Skocz do zawartości

Marka Nunes Correa - endurance


wojvv

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

czy użytkownicy butów NC mogliby napisać o ich trwałości, stopniu zużycia podeszw, cholewek i elementów wewnętrznych?

Wątek w zamierzeniu miał być o tym, ale jak to zwykle na tym forum - gdy tylko pojawi się NC zaraz są chętni na zakupy ;-)

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie pocieszył.:( zamówiłem dwie pary u nich trzy tygodnie temu i obiecali, że się wyrobią w pięć tygodni od złożenia zamówienia.

Sama Lizbona piękna, warta zwiedzenia i tania dla turysty. Z Okęcia lata bezpośrednio TAP w tej chwili.

Wiesz, jesli obiecali i masz z nimi kontakt to nie masz sie chyba o co martwic. Martwia sie ci, ktorzy zamowili via internet i czekaja juz ponad miesiac bez odpowiedzi na maile, telefony itp. :)

Jesli płaciłeś paypalem to jest szansa anulacji i zwrotu, ale rozumiem że po prostu chcesz buty.

Jak ktos sie zdecyduje na podróż, to niech da znac - nie chce dowozu, wystarczy jesli bedzie tak mily i wysle paczke z mokasynem na lato :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo dziwi fakt, że NC, firma , której dotychczasowe podejście do obsługi klienta było koszmarne i absurdalne (nie przysyłanie towarów, przysyłanie butów w innym rozmiarze i fasonie, ignorowanie konsumentów, opóźnienia sięgające pół roku itd.), nadal ma chętnych na swoje towary na tym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem , możesz sobie narazie dac z tym spokoj. NC nie wysłał butów osobom, ktore zamowily je 4 miesiace temu.

Edit: Latwiej bedzie zlapac samolot i kupic je na miejscu w sklepie jesli bedzie rozmiarówka - jest też wiecej dostepnych modeli :)

Wyglada to na maly przekret.

Najpierw sie klientow zacheca niskami cenami do zakupu towaru, kilkanascie lub kilkadziesiat osob dostaje towar. Nastepnie idzie fama, ze dobra firma. Klijenci zamawiaja i placa kase a firma ......pa :( .

4 miesiace oczekiwania na zamowiony towar to mala przesada.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to na maly przekret.

Najpierw sie klientow zacheca niskami cenami do zakupu towaru, kilkanascie lub kilkadziesiat osob dostaje towar. Nastepnie idzie fama, ze dobra firma. Klijenci zamawiaja i placa kase a firma ......pa :( .

4 miesiace oczekiwania na zamowiony towar to mala przesada.

pozdrawiam

Nie ma za to problemu ze zwrotem pieniedzy, więc oszustami bym ich nie nazwał. Nie są po prostu poważni.

Poludniowcy nie wyrabiaja z zamowieniami/produkcja szczegolnie, ze zmieniali fabryki. Info na forum, ze sa tam problemy bylo juz ponad pol roku temu (rozmawialem z kimś tam od nich), wiec po prostu nie ma co robic zamowienia, chyba że ktos swiadomie chce podjąć ryzyko.

Sa firmy, ktore maja większy wybór i lepszej jakości buty za 100euro (nunes 52euro), więc może niech Nunes pozostanie ciekawostka do czasu, aż zaczną normalnie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie znam firmy i oferowanego przez nia towaru, Cena za buty 52 Euro nie drogo tylko pytanie jak z ich jakoscia. Ja opisalem tylko procedure niektorych Firm ktore naciagaja klientow przez internet.

Firma ma towar ktory wysyla max. w ciagu 2 tygodni albo go nie ma i czaka sie ponad 4 miesiace na zrealizowanie zamowienia - ewentualnie sie nigdy nie dostanie towaru lub zwrotu pieniedzy.

Moze sa uczciwi ale nie odpowiedzialni i nie "dorosli" do robienia interesow.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za buty 52 Euro nie drogo tylko pytanie jak z ich jakoscia.

Na pewno lepiej niż w butach H&M Versace za 300 zł.

Ciekawe, ja myslalem, ze z H&M lepsze :D . co do jakosci sie okaze ..... jak bym nie napisal, ze z H&M to bylo by lepiej :D:D:D Ja sie nie przejmuje - na sezon starcza a mam w czym chodzic. Jak zazdroscisz to rowniez sobie kup :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Być może przydatne w "walce" z Portugalczykami dla tych Panów, którzy złożyli ostatnio zamówienia będą informacje z Facebooka NC napisane przez Andrew Thompsona 22.02 i 04.03: "As they don't publish a phone number, the following are the numbers that I have. Hopefully thes will help other people who also need to contact them to get orders processed. +351213240930 and +351256811026 ; and you can try emailing their CEO, he used to have his email on the old website; mario@nunescorrea.com maybe if he gets a few emails from irate customers he'll send a message that the lowest cost and simplest sale they will ever make is online....and perhaps they should encourage people to use that, by at the least shipping orders in a timely manner.

As an update, it would seem that the "online store" is just short of a scam. You simply MUST NOT order anything through it. After ringing them multiple times, I received an email saying that they had production problems and there was a delay in shipping of "more than" 8 weeks!! Funny they don't tell you that when you place your order and pay... Then out of the blue they just refunded my money. It is this sort of company that gives Portugal a bad name for service... I bet they don't tell customers walking in off the street that they'll have to pay and then wait 8 or more weeks to collect their goods...!"

