kilku dni użytkuję sztyblety od Patine na kopycie Hudson G.  Ze względu na brak wiązania jest to dość trudny but do dobrania względem stopy. Cieszę się, że  mnie udało się trafić za pierwszym razem. Uważam, że są to jedne z lepszych butów w kategorii cenowej za  około 1000zł. Bonusem jest świetna obsługa. Warto pomóc takiej firmie w obecnej sytuacji.

Boots 77036V

• Like 1
  • Upvote 1

DSC_0005.thumb.JPG.5f897196418ae9ebe50b3ac8bd9f1662.JPG

Krótka recenzja tego modelu https://patine.pl/brogues-77020-1441.htmt

Buty zgrabne, wygodne, dobrze wykonane - chociaż może nie tak `mięsiste` jak np. moje Yanko longwingi na kopycie 960.  Co do kopyta to jego wygląd jest kwestią gustu. Jest bardzo neutralne - ni to ostre, ni to dziadkowe. Na pewno wielce praktyczna jest zastosowana tam gumowa podeszwa. Nosze je chętnie, te obecne zaliczyły kilkadziesiąt wyjść.

Trudno mi natomiast udzielić porady, którą markę wybrać: Yanko, TLB czy Patine (a mam obuwie od każdej z nich). Myślę, że wszystko zależy tu od kopyta. Jakościowo zakwalifikowałbym Patine minimalnie niżej niż Yanko, ale to wcale nie oznacza, że pod jakimkolwiek względem są to złe buty. Bardzo kibicuje temu projektowi i na oku mam kolejną parę ;) wielkim atutem jest duży wybór kopyt w tęgości G. Według mnie cała strategia ze wprowadzeniem marki własnej jest bardzo przemyślana i służy zaspokojeniu upodobań jak największej grupy klientów. Innymi słowy, teraz każdy znajdzie coś dla siebie.

@saphir.pl: trzymajcie się w czasach zarazy! Z całego serca życzę przetrwania i dalszego rozwoju jak wszystko wróci do normalności :)

• Like 2
  • Upvote 4

Przyłączam się do pozytywnej opinii. Sam jestem posiadaczem tego modelu oraz kilku innych :) Chwała Wam @saphir.pl za kopyto H (za G też ale wolę H...). Powiem szczerze, że sukcesywnie wymieniam wszystkie swoje Loake na skórzanej podeszwie na Patine na gumowej podeszwie. Przyznam też, że Wasza podeszwa gumowa jest o wiele bardziej komfortowa niż Dainite- nie jest tak sztywna, buty są zdecydowanie bardziej wygodne.

• Like 1

Zostawię i tu, bo  taniej nigdy nie było i można skorzystać póki są jeszcze jakieś rozmiarówki. Marka HANGER PROJECT wycofuje się z Europy. Wygląda na to, że mamy do czynienia z ostateczną decyzją. W związku z tym i my zamykamy temat więc od dziś wyprzedaż -30% na wszystkie indeksy:

https://patine.pl/category/marka-hanger-project
https://multirenowacja.pl/category/marka-hanger-project

*Uzupełnienia stanów już nie będzie

Myślę, że akurat 664 nie jest zagrożony :)  Co prawda, wiele się działo na przestrzeni ostatniego roku, łącznie z COVID-19 w ostatnim czasie (ale nie tylko). To wszystko mocno destabilizowało łańcuchy dostaw i plany oraz wpływało na nasze decyzje. Wygląda na to, że stopniowo zaczyna się stabilizować. Nie mogę napisać, że jest dobrze, ale widzę w końcu jakieś światło :) Mam nadzieję, że wszystko stopniowo będzie wracało do normy, a za taką uznaję pełną dostępność 664 :) 

• Like 1

Od czasu do czasu coś specjalnego dla Was :)

Dziś  do przejęcia 2 pary sampli ... EDIT - nieaktualne. 

• Like 3

Dla tych, którzy jeszcze nie zorientowali się , na patine.pl promo 20 procent. Jest w czym wybierać.

• Like 1

Z cyklu BARDZO WYJĄTKOWE OKAZJE na fajnych spodach:

EDIT: sprzedane. Może coś jeszcze podrzucę :) 

• Like 2

Poprzednie już poszły, a teraz docierają kolejne zapytania więc podrzucam coś nowego :) 

EDIT: nieaktualne

W tym sezonie nic nowego z loafersów już się raczej nie pojawi. Co do kolejnych, za wcześnie by się deklarować. Myślicie, że to dobra opcja? Poproszę o kilka najbardziej udanych foto-przykładów.