Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.10.2024 o 14:55, dragonek napisał:

Dziś zamówiłem z pomocą mailbox.de jedną marynarkę, którą sobie upatrzyłem. Ryzyko jest, ale ta obniżka -30% mnie do niego skłoniła. Napiszę potem jak poszło.

Z kronikarskiego obowiązku napiszę (bo w sumie kto wie na jak długo SuSu wróciło na otrium.pl?), że z mailboxde wszystko przebiegło sprawnie. Paczka zamówiona w zeszły poniedziałek, doszła w równy tydzień. W środę była już w magazynie mailboxde (ciekawostka: w powiadomieniu mailowym: data dostarczania czwartek 2:18). Mailboxde poprawnie zarejestrował przesyłkę jako moją, pomimo braku ID w nazwie (ja podałem, ale otrium wycięło), 1 dzień zeszło na zasilenie salda w EUR. Paczkę wysłali GLS-em z Czech w piątek. Miała być we wtorek albo w środę, ale już w poniedziałek przyszła do paczkomatu Orlen.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2024 o 15:56, iurist napisał:

Pokusiłem się o zamówienie z Niemiec kurtki koszulowej (shirt jacket) i kamizelki za pośrednictwem Bodycar1. Zobaczymy co z tego będzie.

Mogę powiedzieć, że paczka doręczona na niemiecki adres i nadana w paczkomacie. Zobaczymy w jakim stanie przyjdzie, ale na razie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2024 o 12:45, iurist napisał:

Mogę powiedzieć, że paczka doręczona na niemiecki adres i nadana w paczkomacie. Zobaczymy w jakim stanie przyjdzie, ale na razie jest ok.

Paczka 14.10 doszla do bodycar, dzisiaj jest juz u mnie. Zero problemu. 

 

Z innej beczki, koszula extra slim suitsupply, ile da sie poszerzyc? Rozmiar dobry ale nie zauważyłem, ze kupilem jedna extra slim i zastanawiam sie, czy da sie z niej wyciągnąć slima w pasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, michasacuer napisał:

Paczka 14.10 doszla do bodycar, dzisiaj jest juz u mnie. Zero problemu. 

U mnie to samo. Dzisiaj wyciągnąłem z paczkomatu.

Z innej beczki  czy ktoś wie czy etykieta zwrotna z DHL z Otrium pyknie u nas w punkcie nadań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz rozprucia zaszewek na plecach (o ile są), to nie ma opcji cokolwiek poszerzyć. Tam nie ma żadnych "zapasów".

Jedynie guziki możesz trochę przesunąć, jak masz za ciasno w kołnierzyku.

5 godzin temu, michasacuer napisał:

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, michasacuer napisał:

 

 

Z innej beczki, koszula extra slim suitsupply, ile da sie poszerzyc? Rozmiar dobry ale nie zauważyłem, ze kupilem jedna extra slim i zastanawiam sie, czy da sie z niej wyciągnąć slima w pasie :D

Prawdopodobnie w ogóle. Koszule to te produkty, których prawie nigdy nie da się poszerzyć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polemizował. Nie znam koszul Suitsupply, ale mam ponad trzydzieści Eton-ów i Olgi.

Wszystkie mają na plecach dwie zaszewki do 15 mm, co po rozpruciu poszerza obwód na wysokości pępka 5 do 6 centymetrów. 

Eton stosuje specjalny szew, który po pociągnięciu jednej z nitek sam się wypruwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, iurist napisał:

U mnie to samo. Dzisiaj wyciągnąłem z paczkomatu.

Z innej beczki  czy ktoś wie czy etykieta zwrotna z DHL z Otrium pyknie u nas w punkcie nadań?

Ja bym spróbował. Jak nie zadziała to bym napisał do nich, że firma Cię wysłała za granicę w delegację  i chciałbyś dokonać zwrotu z terenu Polski, a z tego co widzisz oferują też ten produkt na rynek Polski (podał link) i w związku z tym czy mogą Ci nową etykietę zwrotną przesłać i podajesz swój adres zwrotny z PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecka etykieta w naszej Żabce?

