Skocz do zawartości

Marka Gordon Bros


d_box

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dokładnie w takich samych butach i w tym samym rozmiarze reguła się nie sprawdziła - 42 były za małe. :-) Kupiłem 43, z czasem się rozbiły, ale nie są za duże.

 

Dlatego zawsze warto znać rozmiar swojej stopy i w zapytać sklep o rozmiar wkładki w danym modelu obuwia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 789
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie dokładnie w takich samych butach i w tym samym rozmiarze reguła się nie sprawdziła - 42 były za małe. :-) Kupiłem 43, z czasem się rozbiły, ale nie są za duże.

 

Ja miałem tak samo, wiec lepiej najpierw przymierzyć a nie sugerować się, że będzie -1 rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rozmiarówka mnie rozwala, na ich stronie przy tym modelu .... rozmiar 45 wkładka 32 cm, rozmiar 44 31cm, rozmiar 43 30cm, rozmiar 42 29cm. Tylko, że nie ma rozmiaru 43 :| A ja mam wkładki zazwyczaj 30cm

 

Polecam szablon o którym pisałem kilka postów wcześniej. Należy niedynie pamiętać o poprawnym wydrukowaniu. Najlepiej zmierzyć potem wydruk czy zgadza się z rzeczywistością. Co do mnie, zawsze nosze 45, wg szablonu wyszło mi 44. Zamówiłem 44 jest idealnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za sugestie, a jak to druknąć prawidłowo ? Nie mam możliwości wydrukować w domu, mam opcje w drukowaniu : dopasuj, faktyczny rozmiar, zmniejszy zbyt duże strony, skala niestandardowa. Czyli chyba faktyczny rozmiar co nie ? To sa opcje jak się drukuje przez adobe reader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za sugestie, a jak to druknąć prawidłowo ? Nie mam możliwości wydrukować w domu, mam opcje w drukowaniu : dopasuj, faktyczny rozmiar, zmniejszy zbyt duże strony, skala niestandardowa. Czyli chyba faktyczny rozmiar co nie ? To sa opcje jak się drukuje przez adobe reader.

 

... wydrukuj rozmiar rzeczywisty na dwóch stronach i sklej go później taśmą.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za sugestie, a jak to druknąć prawidłowo ? Nie mam możliwości wydrukować w domu, mam opcje w drukowaniu : dopasuj, faktyczny rozmiar, zmniejszy zbyt duże strony, skala niestandardowa. Czyli chyba faktyczny rozmiar co nie ? To sa opcje jak się drukuje przez adobe reader.

 

Z tego co pamiętam drukowałem faktyczny rozmiar. Jednak polecam po wydruku zmierzyć czy wartości się zgadzają ze skalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie dziś moje gordony. na zdjęciu problem w jednym z butów.  wiem, że to nie jest normalne, bo jeden z użytkowników miał to samo i dostał zwrot jakiejś kwoty.  kupione w zalando, co zrobić?  odsyłać, pisać o jakiś rabat czy może coś innego ?

post-5063-0-14521200-1443175821_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, to napisałbym coś takiego :

 

W zakupionej parze butów stwierdziłem brak równoległości obcasów do podłoża, skutkiem czego zaburzona jest motoryka chodu. Poruszanie się w butach powoduje dyskomfort i ból stóp od strony śródstopia. Z tego co się zorientowałem zasięgając stosownej opinii, wada produkcyjna może być skorygowana w warsztacie szewskim, a ze względu na fakt, że buty podobają mi się i chciałbym je zatrzymać, proszę o informację, czy jest możliwe udzielenie przez Państwa rabatu z tego tytułu, a jeżeli tak to w jakiej wysokości.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób z forum (w tym ja) reklamowało taką wadę i dostało rabaty na naprawę butów. Może jest tak, że wiele par Gordonów na Zalando ma tę wadę - więc sklep widzi, że ludzie się połapali i reklamują jeden za drugim - no i przestał dawać rabaty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można zwrócić te buty i zamówić ponownie z rabatem. Wyjdzie na to samo - a Zalando poniesie koszty 2 dodatkowych przesyłek. Teoretycznie jest szansa, że trafią się buty bez wady. 

 

W Zalando w obsłudze klienta pracują zapewne studenci, którzy mają wyznaczone "widełki", w których mogą się poruszać. Najprościej jest napisać "jak nie pasuje, to proszę odesłać". Tylko nie po to się dokonuje zakupu, aby podejmować ryzyko straty czasu na dostawy i zwroty - a u nich kontrola jakości okazuje się być zerowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pół roku temu kupiłem G&B Levet 2318, moje pierwsze porządniejsze buty. Trzymałem je na prawidłach, pielęgnowałem, nie chodziłem w nich za często. Jednak właściwie od początku zaczęły robić się na skórze załamania. Nie pamiętam, czy były już takie w pudełku. Zaczęło mnie to zastanawiać dopiero wtedy, kiedy kupiłem inne obuwie, i zauważyłem że na nich nie powstają. Czy moje levety są wadliwe i powinienem pomyśleć nad reklamacją? Załączam zdjęcia.

post-7165-0-67667700-1444114936_thumb.jp

post-7165-0-87367700-1444114961_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze @Aron wszytko ok. Aby zminimalizować łamania, należałoby usunąć apreturę fabryczną i najlepiej rekoloryzować cholewki butów, później krem i nie poznasz swoich butów ;)

Rafał, sugerujesz naniesienie nowej farby w ramach "rekoloryzacji"? Czy krem z pigmentem nie wystarczyłby w tym przypadku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mamy do czynienia z apreturą koloryzującą, to najlepszym wyjściem jest po jej usunięciu zafarbowanie/odświeżenie koloru. Przede wszystkim ma to duży wpływ na miejsca pracujące w butach - łamania się skóry. Nie ma później takich jasnych prześwitów, oczywiście pod warunkiem, że użyje się później dobrego kremu, który wniknie w skórę, a nie zostanie (choćby częściowo) na powierzchni.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.