Skocz do zawartości

Eleganckie zegarki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Już lecę po kredyt :) W międzyczasie wymyślę sposób, żeby żona się nie skapnęła :)

Edit: przyznam się, że zegarek widziałem tylko na stronie Omegi od frontu.

Po tych linkach co mi podesłałeś zupełnie mi się nie podoba - jest za duży/za gruby. Odpada :)

Zaraz znajdę inny obiekt westchnień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh - zawsze coś :P

Mi moja narzeczona odmówiła 3 razy zakupu motocykla i stąd 2 x ML i jeden TAG ;)

Zerknij na poprzednią stronę - wklejałem MILUSa - wejdź w link na stronę i powzdychaj, poklikaj, usłysz pozytywkę...

cena w okolicach zdaje się 25 k PLN, więc razem możemy powzdychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie ma się co denerwowac, dorośniesz jeszcze hehehe ;)

To raczej działa w odwrotną stronę - Ty dorośniesz do minimalizmu. ;)

BTW, kup motocykl zanim się ożenisz, bo później to już zupełnie po ptakach będzie. :)

NIe, ja wiem, co mi się podoba i zdania nie zmienię :)

O motocyklu była wczoraj znowu ostra dyskusja :)

Teraz ponoć w garażu się nie zmieści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mówiłem, że wiem co mi się podoba, jakby mi ktoś rok teku powiedział, że kupię łososiową koszulę, to bym go wyśmiał. :)

Dobrze, że mojej dziewczynie się podobają choppery, nie będzie z tym problemu. Tylko prawko trzeba zrobić.

No wiesz, ponoć tylko krowa nie zmienia zdania :)

Mi tam się klasyki bardzo podobają, ale zegarki, które pokazują "coś więcej" jeszcze bardziej, dlatego będę miał i takie i takie :)

Na razie bardzo zaintersowało mnie SEIKO z poprzedniej strony, ale coś nie mogę znaleźć :)

A offtopicując to ja zaczynałem mając 16 lat od jawy 350, potem MZ 251, potem znowu jawa, potem brak, potem Yamaszka TDM 850, potem na miesiąc V-max, potem honda varadero, a od 4 lat brak, ale następny jaki chcę to Harley Davidson jakikolwiek z serii VRSA - przykładowo Night Rod...

http://www.harley-davidson.com/pl_PL/Content/Pages/2011-Motorcycles/night-rod-special.html

A tu znalazłem nawet takiego, który by mnie nie zabolał :)

http://www.bikemaster.pl/?mod=sm&mid=2731

Sorry za off topa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, nie mogłem go wyczaić... I już proces myślowy mi się włączył, bo chcę jakiegoś garniturowca, mam tylko 2 - jakiś prostąkątny i jakaś chińszczyzna, ale jak ją zobaczyłem to musiałem kupić, jest po prostu ładna i nie ma napisu ROLEX :D

Zobaczę premię po II kwartałach to się juz kilka cacek załapało do zakupu :D

Może zadam głupie pytanie - dlaczego takich modeli nie ma w Polsce w sklepach? Dlaczego tylko JMD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadam głupie pytanie - dlaczego takich modeli nie ma w Polsce w sklepach? Dlaczego tylko JMD?

Jedna sprawa jest taka, że Seiko ma ogólnoświatową kolekcję np. Premier, Sportura, Velatura - na której reklamę idą spore nakłady finansowe - więc automatycznie skupiają się na sprzedaży tych produktów.

Druga - część zegarków z założenia jest na rynek wewnętrzny lokalny, więc nie ma ich u europejskich dystrybutorów, bo nie ma tak jakby pozwolenia z góry.

Trzecia sprawa jest taka, że polski dystrybutor Seiko jest wyjątkowo nieudaczny w swoich działaniach w stosunku do marki (polityka cenowa, działania reklamowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, już widzę nawet kilku faworytów....

Baba mnie zeklnie, alebo zaczne ukrywać sikory po kątach, bo rotomat mam tylko na 4

Muszę tylko zobaczyć jak te 36mm wyglądają mi nas ręku, bo od 2 lat najmniejszy jaki noszę to 42 :(

PS

eye_lip: Może w końcu uda mi się trafić z moim ML w środę czwartek do złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wstawiasz wartobyłoby coś napisac o nim np. że ma doganiającą wskazówkę, z jakich jest lat, na ile został wyceniony w antiquorum itp. - podejrzewam, że większość uczestników bespoke bez takich informacji nie zrozumie co jest fajnego w tym starym zegarku :)

a proszę bardzo :D

Chronographe, Rattrapante Rolex 4113, Antimagnetique,

jest szczególnie cenny ze względu na mechanizm sekundowy, a wyprodukowano tylko 12 sztuk, z czego istnieje do dziś prawdopodobnie 8. od 1942 zostały rozdane czołowym kierowcom wyścigowym.

Jeśli ktoś chciałby go sobie sprawić - aukcja jest planowana już w maju:

http://www.christies.com/LotFinder/lot_details.aspx?from=searchresults&intObjectID=5430979&sid=3af23adb-00e6-4251-a9b7-97bed00b6ded

spodziewana cena ok. $ 1 200 000

jest ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.