Jakub7

Sklepy z tkaninami

6 postów w tym temacie

Nigdzie na forum nie znalazłem bazy sklepów z materiałami, zarówno tych tradycyjnych jak i internetowych. Lista taka byłaby bardzo przydatna, tym bardziej dziwi jej brak. Więc, Panowie- gdzie w sieci można szukać materiału na garnitur? Na pewno u Szarmanta, ale na jego stronie po ostatnich zmianach nie ma zakładki z materiałami - czyżby wycofał się z tego rynku? Jeżeli nie u Szarmanta- to gdzie jeszcze?

Dodam, że szukam czegoś w rodzaju kremowego tropiku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Royaltex10 na eBay.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://www.ebay.pl/usr/hud-fabric?_trksid=p2047675.l2559

Jak również hud-fabric na eBay.com

Niemniej jednak z chęcią odkryję jeszcze coś nowego :) 

P.S. Szarmant w dalszym ciągu widnieje na stronie niektórych angielskich dystrybutorów jak ich przedstawiciel, ale jak sam napisał - tkaniny kiedyś powrócą do sklepu internetowego, a teraz nie są priorytetem. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ Jakub7. Poszukaj wątków na ten temat na forum. Temat był już poruszany kilkakrotnie.

Kupowałem kilka razy tkaniny tutaj: http://www.klanandson.pl/. O ile dobrze pamiętam, mają także konto na Allegro.

Jest wątek na ten temat na forum:

Pozdrawiam

wojvv

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś mi kiedyś polecił sklep Bławatny. Działają przez internet, jak i stacjonarnie na pewno w Warszawie, ale chyba też w  Katowicach, Bydgoszczy i Krakowie.

,,Sklep zajmuje się sprzedażą tkanin włoskich z końcówek kolekcji. Nasze materiały ubraniowe charakteryzują się najwyższą jakością i są w 100% oryginalne (zakupione u projektanta). W sprzedaży tylko tkaniny włoskie. Naszą specjalnością jest jedwab naturalny, wełna, bawełna.
Tylko tkaniny naturalne i materiały ubraniowe. "

Oczywiście fakt, że skupują końcówki od wielkich domów mody, nie musi oznaczać, że to najlepsze tkaniny, ale byłam w sklepie stacjonarnym w Warszawie, znalazłam kilka ciekawych materiałów. Nie wykluczam jednak, że gusta Panów są bardziej wybredne ; )
Jeśli ktoś akceptuje jakość Hugo Bossa, to przełknie i to. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ebay jest kopalnią dobrych materiałów. Salony typu Szarmant z tkaninami włoskimi też mają całkiem fajny asortyment.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta