Jump to content

Życzenia świąteczne


saphir.pl
 Share

Recommended Posts

Panie i Panowie,

Nieśmiało pozwoliłem sobie na założenie życzeniowego wątku, gdyż mimo iż powtarzane niemal automatycznie (po stokroć w ostatnim czasie) "Wesołych Świąt" może wydać się banalne, wzajemnej życzliwości nigdy za wiele i tradycję warto podtrzymywać.

Życzę Wam ZDROWIA przede wszystkim, bo dopiero jego brak uświadamia jak mało istotne są inne, na pozór poważne problemy życia codziennego.

Życzę Wam SPOKOJNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT SPĘDZONYCH BEZ POŚPIECHU I CODZIENNEJ GONITWY, niech czas zwolni i pozwoli na chwilę refleksji i błogiego lenistwa.

Życzę Wam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, OBY KAŻDY JEGO DZIEŃ BYŁ 2x LEPSZY OD DNIA POPRZEDNIEGO - nawet jak zacznie się nie najlepiej, po tygodniu będzie już fantastycznie, a z końcem roku ... :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To ja się pochwalę prezentem - akurat nie dostałem, a żona dostała ode mnie :) Zainteresowania mamy podobne, więc bardzo się spodobał :)

Kurs kroju i szycia - 120 godzin.

Zrobiłem szybki research na ten temat i wychodzi na to, że najlepszą ofertą w W-wie jest kurs prowadzony przez p. Annę Rackmann. Informacje tutaj: http://www.hanka.mth.pl/

Niestety np.żakiet i płaszcz jest na II stopniu kursu (krawiectwo ciężkie) więc na klasyczne projekty będę musiał trochę poczekać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Spokojnych, a zarazem radosnych, pełnych refleksji (także nad bespoke`owymi zakupami :D ) świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2012 Roku, oby więcej postów pojawiało się w CMDNS i Nowych Nabytkach, tego życzę wszystkim forumowiczom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.