Skocz do zawartości

Dyskusje polityczne


roland

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek do dyskusji politycznych wszelkiej maści.

Wątek ten rządzi się swoimi prawami, zastrzegam sobie i pozostałym moderatorom prawo do likwidowania wszelkich ognisk flame, trollingu, a także innych postów, które w naszym odczuciu nie będą realizowały w sobie postulatu "eleganckości".

Proponuję na początek kontynuowanie dyskusji o wyższości lewicy nad prawicą i prawicy nad lewicą, jednakże z zastrzeżeniem używania argumentów merytorycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@ Kyle.

No właśnie. Jakoś tu za spokojnie, a polityka miała dzielić. Może ktoś zechciałby postawić jakąś kontrowersyjną tezę, aby doszło do dyskusji, polaryzacji stanowisk, (....), a co dalej - nawet boję się napisać...

@mosze

Czy moderator nie powinien działać zgodnie z regulaminem?

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakiś absurd.

Najpierw mod wycina posty mieszczące się w regulaminie i tematyce podforum, a potem zakłada wątek, w którym zachęca do dyskutowania o rzeczach, które wcześniej wyciął. Po owocach ich poznace, Panie modzie. A owoc tutaj taki, że na podforum z polityką w tytule wycina się posty z polityką w tle, bo moderatorowi nie podoba się kierunek, w jakim zmierza dyskusja. Może moderatorzy zaczną dobierać też dyskutantów, żeby kierunek dyskusji i jej miejsce były zgodne z ich oczekiwaniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kyle.

No właśnie. Jakoś tu za spokojnie, a polityka miała dzielić. Może ktoś zechciałby postawić jakąś kontrowersyjną tezę, aby doszło do dyskusji, polaryzacji stanowisk, (....), a co dalej - nawet boję się napisać...

@mosze

Czy moderator nie powinien działać zgodnie z regulaminem?

Pozdr,

wojvv

Dyskusyjną i kontrowersyjną tezę powiadasz? :-) Aż mnie korci, ale obiecałem sobie ostatnio, że zrobię przynajmniej miesięczny urlop od wszelkiego rodzaju politykowania. ;-)

Meqoq - nie obraź się, ale wycięciu akurat tych kilku ostatnich postów (przy okazji balu) naprawdę się nie dziwię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście staram się nie antagonizować kogoś tylko ze względu na odmienne poglądy polityczne. Te dwa obszary można przecież z powodzeniem rozdzielić. Oczywiście kulturalna dyskusja to podstawa, ale i nie można zamykać się na określone tematy tylko dlatego że mogłyby okazać się kontrowersyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym widzieć taką zażartość dyskusji w przewodniku miejskim lub dziale bespoke ;)

Nie chciałbym widzieć takiej polaryzacji poglądów w przewodniku miejskim ani w dziale bespoke ;)

:D

<@szuwar> ja zdalem sobie sprawe ostatnio ze spolecznosci sie tworza wokolo wszystkiego

<@szuwar> tez chcialem cos malo istotnego kupic szlik czy inne majtki

<@szuwar> wszedlem na net zeby zobaczyc cene mniej wiecej

<@szuwar> i sie okazalo ze jest cala spolecznosc zbudowana naokolo tego

<@szuwar> i maja fora

<@szuwar> gdzie sie wyzywaja od chujow

<@szuwar> to samo dotyczy lampki nocnej

http://bash.org.pl/2258243/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuja nas politycy,ktorzy ciagle sie kloca (...)

Kogo denerwują, tego denerwują. Spór jest istotą polityki. Jego brak świadczy jak najgorzej o jakości klasy politycznej, czy wręcz poziomie demokracji. Problemem polskiej polityki nie jest to, że politycy się kłócą, ale o co się kłócą i jakich argumentów używają w toczonych przez siebie sporach.

Inna sprawa, że moja gwałtowna reakcja nie dotyczyła polityki, tylko niezgodnego z regulaminem i całkowicie arbitralnego działania moderatora, który wyciął część dyskusji prowadzonej w granicach tematyki danego podforum i wątku i nakazał prowadzenie dyskusji gdzie indziej, zastrzegając sobie możliwość ingerencji wykraczającej poza katalog uprawnień przyznanych mu regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że moja gwałtowna reakcja nie dotyczyła polityki, tylko niezgodnego z regulaminem i całkowicie arbitralnego działania moderatora, który wyciął część dyskusji prowadzonej w granicach tematyki danego podforum i wątku i nakazał prowadzenie dyskusji gdzie indziej, zastrzegając sobie możliwość ingerencji wykraczającej poza katalog uprawnień przyznanych mu regulaminem.

Wątek dotyczył balu "Noc niepodległości" dyskusja dotyczyła tego kto jest lepszy/gorszy - lewica czy prawica. Ponadto dyskusja była typowym przykładem tzw "flame". Czy nadal uważasz, że dyskutowanie o polityce w wątku o balu z okazji Dnia Niepodległości jest zgodne z tematyką wątku? Jednocześnie nie zastrzegam sobie możliwości ingerencji wykraczającej. Ponadto de facto postów z tematu "Noc niepodległości" nie usunąłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że moja gwałtowna reakcja nie dotyczyła polityki, tylko niezgodnego z regulaminem i całkowicie arbitralnego działania moderatora, który wyciął część dyskusji prowadzonej w granicach tematyki danego podforum i wątku i nakazał prowadzenie dyskusji gdzie indziej, zastrzegając sobie możliwość ingerencji wykraczającej poza katalog uprawnień przyznanych mu regulaminem.

Wątek dotyczył balu "Noc niepodległości" dyskusja dotyczyła tego kto jest lepszy/gorszy - lewica czy prawica. Ponadto dyskusja była typowym przykładem tzw "flame". Czy nadal uważasz, że dyskutowanie o polityce w wątku o balu z okazji Dnia Niepodległości jest zgodne z tematyką wątku? Jednocześnie nie zastrzegam sobie możliwości ingerencji wykraczającej. Ponadto de facto postów z tematu "Noc niepodległości" nie usunąłem.
Dyskusja dotyczyła odwołania marszu, z pytaniem o odwołaniem balu :-).

Przecież ten wątek został przeniesiony do sali klubowej, bo przekształcił się w wątek nt. okoliczności balu, a nie jego dress code. Gdyby pozostał w ME, nie protestowałbym. A tak: w podforum z polityką w tytule, na którym można prowadzić dyskusje na dowolne tematy, wycięto posty dotyczące wydarzenia publicznego, jakim jest marsz niepodległości. Jeśli uznałeś, że temat balu i marszu powinny zostać rozdzielone, trzeba je było rozdzielić, a nie wycinać połowę postów.

Ach, pokaż mi jeszcze zakaz flejmowania w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.