Skocz do zawartości

Sklepy z tkaninami


Jakub7

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie na forum nie znalazłem bazy sklepów z materiałami, zarówno tych tradycyjnych jak i internetowych. Lista taka byłaby bardzo przydatna, tym bardziej dziwi jej brak. Więc, Panowie- gdzie w sieci można szukać materiału na garnitur? Na pewno u Szarmanta, ale na jego stronie po ostatnich zmianach nie ma zakładki z materiałami - czyżby wycofał się z tego rynku? Jeżeli nie u Szarmanta- to gdzie jeszcze?

 

Dodam, że szukam czegoś w rodzaju kremowego tropiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/usr/hud-fabric?_trksid=p2047675.l2559

Jak również hud-fabric na eBay.com

Niemniej jednak z chęcią odkryję jeszcze coś nowego :) 

P.S. Szarmant w dalszym ciągu widnieje na stronie niektórych angielskich dystrybutorów jak ich przedstawiciel, ale jak sam napisał - tkaniny kiedyś powrócą do sklepu internetowego, a teraz nie są priorytetem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ktoś mi kiedyś polecił sklep Bławatny. Działają przez internet, jak i stacjonarnie na pewno w Warszawie, ale chyba też w  Katowicach, Bydgoszczy i Krakowie.

Cytuj

,,Sklep zajmuje się sprzedażą tkanin włoskich z końcówek kolekcji. Nasze materiały ubraniowe charakteryzują się najwyższą jakością i są w 100% oryginalne (zakupione u projektanta). W sprzedaży tylko tkaniny włoskie. Naszą specjalnością jest jedwab naturalny, wełna, bawełna.
Tylko tkaniny naturalne i materiały ubraniowe. "


Oczywiście fakt, że skupują końcówki od wielkich domów mody, nie musi oznaczać, że to najlepsze tkaniny, ale byłam w sklepie stacjonarnym w Warszawie, znalazłam kilka ciekawych materiałów. Nie wykluczam jednak, że gusta Panów są bardziej wybredne ; )
Jeśli ktoś akceptuje jakość Hugo Bossa, to przełknie i to. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Ja tu tylko dodam, że mamy oddzielny sklep internetowy i stacjonarny z tkaninami: https://loom10.com przy Niecałej 10 w Warszawie. Tkaniny są dostępne zarówno z próbników (wtedy na zamówienie), jak i na miejscu z belki możemy coś wyciąć :) Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 10 do 18.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a ja mam troche pytanie z innej beczki otóż natrafilem na ciekawą aukcje na e-bayu chodzi o Harris Tweed .

Wiec sprzedawca oferuje swój produkt w rozmiarach  pół metra i metr 

Krawiec u którego chce uszyć marynarke określi swoje wymagania materialowe na 2 metry i teraz mam problem u tego sprzedawcy jest możliwośc zamówienia takiej ilości tylko po metrze czyli kiedy ja potrzebuje 2 metrów to będzie  1 metr  ciach i kolejny metr czy macie jakies doświadczenia z tego rodzaju zamówieniami nie będzie to troche za mało takie oddzielne rozmiary tkaniny po jednym metrze?Szerokosc tej tkaniny to 150 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...
42 minuty temu, wally napisał:

Czy ktoś miał do czynienia z tym sklepem:

https://manufakturatkanin.pl/

Jest to witryna tej placówki:

SKLEP TKANINY WŁOSKIE

 ul. ORLA 13

00-143 WARSZAWA

Post nie stanowi kryptoreklamy, jeśli ktoś jest z Warszawy może mógłby się wypowiedzieć, czy zna tę placówkę?

Sam tak byłem tylko raz w życiu, ale przez wiele lat (czyli przed Szarmantem) było to uważane na bespoke.pl za jedno z dwóch dobrych miejsc z tkaninami w Warszawie (drugi to było Merino na Jana Pawła)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally

Znam sklep, asortyment, jak i samych właścicieli. Bardzo duży wybór szczególnie w wełnianych tkaninach garniturowych. Co do zasady: klasyki tj. gładkie tkaniny, klasyczne wzory, standardowe parametry są dostępne w sporych metrażach. Jeśli chodzi o resztę kuponów - sezonowe tkaniny, mieszanki wełny/lnu/jedwabiu etc są w ograniczonych ilościach. Plusem jest to, ze w miarę systematycznie sprowadzane są nowe tkaniny od włoskich i angielskich producentów. Spory wybór podszewek, w tym jedwabnych, w niestandardowych wzorach, ale również w niestandardowych szerokościach. Zdarzają się również perełki np. 100% kaszmirowa dzianina od Piacenza, którą sam kupiłem w większej ilości. Ciekawostką był fakt, ze oprócz tkaniny otrzymałem również metki producenta co przy tego typu zakupach nie jest często praktykowane. Ceny adekwatne do jakości. Obsługa na poziomie. Polecam.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.