Skocz do zawartości

Eleganckie zegarki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

ja też, ale nie w biegu :)

Ja mam różne "patenty" na nakręcanie. Np. czasem zdarzało mi się to robić po cichutku na jakimś wykładzie (tak, żeby nie wzbudzać niczyjego zainteresowania).

Ja myślę, że nie ma co dyskredytować ludzi noszących zegarki kwarcowe. Sam zresztą też mam kwarca. Kto co lubi, nie każdy się musi zachwycać mechanizmem zegarka. Byleby pasował do ubioru w miarę, a nie że g-shock do smokingu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pewnym oddaleniu od tego paska :) , ale to czego nie widać wygląda mniej wiecej tak jak ten w dolnym lewym rogu; widać odstępny poniedzu łuskami. BTW jak rozmawiałem z B. Kurkusem (o skórze z pytona) to się okazało, że już na etapie produkcji skóry niektórzy producenci ją rozciągaja, co oczywiście eliminuje skórę jako przydatną na buty.

Dołączona grafika

pozdrawiam

damiance

p.s. pokaż zegarek do którego szukasz paska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pewnym oddaleniu od tego paska :) , ale to czego nie widać wygląda mniej wiecej tak jak ten w dolnym lewym rogu; widać odstępny poniedzu łuskami. BTW jak rozmawiałem z B. Kurkusem (o skórze z pytona) to się okazało, że już na etapie produkcji skóry niektórzy producenci ją rozciągaja, co oczywiście eliminuje skórę jako przydatną na buty.

damiance

p.s. pokaż zegarek do którego szukasz paska...

To Twojej produkcji paski? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

To Twojej produkcji paski? :)

Bardzo bym chciał :) ale życia nie wystarczy do wprawianiu sie w różne ciekawe tematy rzemieślnicze.

Te i mój z Edoxem są od hiszpańskiego Diloy'a.

BTW - mam przecieki, że niedługo Eye_lip wyprodukuje high-endowy pasek z pytona :) , deklasujący te pokazane ...

pozdrawiam,

damiance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

To Twojej produkcji paski? :)

Bardzo bym chciał :) ale życia nie wystarczy do wprawianiu sie w różne ciekawe tematy rzemieślnicze.

Te i mój z Edoxem są od hiszpańskiego Diloy'a.

BTW - mam przecieki, że niedługo Eye_lip wyprodukuje high-endowy pasek z pytona :) , deklasujący te pokazane ...

pozdrawiam,

damiance

Wspomniałeś przy etui do cygar o skórze pytona, dlatego myslalem, ze to jest uzytek jaki z niej zrobiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pewnym oddaleniu od tego paska :) , ale to czego nie widać wygląda mniej wiecej tak jak ten w dolnym lewym rogu; widać odstępny poniedzu łuskami. BTW jak rozmawiałem z B. Kurkusem (o skórze z pytona) to się okazało, że już na etapie produkcji skóry niektórzy producenci ją rozciągaja, co oczywiście eliminuje skórę jako przydatną na buty.

p.s. pokaż zegarek do którego szukasz paska...

Teraz mam aligatora i zestawienie pt. : "ostry elegant".

Szukam paska w brązie.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jak na razie wszystkie moje paski można zobaczyć tu: http://www.sote.sklep.tarrago.pl/webpag ... arkow.html

Robisz je tylko na swój uzytek, czy tez mozna je gdzies kupic?

Robię na zamówienie, taki... bespoke :D Można wybrać kolor nici, ilość dziurek, kolor skóry itp. itd. nawet jest odpowiedni wątek na temat pasków w ogłoszeniach na tym forum. Jak coś byś kiedyś potrzebował to pisz śmiało na pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jak na razie wszystkie moje paski można zobaczyć tu: http://www.sote.sklep.tarrago.pl/webpag ... arkow.html

Robisz je tylko na swój uzytek, czy tez mozna je gdzies kupic?

Robię na zamówienie, taki... bespoke :D Można wybrać kolor nici, ilość dziurek, kolor skóry itp. itd. nawet jest odpowiedni wątek na temat pasków w ogłoszeniach na tym forum. Jak coś byś kiedyś potrzebował to pisz śmiało na pw.

Jak zdecyduje sie na bespoke pasek, to odezwe sie do Ciebie na 100%.:) Inicjatywa warta wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś przy etui do cygar o skórze pytona, dlatego myslalem, ze to jest uzytek jaki z niej zrobiłeś :)

Jeszcze nie zrobiłem, ale temat "in progress" :) wszystko się w czasie rozciągą. Musze jeszcze jedno miejsce zweryfikować pod kątem w miarę budżetowego wykonania etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o takim:

....

Zbieg okoliczności - oglądałem ten pasek kilka dni temu w Złotych Tarasach. Moim zdaniem do twojego ML nie będzie on najlepiej pasował ze wzgledu na design (za kolorowy w stosunku do srebrnej, zimnej tarczy). Może spróbuj przymierzyć się do ciemnobrązowego strusia?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś przy etui do cygar o skórze pytona, dlatego myslalem, ze to jest uzytek jaki z niej zrobiłeś :)

Jeszcze nie zrobiłem, ale temat "in progress" :) wszystko się w czasie rozciągą. Musze jeszcze jedno miejsce zweryfikować pod kątem w miarę budżetowego wykonania etui.

Jestem Ciekawy jaki bedzie finał i co to znaczy budzetowy, bo u Kielmana nie mieli ostatnio etui, a osoba bedaca w sklepie nie była w stanie powiedziec nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.