Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia dość indywidualna. Może ktoś o podobnych parametrach podpowie, ale proponuję przede wszystkim napisać e-mail do supportu. Tam na podstawie statystyk postarają się coś zasugerować. Jeżeli jest możliwość, warto zakupić 2-3 pary, zostawić najlepiej pasującą, resztę odesłać. To dziś dość powszechna praktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, papiez_ napisał:

Szybkie pytanie - Buty Patine na kopycie TJ Ina G. Moje stopa 28cm długości i 26cm w obwodzie. Czy rozmiar 9UK nie będzie za długi? Może lepiej celować w 8,5UK? 

Mam podobne parametry i w tym kopycie pasuje na mnie 8.5 (oksfordy – przyszwa się schodzi). 9.0 byłoby za długie. Ale tak jak pisze @saphir.pl, najlepiej zamówić oba rozmiary.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - Buty Patine na kopycie TJ Ina G. Moje stopa 28cm długości i 26cm w obwodzie. Czy rozmiar 9UK nie będzie za długi? Może lepiej celować w 8,5UK? 
Mierzyłem wszystkie TJ Patine, moja stopa to 26 cm, obwód ok.24 cm. W tęgości F nic mi nie podeszło, wziąłem Vistulę G w 6,5 i jest idealnie. Na Twoim miejscu, podobnie jak Kolega przede mną, wziąłbym 8,5 G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy PATINE Socks były jakoś modyfikowane od czasu debiutu?. Pytam bo mam 38/42 i tak jakość tych skarpet  petarda,lepszych nie miałem. Ale np przy mojej nodze 27.2 cm mogłyby być coś  odrobinę dłuższe Ktoś np nosi 43/47 na takiej nodze? Planuję znowu kupić kontener bo są rewelacyjne.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Od kilku dni użytkuję sztyblety od Patine na kopycie Hudson G.  Ze względu na brak wiązania jest to dość trudny but do dobrania względem stopy. Cieszę się, że  mnie udało się trafić za pierwszym razem. Uważam, że są to jedne z lepszych butów w kategorii cenowej za  około 1000zł. Bonusem jest świetna obsługa. Warto pomóc takiej firmie w obecnej sytuacji.

Boots 77036V

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0005.thumb.JPG.5f897196418ae9ebe50b3ac8bd9f1662.JPG

Krótka recenzja tego modelu https://patine.pl/brogues-77020-1441.htmt

Buty zgrabne, wygodne, dobrze wykonane - chociaż może nie tak `mięsiste` jak np. moje Yanko longwingi na kopycie 960.  Co do kopyta to jego wygląd jest kwestią gustu. Jest bardzo neutralne - ni to ostre, ni to dziadkowe. Na pewno wielce praktyczna jest zastosowana tam gumowa podeszwa. Nosze je chętnie, te obecne zaliczyły kilkadziesiąt wyjść.

Trudno mi natomiast udzielić porady, którą markę wybrać: Yanko, TLB czy Patine (a mam obuwie od każdej z nich). Myślę, że wszystko zależy tu od kopyta. Jakościowo zakwalifikowałbym Patine minimalnie niżej niż Yanko, ale to wcale nie oznacza, że pod jakimkolwiek względem są to złe buty. Bardzo kibicuje temu projektowi i na oku mam kolejną parę ;) wielkim atutem jest duży wybór kopyt w tęgości G. Według mnie cała strategia ze wprowadzeniem marki własnej jest bardzo przemyślana i służy zaspokojeniu upodobań jak największej grupy klientów. Innymi słowy, teraz każdy znajdzie coś dla siebie.

@saphir.pl: trzymajcie się w czasach zarazy! Z całego serca życzę przetrwania i dalszego rozwoju jak wszystko wróci do normalności :)

 

 

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pozytywnej opinii. Sam jestem posiadaczem tego modelu oraz kilku innych :) Chwała Wam @saphir.pl za kopyto H (za G też ale wolę H...). Powiem szczerze, że sukcesywnie wymieniam wszystkie swoje Loake na skórzanej podeszwie na Patine na gumowej podeszwie. Przyznam też, że Wasza podeszwa gumowa jest o wiele bardziej komfortowa niż Dainite- nie jest tak sztywna, buty są zdecydowanie bardziej wygodne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zostawię i tu, bo  taniej nigdy nie było i można skorzystać póki są jeszcze jakieś rozmiarówki. Marka HANGER PROJECT wycofuje się z Europy. Wygląda na to, że mamy do czynienia z ostateczną decyzją. W związku z tym i my zamykamy temat więc od dziś wyprzedaż -30% na wszystkie indeksy:

https://patine.pl/category/marka-hanger-project
https://multirenowacja.pl/category/marka-hanger-project

*Uzupełnienia stanów już nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że akurat 664 nie jest zagrożony :)  Co prawda, wiele się działo na przestrzeni ostatniego roku, łącznie z COVID-19 w ostatnim czasie (ale nie tylko). To wszystko mocno destabilizowało łańcuchy dostaw i plany oraz wpływało na nasze decyzje. Wygląda na to, że stopniowo zaczyna się stabilizować. Nie mogę napisać, że jest dobrze, ale widzę w końcu jakieś światło :) Mam nadzieję, że wszystko stopniowo będzie wracało do normy, a za taką uznaję pełną dostępność 664 :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.