Skocz do zawartości

SAPHIR MEDAILLE D'OR - PIELĘGNACJA BUTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

post-17-0-08734300-1376652433_thumb.jpg

 

Targi Mody Poznań zapraszają: 3-5.09.2013

Targi Mody Poznań to odbywające się dwa razy do roku największe w Polsce wydarzenie dla branży mody o charakterze biznesowym. Serdecznie zapraszamy do udziału w ich kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 3-5 września 2013 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej:
http://www.targimodypoznan.pl/pl/

 

BTS Salon Obuwia i Galanterii Skórzanej

BTS to odbywający się dwa razy w roku w ramach Targów Mody Poznań Salon Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych. Swoją ofertę prezentują tu producenci i dystrybutorzy obuwia, galanterii i odzieży skórzanej, skór, dodatków obuwniczych i kaletniczych oraz maszyn.
 

Dla producentów i dystrybutorów udział w Targach Mody Poznań jest okazją do bezpośrednich rozmów z handlowcami, właścicielami sklepów oraz ich kadrą zarządzającą. Międzynarodowa formuła targów łączy rynki i sprawia, że tego typu spotkania biznesowe są jeszcze skuteczniejsze. Ekspozycji tradycyjnie towarzyszą handlowe pokazy mody, a program wydarzeń uświetniają seminaria i wykłady specjalistów z różnych dziedzin ważnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu w sektorze mody.

Więcej:
http://www.targimodypoznan.pl/pl/bts/

 

 

Tu będziemy:

post-17-0-93483000-1376652430_thumb.jpg

 

Mapa Targów:

post-17-0-04236600-1376652432_thumb.jpg

 

Zapraszamy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pojawił się w końcu mocno zachwalany przez naszych francuskich i hiszpańskich przyjaciół Shoe-Eze Saphir, który ponoć bardzo skutecznie łagodzi udręki przy rozchodzeniu skórzanych butów :)

 

attachicon.gif01.jpg

http://multirenowacja.pl/rozciagacz-zmiekczacz-do-skory-butow-spray-50ml.html

 

Pierwszy Forumowicz, który wyśle mi priv i zadeklaruje się jednocześnie zrobić fotorelację z zastosowania produktu oraz podzieli się wrażeniami na forum otrzyma przesyłkę z Shoe-Eze + coś tam jeszcze :)GRATIS :)

 

pozdrawiam

 

Obiecałem Danielowi relację we wrześniu więc rzutem na taśmę oto ona.

 

Pacjent: lewy Barker - buty prezentowane już na forum.

Ponieważ lewą stopę mam odrobinę szerszą but pił mnie w miejscach zaznaczonych kółkami tak, że pod koniec dnia marzyłem o jego zdjęciu. Wcześniej próbowałem rozciągnąć go maksymalnie rozszerzonym prawidłem. Przyznam, że trochę pomogło, ale do ideału dużo brakowało.

 

Nie miałem renomatu więc użyłem mydła do skór saphir, żeby usunąć pommadiera i wosk.

post-1709-0-33892900-1380565685_thumb.jp

post-1709-0-58013800-1380565696_thumb.jp

post-1709-0-47402900-1380565737_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazajutrz, w miejscach gdzie but uciskał zastosowałem testowany preparat (no może poleciało ciut za daleko Ji jeszcze do środka.

 

Skóra bardzo szybko wchłania piankę więc po kilkunastu sekundach już nie widać.

 

Zgodnie z instrukcją od razu założyłem but na nogę i chodziłem w nim ok. 2,5 godziny. Co ważne, preparat w żaden sposób nie wpłynął negatywnie na kolor, żadnych odbarwień skóry.

 

Potem but powędrował na wspomniane wcześniej rozszerzone prawidło. Prawdziwym testem dla preparatu był następny dzień. Buty na nogach prawie 11 godzin i nic, żadnego uciskania, ani nawet dyskomfortu. Kapitalne uczucie. Test zdany na 6+! 

Gorąco polecam :)

post-1709-0-82180500-1380565874_thumb.jp

post-1709-0-45370800-1380565901_thumb.jp

post-1709-0-36977000-1380565909_thumb.jp

post-1709-0-24784000-1380565914_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pamięć (ja już zapomniałem) :)

Produkt już się odnalazł na rynku i zbiera bardzo dobre recenzje. Cieszę się, że jest potwierdzenie z Twojej strony - trochę cierpiących z wątku:

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/580-wygoda-sk%C3%B3rzanych-but%C3%B3w-i-udr%C4%99ki-przy-rozchodzeniu/

 

,,, powinno się ucieszyć :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wprawdzie sprawa tłuszczu była już poruszana w niniejszym wątku niemniej chciałbym to jednoznacznie ustalić. Czy do cholewek butów eleganckich użytkowanych w okresie od wiosny do jesieni (bez jakiegoś ponadnormatywnego przemoczenia) zasadne jest używanie tłuszczu. Do tej pory natłuszczałem takie buty średnio dwa razy w roku. Zastanawiam się jednak czy ma to jakieś uzasadnienie (np. dodatkowe odżywienie, konserwacja), przy założeniu, że buty są regularnie kremowane i pastowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pojawił się w końcu mocno zachwalany przez naszych francuskich i hiszpańskich przyjaciół Shoe-Eze Saphir, który ponoć bardzo skutecznie łagodzi udręki przy rozchodzeniu skórzanych butów :)

Zastosowałem Shoe-Eze na moich oksfordach od Markowskiego: skóra bawołu rasy Dura-Sklejka, trzykrotnie hartowana, garbowana gipsowo, współczesna interpretacja hiszpańskich butów, nie mylić z butami hiszpańskimi. Buty dzisiaj cztery godziny na nogach, żadnych oznak bolesności, pęcherzy itp. Emejzing. Thank you, Saphir.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

dzisiaj kiedy zabierałem się za pielęgnację butów zauważyłem, że słoiczek od kremu jest źle zakręcony. Niestety okazało się, że krem wysechł. Nie jest twardy jak kamień, ma konsystencję plasteliny. Wygląda to jak na zdjęciu.

Czy da się coś z tym jeszcze zrobić? Czy wyrzucić i zamówić nowy ?

 

 

 

5kkn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.