IMG_4916.thumb.jpeg.c0dd18ca6d2c4d31e9fef459a77249f7.jpeg
uwaga, podaję listę dialogową:

Guten Morgen, ich bin middle level manager on business trip hier, no kilometrówki. Ich möchte return machen in your Frog shop, zagranica, shirt too small, etykieta aus Germany bitte, muchas gracias. I hoddoga mit ketchup jeszcze.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dragonek napisał:

Ja bym spróbował. Jak nie zadziała to bym napisał do nich, że firma Cię wysłała za granicę w delegację  i chciałbyś dokonać zwrotu z terenu Polski, a z tego co widzisz oferują też ten produkt na rynek Polski (podał link) i w związku z tym czy mogą Ci nową etykietę zwrotną przesłać i podajesz swój adres zwrotny z PL.

Ewentualnie:

WYSYŁKA PACZEK POLSKA - NIEMCY ze swoją etykietą

https://bodycar1.com/7638-wysylka-paczek-polska-niemcy-paczki-male

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mamrot napisał:

Ja bym polemizował. Nie znam koszul Suitsupply, ale mam ponad trzydzieści Eton-ów i Olgi.

Wszystkie mają na plecach dwie zaszewki do 15 mm, co po rozpruciu poszerza obwód na wysokości pępka 5 do 6 centymetrów. 

Eton stosuje specjalny szew, który po pociągnięciu jednej z nitek sam się wypruwa.

SuSu zaszewki stosuje bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mamrot napisał:

Ja bym polemizował. Nie znam koszul Suitsupply, ale mam ponad trzydzieści Eton-ów i Olgi.

Wszystkie mają na plecach dwie zaszewki do 15 mm, co po rozpruciu poszerza obwód na wysokości pępka 5 do 6 centymetrów. 

Eton stosuje specjalny szew, który po pociągnięciu jednej z nitek sam się wypruwa.

Kiedyś tego próbowałem w koszuli z zakładkami właśnie. efekty są marne, ślad po zaszewkach jest widoczny i wygląda to źle - choć jeśli kryjesz koszulę pod marynarką, to ujdzie. Bawełna to nie wełna, że maskuje ślady poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już na forum o usuwaniu zaszewek. Robiłem to sam bodaj trzy razy. Na popelinie może być widać, ale po praniu widać tylko przez lupę. Na oxfordzie itp. nic nie zostaje. Generalnie, jeśli tylko zaszewki nie były robione, jak mawia moja weterynarz, "igłą do bydła" i dratwą szewską, powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lubo69 napisał:

Było już na forum o usuwaniu zaszewek. Robiłem to sam bodaj trzy razy. Na popelinie może być widać, ale po praniu widać tylko przez lupę. Na oxfordzie itp. nic nie zostaje. Generalnie, jeśli tylko zaszewki nie były robione, jak mawia moja weterynarz, "igłą do bydła" i dratwą szewską, powinno być OK.

Aż szkoda, że nie zrobiłem zdjęć swoich koszul, bo też robiłem kilka razy, i wyglądało to źle. W skrócie - ślad po podszewkach był tak mocno "zaprasowany", że nie dało się go pozbyć w żaden sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2024 o 07:27, dragonek napisał:

Ja bym spróbował. Jak nie zadziała to bym napisał do nich, że firma Cię wysłała za granicę w delegację  i chciałbyś dokonać zwrotu z terenu Polski, a z tego co widzisz oferują też ten produkt na rynek Polski (podał link) i w związku z tym czy mogą Ci nową etykietę zwrotną przesłać i podajesz swój adres zwrotny z PL.

No i pykło. Napisałem do nich na czacie i po 10 minutach mam na mailu etykietę na wysyłkę z Polski.

That's no problem, I can print you a new return label that you can use to send it back from Poland.

I już. Ale zostawiam jedną rzecz🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.