Skocz do zawartości

Patynowanie oraz repatynowanie obuwia


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.glacagechaussures.com/index.html

Dla osób zainteresowanych patynowaniem obuwia, jest to moim zdaniem najlepszy zakład w Europie świadczący takie usługi. Polecam dokładnie obejrzeć wszystkie zakładki, zakład świadczy również usługi odnowi i profesjonalnej renowacji obuwia. Myślałem kiedyś o projekcie forumowym, w którym można byłoby poddać nasze ulubione buty takiemu zabiegowi. Być może kiedyś ktoś coś podobnego zorganizuje, sugeruję kontaktować się w obu sprawach od razu z Paulusem Boltenem. Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie już moglibyśmy rozlewać, bo pełna paleta jest tylko w dużych pojemnościach.

Jutro postaram się zrobić coś w tym, kierunku, by oferta kolorów poszerzyła się w pojemnościach 50ml.

Jak się uda poinformuję w tym wątku.

Kolorystyka powinna być mniej więcej taka:

Dołączona grafika

pozdrawiam

edit:

50ml a nie 25ml oczywiście ;)

W weekend niestety nie da rady, ale na początku tygodnia rozszerzenie palety kolorów powinno już być możliwe. Poinformuję o tym w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ok, to wrócę do pytania, które tu już padało, ale odpowiedź nie była dla mnie rozstrzygająca: warto próbować na starych czarnych butach, czy będą za ciemne nawet po zmyciu wierzchniej warstwy wykończenia, by próbować nadawać im inny kolor?

Z tego co dowiadywałem się wcześniej, to będą za ciemne. Ale może ciemny brąz da się osiągnąć... Nie wiem, na czym Ci zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to wrócę do pytania, które tu już padało, ale odpowiedź nie była dla mnie rozstrzygająca: warto próbować na starych czarnych butach, czy będą za ciemne nawet po zmyciu wierzchniej warstwy wykończenia, by próbować nadawać im inny kolor?

Z tego co dowiadywałem się wcześniej, to będą za ciemne. Ale może ciemny brąz da się osiągnąć... Nie wiem, na czym Ci zależy.

Jedyne buty, z ktorymi mógłbym tego spróbować, są czarne i jako takich nie założę ich już pewnie nigdy. To byłaby świetna okazja, żeby spróbować czegoś szalonego, ale brąz/wiśnia to mało szalone kolory, więc nie wiem, czy się zdecyduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.