Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Balthazar Private Tailors


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, a czy istnieje możliwość podania im dokładnych wymiarów koszuli, a nie zdawanie się na ich ocenę?

Nie myślę, by było to problemem. Z drugiej strony, Balthazar, w przeciwieństwie do Da Vinci, "utajnia" twoje wymiary :). Z innej jeszcze strony, korzystałem z usług pana Wojtka Oracza, i moim przypadku trafił on w 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 11 months later...

Zdziwiło mnie trochę, jak ktoś napisał, że jego koszula jest dość luźna. Moja koszula jest za ciasna i to "równomiernie" - kołnierzyk ledwo mogę zapiąć, rękawy jak dla mnie są za krótkie o 1cm, na klatce piersiowej guziki są napięte, czego strasznie nie lubię, bo prowokuje do garbienia. Drapanie się prawą ręką po lewej łopatce lub podnoszenie rąk raczej nie wykonalne ;) Może to kwestia indywidualnych preferencji i niektórzy by chwalili aż tak dopasowaną koszulę. Moim zdaniem powinno mieć to miejsce tylko przy wyraźnym życzeniu klienta, że koszula ma być bardzo mocno dopasowana / opięta, kosztem komfortu. Koszulę dostałem od Baltazara "w prezencie", więc nie chciało mi się jej reklamować. Niestety przy odbiorze nie mierzyłem, to już moja wina.

 

Przyznam, że mi lokalizacja też nie do końca odpowiada. Z jednej strony przedzieramy się przez luksusowy hol, z drugiej mamy wrażenie, że wchodzimy gdzieś na zaplecze.

Proces doboru materiału, pomiarów raczej pozytywnie. Jakość materiału i wykończenie jak dla mnie bardzo dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

Panowie,

 

czy znane są Wam informacje co się dzieje z Balthazarem? Zmieniły się osoby zarządzające.

 

Chciałem się umówić na spotkanie i przymiarkę z Wojciechem Oraczem a dostałem informację "p. Wojciech Oracz nie pracuje w firmie Balthazar"

 

Wojtek i Sebastian założyli własny biznes, Balthazar działa z nowymi ludźmi we "front office" ... the same story goes on ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Nie wiem jak teraz ale ja miałem styczność z Balthazarem w 2013 i 2014 i byłem super zadowolony. Uszylem u nich w sumie 3 garnitury i smoking ślubny na wzór smokingu Craiga ze Skyfall. Tyle ze cała współpraca odbywała sie wlasnie z Sebastianem, ktory czuwał nad wszystkimi moimi projektami. Obecnie dawno u nich nie byłem ale dzwonią regularnie 2 razy w roku zapraszając na jakies prezentacje itp. Miał ktoś ostatnio z nimi styczność? Z tego co widziałem na stronie maja w atelier tez trochę gotowych ciuchów z włoskich manufaktur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.