Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

Europoseł Czarnecki. Klasyczna poliestrowa butonierka z kartonowym stelażem z zestawu krawatnego, ulubiony gadżet pana posła stosowany do różnych garniturów i krawatów.

Dołączona grafika

Przeglądam sobie ten temat i kilka stron wcześniej znajduje pana eurodeputowanego. Szczerze powiedziawszy, nie wiem dlaczego niektórzy z was widzą w nim "stylistyczny koszmar". Jak dla mnie wygląda całkiem znośnie i poprawnie. Z jakiego materiału jest butonierka moim zdaniem nie da się stwierdzić po tym zdjęciu.

Na tle polityków polskich, którzy chyba nie poświęcają zbyt wiele czasu na swój ubiór, p. Czarnecki wygląda całkiem przyzwoicie i w porządku. Śmiem twierdzić, że jest jednym z lepiej ubierających się polskich polityków (co nie znaczy, że najlepiej).

Chyba @eyelip po prostu nie lubi tego polityka :). Ale my tu przecież o ubiorze, a nie poglądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego materiału jest butonierka moim zdaniem nie da się stwierdzić po tym zdjęciu.

Powiedz, że to sprytnie ukryty żart :(

dokładnie :D. Rozgryzłeś mnie z tą "butonierką" ;p. Sprawdzałem spostrzegawczość forumowiczów :D.

A tak poważniej, osoba którą cytowałem napisała "butonierka" i to mnie po prostu zwiodło, jeśli mnie forumowicze rozumieją.Wyłączyłem myślenie o nazewnictwie, bo byłem zbulwersowany tak surową oceną :P.

Ale nie tylko ja się pomyliłem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-400-13658920702632_thumb.jpg

Na tle polityków polskich, którzy chyba nie poświęcają zbyt wiele czasu na swój ubiór, p. Czarnecki wygląda całkiem przyzwoicie i w porządku. Śmiem twierdzić, że jest jednym z lepiej ubierających się polskich polityków (co nie znaczy, że najlepiej).

Chyba @eyelip po prostu nie lubi tego polityka :). Ale my tu przecież o ubiorze, a nie poglądach.

A może @eye lip nie lubi nowego teścia posła Czarneckiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dużo trudniej o wywrotkę na np. Harleyu lub chopperze niż na ścigaczu (na pewno nie wiedziałeś to ci pisze).

Yyy, a to ze względu? Owszem środek ciężkości leżący niżej, ale masa często dwukrotnie większa. Prędkości i przyspieszenie w codziennej jeździe niewiele mniejsze.

Brzydalllo, co miałeś na myśli? Pytam z perspektywy 12-letniego poruszania się jednośladami mojego i 40-letniego mojej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja nie prowadziłem, ale jeździłem z ojcem i właśnie dwie wywrotki mieliśmy, jedną na stojąco już pod domem, a drugą przy minimalnej prędkości. Jednak postawienie takiego kolosa z podnóżka to niezła sztuka. Udało mi się chyba raz i to z wielkim trudem.

Muszę w końcu zrobić prawko na motocykl.

Koniec offtopu, bo przyjdzie Immune i nas skrzyczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On w ogóle wygląda, jak syn swojej partnerki, co to mu się wąs dopiero pod nosem sypnął :)

Jest z 5 lat starsza i pewnie sie nie prowadzila tak dobrze jak sportowiec , medalista fitness. Druga rzecz, ze jesli o sam wyglad chodzi to mezczyzni troche sie pozniej niz przed 40tka zaczynaja sypac . Laska po 40tce to juz jak mowia po 5-6ej 'przecenie' .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.