Skocz do zawartości

Marka Nunes Correa - endurance


wojvv

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, tytuł wątku jest trochę na wyrost, ale minęło już kilka miesięcy od zakupów forumowych i indywidualnych butów Nunes Correa. Warto więc je ocenić pod względem trwałości.

Noszę czarne broguesy NC od lipca-sierpnia 2011, mniej więcej co trzeci dzień w pięciodniowym tygodniu pracy i sporadycznie w weekendy. Chodzę "w terenie" niewiele, głównie używam ich w samochodzie i w biurze. Buty są regularnie czyszczone, "odżywiane" - tu stosuję mój "patent" z oliwką dla dzieci ;-) i pastowane.

Ostatnio zauważyłem, że na odcinku kilku mm zaczął puszczać jeden ze szwów na zgięciu przy palcach. Podeszwy są już dosyć mocno przetarte, głównie przy noskach i w typowych miejscach styku z pedałami samocodowymi - prawdopodobnie za 1-2 miesiące buty trzeba będzie podzelować.

Jak sprawują się Panów buty? Czy nadal możemy uważać NC za jeden z najlepszych wyborów w kategorii cena/jakość uwzględniając także trwałość?

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Zastanawiam się jednak nad zamówienie brogsów i lofersów.

Przymierzamy się z kilkoma osobami do złożenia zamówienia zbiorowego. Być może uda się zorganizować zakup przez jeden z polskich portali "a la Groupon" co ułatwiłoby dostawy i płatności. Będę namawiał "Groupon" na zamówienie partii butów o lepszej jakości (Immune pisał kiedyś, że NC wcześniej robił buty droższe ale ze skór lepszej jakości). Myślę o butach z w pełni skórzaną podeszwą, z większym wyborem kolorów skór (także buty wielokolorowe, np. caponki). Ale jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie.

Czy by Cię to interesowało?

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż wciąż jestem zainteresowany kupnem butów, to chciałem zauważyć, że po dodaniu do koszyka trzech par, cena za parę wciąż wynosi 52 euro, nie ma chyba już tej promocji, która była w zeszłym roku, kiedy to cena malała z każdą parą i była taka sama powyżej 3 par.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż wciąż jestem zainteresowany kupnem butów, to chciałem zauważyć, że po dodaniu do koszyka trzech par, cena za parę wciąż wynosi 52 euro, nie ma chyba już tej promocji, która była w zeszłym roku, kiedy to cena malała z każdą parą i była taka sama powyżej 3 par.

Czy ktoś z obeznanych na bieżąco może coś powiedzieć nt powyższej informacji lub ostatecznej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

jak już wiedzą Koledzy, którzy kontaktowali się ze mną przez priva, próbowałem uruchomić zakup większej partii butów NC przez firmę zakupów grupowych (typu "Groupon").

Założenia były takie: Buty miały być wykonane ze skór lepszej jakości, niż w standardowej ofercie, z większą dostępnością kolorów i zestawień (np. caponki). Ceny - oczywiście wyższe niż w standardowej ofercie sklepowej. Buty w standardowej jakości i cenie również byłyby dostępne.

Liczyłem na to, że gdyby "Grouponowi" udała się kampania sprzedażowa z NC będziemy mieli wygodny sposób zakupu także innych butów i ubrań (płatności, dostawa, lepsza pozycja negocjacyjna firmy od naszej). Nie do pogardzenia byłby także element "misyjny" ;-) takiego sposobu zakupu - wiele osób ograniczających się do poziomu sieciówek kupiłoby szyte buty i mogłoby dowiedzieć się o forum.

Niestety NC jak na razie nie raczył odpowiedzieć na profesjonalną propozycję współpracy i sprzedaży kilkuset par butów...

Wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie zorganizować zakup forumowy.

Czy ktoś z Kolegów zainteresowanych zakupem zechciałby zająć się koordynacją zakupu?

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem , możesz sobie narazie dac z tym spokoj. NC nie wysłał butów osobom, ktore zamowily je 4 miesiace temu.

Edit: Latwiej bedzie zlapac samolot i kupic je na miejscu w sklepie jesli bedzie rozmiarówka - jest też wiecej dostepnych modeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem , możesz sobie narazie dac z tym spokoj. NC nie wysłał butów osobom, ktore zamowily je 4 miesiace temu.

Edit: Latwiej bedzie zlapac samolot i kupic je na miejscu w sklepie jesli bedzie rozmiarówka - jest też wiecej dostepnych modeli :)

Toś mnie pocieszył.:( zamówiłem dwie pary u nich trzy tygodnie temu i obiecali, że się wyrobią w pięć tygodni od złożenia zamówienia.

Sama Lizbona piękna, warta zwiedzenia i tania dla turysty. Z Okęcia lata bezpośrednio TAP w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.