Skocz do zawartości

[James Button] Koszula w granatowe szerokie pasy (twill)


Aron

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do uwierzenia jak się czyta perypetie Testujących :) Kolana JB podziurawione od kul. Nawiasem - ja zamawiałem tam raz - koszule nie miały plam czy wad materiału. Komunikacja z firmą bardzo sprawna, tak samo wymiana. Ostatecznie zwróciłem bo dla mnie były w klatce za ciasne - zwrot też bez problemu, pieniądze w ciągu bodajże 2 dni na koncie. Wychodzi na to, że byłem wyjątkowym szczęściarzem...

 

Do niedawna sami zajmowali się wysyłką, teraz oficjalnie mają firmę zewnętrzną i to jest powód problemów.

 

 

Poczekajcie jeszcze na mój test koszuli - jam jest czwartym testerem który nadal nie otrzymał przesyłki  :shock:

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zwroty i wymiany, ciąg dalszy

W końcu otrzymałem nową koszulę.

 

05.05.2016

Przesyłka zwrotna została doręczona do sklepu.

 

20.05.2016

Paczka z nową koszulą została nadana.

 

Rozmiarówka

Koszula w rozmiarze 38 była na mnie zbyt obcisła i rękawy były za krótkie. W pierwszym wpisie można przeczytać o rozbieżności pomiędzy tabelą rozmiarów, a faktycznym produktem. Koszula w rozmiarze 39 jest z kolei za szeroka. Według tabeli rozmiarów powinna mieć 112 cm w klatce, z moich pomiarów wynika, że ma 110 cm (mierzone pod pachami). W tym miejscu chciałbym zdemontować, że jest to krój "super extra slim", bo 110 cm w klatce przy kołnierzyku 39, żadna z moich koszul nie miała. Oczywiście wpasowanie się w rozmiarówkę to sprawa indywidualna, więc po prostu zaniosę koszulę do krawcowej (zwężenie i skrócenie rękawów). Rękawy też są dość szerokie.

 

Tak się złożyło, że wczoraj przyszły również 2 koszule Lambert w rozmiarze 39 (slim fit). Rękawy są węższe i co ciekawe pierwszy raz nie muszę zwężać koszul (ale Lambert nie trzyma rozmiarówki). Podsumowując porównanie, koszula James Button w rozmiarze 39 jest szersza niż koszula Lambert w rozmiarze 39 (slim fit).

 

Załączam zdjęcia zrobione na szybko, bo już dzisiaj koszula trafi do krawcowej.

 

Koszula, materiał i jakość wykonania

Ten egzemplarz jest wolny od wad. Znalazłem jedną, czy dwie sterczące nitki, ale można je obciąć i nie traktuję tego jako wady (zdarza się).

 

post-5751-0-98127900-1464073076_thumb.jp

post-5751-0-02995200-1464073079_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lambert według tabeli, dla rozmiaru 39 (slim fit) ma 106 cm w klatce, koszule Miler dla tego samego rozmiaru mają 107 cm w klatce. Tak jak pisałem ta koszula jest szersza od wszystkich innych, które mam (porównując po przeróbkach).

 

Mierzyłem koszulę na szybko, dopiero teraz, gdy to napisałeś, na zdjęciu zauważyłem luz w barkach. Przyjrzę się temu dokładnie u krawcowej, jednak nie przewiduję, żebym zdecydował się na zmianę w tym miejscu (o ile w ogóle jest możliwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bez przesady z tym, jak niby wygląda 39-slim. Olymp  39 Body Fit (ich odpowiednik slim) ma 110 cm (w "Modern Fit" ma 120 cm, a mają jeszcze większy krój "Comfort Fit"), Salville Row Company w 39 Slim ma 110 cm, Profuomo  w 39 slim też 110 cm, więc naprawdę to żaden wyjątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.