Skocz do zawartości

Enzo Bonafe


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...
  • 4 months later...

Wszyscy się tutaj zachwycają butami od Enzo, sam zreszta swoją parę bardzo lubię, ale dla równowagi trochę krytyki nie zaszkodzi. 

Mam nadzieje, ze pokaże też to, że wszystkim firmom zdążają się wpadki. 

Swoje buty zamówiłem z Skoaktiebolaget, jako jeden z modeli RTW. Dosyć długo się takich butów naszukałem, bo chciałem ciemno brązowych broguesow na dainte sole i smukłym kopycie.

Niestety po otworzeniu pudełka trafiłem na takie kwiatki jak na fotografiach poniżej. Buty są bardzo mocno złamane - nie wiem jak przymierzanie w sklepie mogło do tego doprowadzić, nie świadczy to zbyt dobrze o jakości skóry. Zobaczymy jak będzie z trwałością. 

Druga sprawa to dziwne ślady na skórze na bocznym panelu - jakby to był słoń to jeszcze rozumiem. ;) 

sklep na szczęście podszedł do sprawy profesjonalnie oferując albo pełny zwrot kosztów zwrotu albo rabat. Jak widać buty zostały u mnie - głównie ze względu na to jak trudno było je znaleźć. Dziwne natomiast było tłumaczenie sklepu. Złamania tłumaczone były tym,że to przecież normalne i zaraz o tak by się pojawiły - jakoś drugi but cały czas wyglada znacznie lepiej. A ślady na skórze tłumaczone były ręcznym - w przeciwieństwie do maszynowego - ‚lasting’ butów, ale uznano to za błąd rzemieślnika i przeoczenie ich QC. 

Moja przygoda z marką zakończy się na tej parze. 

54E404DB-25BA-4097-8B76-62AE0CF56703.jpeg

652A2862-B0FB-44BA-B718-4A8AF4CBC02C.jpeg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.