Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio byłem w salonie SuSu i miałem okazję porozmawiać ze sprzedawcą. Z tego co mi powiedział, to 'Tailored fit' to dawny Extra Slim Fit i właśnie wprowadzają nowy 'tailored fit', który jest czymś pomiędzy dawnym extra slim fit, a slim fit. Wspomniał również, tak jak kolega ravine, że SuSu będzie rezygnować z części wariantów koszul i upraszczać swoją ofertę. Moim zdaniem ma to sens, bo koszule szyte w SuSu na zamówienie nie są wiele droższe, więc po co mieć superszeroką i skomplikowaną ofertę, skoro klient może wszystko dostać tak jak chce na zamówienie? Zostanie tylko podstawowa oferta, a możliwości modyfikacji są dostępne w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nowy albo niewyspany.

Zgodnie z tabelą dla aktualnej kolekcji, koszula 39 ma w klacie 57, a koszula 40 - 58.5. W talii 50.5 oraz 52. Do tej pory oba rozmiary miały identyczne wymiary (poza samym kołnierzykiem), w klacie było 52-53, w talii 48, podaję z pamięci. Zresztą na ebay sporo sprzedawców podaje wymiary koszul, można sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mosze napisał:

Jakiś nowy albo niewyspany.

Zgodnie z tabelą dla aktualnej kolekcji, koszula 39 ma w klacie 57, a koszula 40 - 58.5. W talii 50.5 oraz 52. Do tej pory oba rozmiary miały identyczne wymiary (poza samym kołnierzykiem), w klacie było 52-53, w talii 48, podaję z pamięci. Zresztą na ebay sporo sprzedawców podaje wymiary koszul, można sprawdzić.

I jak to przeczy temu co napisałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mosze napisał:

Wydaje się, że oba warianty 'tailored fit' są bardzo odległe od extra slim fit.

Dobrze, spróbuję to wyjaśnić, być może nie byłem wystarczająco dokładny wcześniej.

Aktualnie w sklepach SuSu dostępny jest 'stary' tailored fit, który jest odpowiednikiem poprzedniego extra slim fit. Dostępny jest także slim fit. Z nową kolekcją wprowadzany jest 'nowy' tailored fit, który będzie jedynym dostępnym krojem i stanowi pośrednią opcję między dawnym extra slim fit a slim fit. Nie jestem pewien, czy znasz wymiary 'starego' tailored fit, ale 'nowy' tailored fit wydaje się odpowiadać temu, co opisał mi sprzedawca, oraz wymiarom, które podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnie dostępnej online kolekcji są koszule wyłącznie w kroju tailored fit, który jest bardzo obszerny. Sprzedawca może nie być do końca poinformowany.

Wygląda na to, że SS po pandemii zmieniło grupę docelową z kierowców BMW roadster na właścicieli mercedesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mosze napisał:

W aktualnie dostępnej online kolekcji są koszule wyłącznie w kroju tailored fit, który jest bardzo obszerny. Sprzedawca może nie być do końca poinformowany.

Wygląda na to, że SS po pandemii zmieniło grupę docelową z kierowców BMW roadster na właścicieli mercedesów.

Brzmiał na dobrze poinformowanego, dużo mówił o tym jak to teraz będą głównie szli w obszerne fasony, więc to by się zgadzało.  Może po prostu coś źle zrozumiałem odnośnie kroju z nowej kolekcji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.