Jump to content

awokado

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by awokado

 1. Przyznam, że mam ciągle z tym problem. Czasami elegancja i jakość nie idą w parze, różnie bywa. Z wełną niestety trzeba uważać, powinna być trwała a nie na kilka wyjść... Przyznam że szukam pomysłu na jakiś prezent dla siostry coś ala biała koszula [--------] może macie jakieś pomysły na gotowe zestawy. Siostra na gra w alternatywnym zespole, ubiera się trochę jak Oskar z ulicy Sezamkowej - sorry za skojarzenia. Chciałbym żeby chociaż czasami wyglądała elegancko ale mogę sobie mówić, a jak nie poruszę nieba i ziemi to nic się nie zmieni Co doradzicie? Jakość już nawet nie będzie takim wyznacznikiem, tylko proste kompozycje, żeby ten wysiłek dobierania jej nie zniechęcił
 2. Wydaje mi się, że może jednak inne, jeśli mają być w takim stylu, to może skórzane wiązane, nie lakierowane.?
 3. Ciekawe projekty, historia kołem się toczy.
 4. A jakie masz zdobienia, torebkę? Może do tego uda Ci się dobrać kolor.
 5. A biały szal, albo kremowy?
 6. Dokładnie, patrząc na niektórych, nie tylko kobiety, widać, że się na kogoś stylizują, ale nie są w tym przekonywujący.
 7. Kapelusze są ciągle jeszcze czymś nietypowym na ulicy. Jeżeli pasuje, to warto go nosić i nie przejmować się tym, że patrzą.
 8. Też mam ten problem, chciałabym kupić, ale są z materiałów złej jakości, prawie prześwitujące.
 9. Sklepy internetowe, tam znajdziesz dużo różnych ciuchów, czasami taniej niż w galerii.
 10. Też znam te przesądy, że nie chodzi się w białej ani czarnej, stosuje się do tego. Jeżeli chodzi o wybór fasonu, czy wypada założyć prostą bawełnianą, to może wybierz coś zupełnie innego ... ładne, eleganckie i będziesz wyglądać inaczej niż wszyscy, do tego kwiat we włosy i będziesz wyglądać ponętnie. Jeżeli wolisz prostsze rozwiązania, to jasne, że taka będzie odpowiednia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.