Skocz do zawartości

Ankieta - Książki anglojęzyczne o modzie męskiej i nie tylko ...


damiance

Anglojęzyczne książki o modzie męskiej, stylu życia  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zainteresowany anglojęzycznymi książkami o męskiej elegancji, stylu życia itp?

    • Tak, jestem zainteresowany - kupuję książki z reguły za granicą
    • Tak, jestem zainteresowany - kupuję w kraju
    • Tak, jestem zainteresowany, ale jak dotąd nie znalazłem nic ciekawego
    • Nie jestem zainteresowany
    • "no speaking inglese"


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

 

 

jest potencjalna szansa na współpracę z księgarnią sprowadzającą między innymi anglojęzyczne książki o modzie męskiej i innych tematach nas interesujących - film, sport, samochody, itp. hobbies.

 

 

Chcemy jako Stowarzyszenie BwB ustalić stałe lub okresowe rabaty dla członków forum. W grę wchodzą nie tylko tytuły, które księgarnia ma na stanie, ale również pozycje niedostępne na naszym rynku, sprowadzane na nasze zamówienie - coś na kształt zakupów grupowych.

 

Mówimy o dostępie do szerokiego spektrum wydawnictw, między innymi:

Penguin, Thames & Hudson, Laurence King, Taschen, Abrams, the Pepin Press, Schiffer, V & A.

Zależy nam na informacji zwrotnej od Was, co do zainteresowania tematem ... Zapraszam do udziału w ankiecie.

 

pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy jako Stowarzyszenie BwB ustalić stałe lub okresowe rabaty dla członków forum. 

Chwalebna inicjatywa. Gwoli ścisłości, "członków forum" czy "członków stowarzyszenia"?

Na szybko, poza znanymi dobrze Flusserem i Roetzelem, przypominam sobie inną książkę Flussera ("Style and the Man") oraz "The Handbook of Style" Esquire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa inicjatywa. Wcześniej kupowałem książki głównie przez amazon-uk bądź bookdepository - dużo ciągle jeszcze czeka na swoją kolej na wishlistach - mam nadzieję że zniżki będą dla wszystkich forumowiczów :D
Kilka z tych co czekają na zakup (niestety wiele o tych tytułach nie wiem, dlatego wstrzymałem się z zakupem):

61rn2-QRpVL._SL500_AA300_.jpg51WVUZN30gL._BO2,204,203,200_PIsitb-stic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalebna inicjatywa. Gwoli ścisłości, "członków forum" czy "członków stowarzyszenia"?

Na szybko, poza znanymi dobrze Flusserem i Roetzelem, przypominam sobie inną książkę Flussera ("Style and the Man") oraz "The Handbook of Style" Esquire.

wszystkich członków forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z uprzejmości siostry z USA, która kupuje mi różne pozycje, ale jeśli oferta polskiej księgarni będzie atrakcyjna, to chętnie skorzystam.

 

Książki, które chętnie bym widział w biblioteczce:

 

harris_tweed_book.jpg
 

http://www.amazon.com/Harris-Tweed-From-Land-Street/dp/0711232164/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1367515595&sr=8-1&keywords=harris+tweed+book
 

 

style-and-the-man-alan-flusser.jpg

http://www.amazon.com/Style-Man-Alan-Flusser/dp/0061976156/ref=pd_sim_b_19



The-Ivy-League.jpg

http://www.amazon.com/The-Ivy-League-Daniel-Cappello/dp/1614280096/ref=pd_sim_b_4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze postanowienie jakie można zrobić będąc uczestnikiem naszego forum to ...

 

silne postanowienie systematycznego realizowania planów zakupowych, nawet jeżeli te plany są dłuugoterminowe :)

 

 

p.s. - czy jeszcze ktoś jest zainteresowany udzieleniem się w ankiecie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.