Jump to content

buty ślubne - nie chcę białych, więc jakie?

Modna_Patrycja
 Share

Recommended Posts

W październiku biorę ślub - suknia już jest, praktycznie zostały przy niej jedynie drobne poprawki, natomiast butów jak nie było, tak nie ma.

Zdecydowanie nie chcę białych, bo niepraktyczne i ich więcej nie założę.

Rozglądam się za tymi w kolorze nude, lub bardziej nietypowymi jakieś np. z pastelowymi kwiatami. Co myślicie?

Nie był to żart. Kolega pewnie nie zauważył, że to pytanie z działu damskiego :)

@Modna Patrycja, do białej/ecru sukni proponuję pastelowy kolor, bardzo mdły i wyblakły, róż, błękit, zieleń. Moim zdaniem to nawet ciekawsze niż buty w kolorze sukni. Ważne tylko, żeby nie były zbyt widoczne, czyli żeby suknia była długa.

Przykładowy kolor na załączonym zdjęciu - krój buta niekoniecznie najlepszy.

pink.jpg

• Like 1

Wiśniowe buty pięknie wyglądają do białej/ śmietankowej sukienki. Nie wiem, czy nie przeszłabym od razu do takich na Pani miejscu. Jaki bukiet jest w planach? Czerwone róże by wówczas pasowały jak ulał : ) Polecam razem z drobnym bluszczem- miałam taki na swoim ślubie.

Jeśli jednak nie lubi Pani mocnych akcentów, pastelowobłękitne buty też będą fajnie wyglądać i kwiaty można dobrać do tego tak, żeby całość jakoś współgrała. Nude również będą ok. Wszystko zależy od dodatków, stylu sukni i ,,typu" Pani urody.

Jak wspomniano wyżej, można też zawsze przemalować, ale imo to zbędne podwajanie kosztów. Przemalowałam jedną parę, nie do końca jestem zadowolona. 

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 8.06.2017 o 09:53, Modna_Patrycja napisał:

Ooo, tak opcja z przemalowaniem na czerwień rozbudziła we mnie wyobraźnię: to to co byłoby najlepsze. Dzięki @Lebowski32  za Twoją opinię - taki kolor bardzo by mi odpowiadał. Też mi się wydaje, że mogę pozwolić sobie na inny kolor niż biały, suknia jest długa więc buty nie będą się wybijać. ;)

Dnia 8.06.2017 o 22:43, LinR napisał:

Wiśniowe buty pięknie wyglądają do białej/ śmietankowej sukienki. Nie wiem, czy nie przeszłabym od razu do takich na Pani miejscu. Jaki bukiet jest w planach? Czerwone róże by wówczas pasowały jak ulał : )

122.thumb.jpg.e23c66ae9a051cc98f757b5df520042f.jpg

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pewnie już dawno ,,po ptakach", ale w ramach sprostowania mojej opinii: powyższe połączenie ze zdjęcia jest faktycznie bardzo wyraziste (i szalenie patriotyczne : ).  
Właściwie myślałam o takich głębszych i nieco ciemniejszych tonach czerwieni.  Ze śmietankową suknią, taka soczysta, ciemna wiśnia wygląda pięknie. Zwłaszcza wieczorem.
Ale nie namawiam. Nie każdy czuje się dobrze w czerwieniach. 

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...
W dniu 29.08.2017 o 12:34, jasmina27 napisał:

Pudowy róż też świetnie się prezentuje :) Podoba mi się też kolor brzoskwiniowy.

Taka intensywna wiśnia jak na powyższym zdjęciu to dla mnie za duże szaleństwo ;) 

Myślę, że brzoskwiniowy to dobry kolor. Jednak jeszcze bardziej pasuje chyba ecru