Skocz do zawartości

Working from Home - Praca z Domu


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dom kupiony, czas na nowe biuro do pracy z domu. Upgrade z szerokim monitorem LG. Standing desk i fotel kupiłem na Amazonie za mniej więcej $1000 i jestem bardzo zadowolony. Przy moim wzroście 197cm standing desk musi być bardzo wysokie. To biurko na najwyższym levelu daje radę. Polecam. Ergonomia i wygoda pracy bez porównania. Tablica pomaga budować strategie i portfolia dla klientów. Dwa duże okna dają dużo światła cały dzień.

28672AD3-D446-4CD4-BFC9-857F7968B6D2.jpeg

3ADC16B1-E259-4CBD-AC2B-92AC2054CCAC.jpeg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sytuacja mieszkaniowa w 1,3-milionowym mieście Monachium. stolicy Bawarii jest bardzo napięta. Cenny w ostatnich latach podskoczyły tak, że trudno utrzymać mieszkanie z przeciętnych zarobków. W obliczu pandemii i z niej wynikających zmian w technice pracy większe firmy planują wykorzystać biurowce jako domy mieszkalne. W przeciągu czterech lat jest planowana przebudowa ich części na mieszkania dla pracowników. 

Czyli nie będzie już pracy zdalnej z domu, tylko mieszkanie w pracy. Zastanawiam się, czy ma to na celu, że pracownik będzie do dyspozycji na zmianę online lub fizycznie. :)

 

.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 10.09.2020 o 17:04, Beny23 napisał:

Dom kupiony, czas na nowe biuro do pracy z domu. Upgrade z szerokim monitorem LG. Standing desk i fotel kupiłem na Amazonie za mniej więcej $1000 i jestem bardzo zadowolony. Przy moim wzroście 197cm standing desk musi być bardzo wysokie. To biurko na najwyższym levelu daje radę. Polecam. Ergonomia i wygoda pracy bez porównania. Tablica pomaga budować strategie i portfolia dla klientów. Dwa duże okna dają dużo światła cały dzień.

Jakoś klaustrofobicznie masz ustawione te monitory :D Tablica na własność super sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

U mnie niedawno dokonał się upgrade domowego biura, pojawiło się standing desk i nowe krzesło (którego tu nie widać). Ponoć na łóżku i na butach nie powinno się oszczędzać - do tej listy dodałbym krzesło biurowe - w zasadzie w każdym momencie mam styczność z jednym z tych przedmiotów;)

IMG_3691.jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.