Na fejsie NC pojawiły się broguesy i loafersy w ciekawych kolorach za... 29EUR/szt.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Chyba jednak trzeba będzie przechwycić ten samolot do PT ;-)

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tytuł wątku stał się nieco dwuznaczny - jak wytrzymują buty NC i jak mieć cierpliwość do firmy NC;-)

Na przełomie kwietnia i maja będę w Lizbonie, postaram się odszukać sklep stacjonarny i po powrocie zdać relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Alleluja, chwalmy Pana, Grajmy mu na cytrze bo NC wysłało mi buty. :)

a tak wygladała historia:

A na poważnie. zamówiłem jeszcze w lutym dwie pary monków. Dopiero później sprawdziłem, na forum - mój błąd - że z nimi takie kłopoty.

Na wszelki wypadek napisałem maila z pytaniem, czy z moim zamówieniem wszystko ok. Odpisali mi, że jak najbardziej, ale trzeba czekać pięć tygodni. Więc grzecznie odczekałem te pięć tygodni i mail wysyłam z pytaniem jak moje zamówienie :).

w odpowiedzi dostaję takie coś:

"Dear Sir,

First of all please accept our apologies.

We have on stock the model 8014/Burgundy, and the model 8014/Black will be

available by the end of March.

We can deliver next week the model 8014, if you agree we can make two

shipping without costs.

If you don´t agree with the delivery date please inform us to reimburse you

trough the Pay Pal service.

Awaiting your comments.

Sorry for the inconvenience.

Best regards.

Nunes Corrêa"

Więc ja potwierdzam, ze się zgadzam, po jakimś tygodniu znowu mail, z pytaniem jak się sprawy mają. W odpowiedzi dostałem maila bezczelnego: "Dear Sir,

Thank you for your email.

I am very sorry to inform you, we didn't send you the model 8004/Burgundy, because we are waiting for your confirmation, if we can send you the model 8004 in two expedition.

We have a contract with the UPS and usually it takes about 1 week.

Awaiting your comments.

Best regards.

Nunes Correa" - choc potwierdziłem że się zgadzam na taka wysyłkę. Więc potwierdziłem jeszcze raz. Oni zapewnili, że wyśla do końca tygodnia (ubiegłego) i w poniedziałek miałem na skrzynce potwierdzenie wysyłki z numerem Avizo UPS (jest juz w drodze - sprawdziłem), zaś za druga parę - czarną, mimo, mimmo, że chciałem czekać po prostu zwrócili mi pieniądze - chyba na zasadzie masz forsę, ciesz się że dostałeś burgundowe, uparty taki owaki.. .... i sp... i nie zawracaj nam d...., mniej więcej tak to odebrałem, zobaczymy jakie będa same buty, w tym tygodniu powinny już dotrzeć - teraz sa w rękach kuriera. Nigdy u nich nic nie kupie to pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, właśnie kurier przyniósł i mam już na nogach, rzeczywiście szyte goodyear, burgundowe monki takie jak chciałem i rozmiar taki jak chciałem czyli sukces połowiczny, bo miały być jeszcze czarne, zdjęcie wrzucam na razie takie ze strony internetowej NC, postaram się je pokazać na moich nogach w jakimś konkretnym zestawie. :)

pierwsze wrażenie: dość wygodne i dobrze na stopie się trzymają.

post-396-13658921732868_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników nunes correa - to normalne, że podeszwa i fleki ścierają się tak szybko? Buty mam trochę ponad miesiąc, a tu podeszwa na czubku buta się prawie do końca starła, a i fleki patrząc po tempie ścierania się będą najdalej za dwa tygodnie do wymiany. Buty użytkuje 2 razy w tygodniu, czyli w sumie miałem je może z 10 razy na nogach. (jeszcze się nawet do końca nie porozchodziły) Trasa piechotą z pracy do domu - może ze 4 km w obie strony łącznie. Generalnie polecę chyba jutro do szewca je podzelować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie problem NC a nawierzchni w Polsce, właśnie wracam od szewca, któremu zostawiłem Bexleye - półka cenowo - ciut wyżej jak NC. Miałem je na nogach zaledwie trzy razy każde i już widać ślad zużycia i to poważny. W Paryżu większość trotuarów jest albo asfaltowa albo brukowana kostkami szlifowanymi przez Mickiewicza i innych - gładkimi (podobnie na starych ulicach we Lwowie np.) a u nas wszędzie wstawiają te nieszczęsne kostki betonowo-brukowe, które działają jak kamień szlifierski. Była już gdzieś na forum o tym mowa. Tak więc z bulem i nadzieią :) jednak dałem je w ręce szewca, żeby założył gumowe zelówki. Rozmawialiśmy o podzelowaniu butów skórą, ale jednak to nie da zadawalających rezultatów - też się błyskawicznie zedrą. Cóż - taka karma.

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zaraz oskarżać, :) niemniej na tej kostce naprawdę wszystko się szybko zdziera. Potwierdza ten fakt wiele moich koleżanek noszących szpilki i wyższe obcasy. Ja broń Boże nie wymagam, żeby w mieście czerwony dywan się słał przed stopami memi :), niemniej obcasów i skórzanych zelówek żal.

A na poważnie to skórzane podeszwy w butach wysokojakościowych (czyt: drogich) rzeczywiście są wytrzymalsze? Macaroni o tym pisał na blogu kiedyś, muszę to sprawdzić, ale ciekawi mnie opinia Kolegów z doświadczeniem w użytkowaniu takowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.