Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wybaczcie niewyprasowane spodnie, mozliwe, ze pojda do zwrotu, wiec tykac zelazkiem ich zbytnio nie moge. Szczerze mowiac to wiekszosc z elementow zestawienia to nowe nabytki, husky (uklon w strone Mr. V:)) przyszla dzisiaj razem ze spodniami, czerwony knit kupiony w sobote.

Dołączona grafika

Desperacko potrzebuje (i zbieram) na nowe buty. Koszula ma kolor blado rozowo-fioletowy, sweter to 'wyprany' braz w bardzo drobne granatowe romby.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylizacja bezpieczna i klasyczna,buty zdecydowanie przydałoby się porządnie wypastować,chociaż pewnie zostały założone jedynie do zdjęcia. Za tym rodzajem kurtek osobiście nie przepadam :) Ze spodniami nie zauważyłem żadnego feleru więc dlaczego bierzesz zwrot pod uwagę ?

Ogólnie na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Moim zdaniem to wszystko jest za jasne i się zlewa.

Koszula nie bardzo do tego pasuje

Jeżeli już jeansy to raczej klasyczne, ciemne.

Jasne różnie można odbierać- mi od razu kojarzą się z jeansami z dziurami.

Buty najlepsze.

W takich zestawieniach gustuje np.:

http://vslvstyle.blogspot.com/2010_04_01_archive.html

Ja noszę zimą:

-czarny dwurzędowy prochowiec.

-płaszcz w kratę szaro-czarną,

-szary płaszcz jednorzędowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc - zestaw ogólnie bardzo udany :) Twój casualowy styl bardzo mi się podoba. Można wiedzieć gdzie zakupiłeś w końcu tą kurtkę husky? IMO bardzo udany zakup, leży świetnie, ma fajny kołnierz (wiele z kołnierzy Barboura mi się nie podoba). Jestem na tak. Szkoda tylko, że nie ma kieszonki na piersi - bardzo podoba mi się koncept noszenia w takiej kieszonce rękawiczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post na forum chciałbym sie przywitać :)

dsc - ciekawy choc jak to juz napisano bezpieczny zestaw, tez czesto ubieram sie w podobny sposób, mam pytanie czy zakładasz czasami krawat do swetra typu "crewneck" (okrągły kołnierz)? Ja tak pare razy zrobiłem i moim zadniem to grało choc byc moze to bład.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszula chyba lepiej wyglądałaby w spodanich. Płaszcz też wydaje mi się za długi, ale za to spodnie mają ładny kolor.

Bardzo ladny ... sa biale :D

Mi z kolei z płaszczem westmańskim ;)

Gccg skryty fan Draculi? :)

Nic nie moze byc bardziej preferowane nizli bladosc dziewiczej szyji w srebrnej poswiacie cmentarnej nocy. Zwiastun zblizajacego sie posilku. :mrgreen:;):D

Jestem tradycjonalista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stylizacja pod tytułem: Choć raz poczuć się jak Hercules Poirot :)

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Garnitur wełniany, szyty na płótnie: Antony Loretto (Made in Poland)

Muszka wiązana, wełna, satyna, uszyta samodzielnie.

Koszula T.M. Lewin

Zegarek: Pamiątka z pobytu na Białorusi :)

Buty: Next.

Getry do butów, samodzielna robota.

Zestaw na uczelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wybaczcie niewyprasowane spodnie, mozliwe, ze pojda do zwrotu, wiec tykac zelazkiem ich zbytnio nie moge. Szczerze mowiac to wiekszosc z elementow zestawienia to nowe nabytki, husky (uklon w strone Mr. V:)) przyszla dzisiaj razem ze spodniami, czerwony knit kupiony w sobote.

Desperacko potrzebuje (i zbieram) na nowe buty. Koszula ma kolor blado rozowo-fioletowy, sweter to 'wyprany' braz w bardzo drobne granatowe romby.

Pozdrawiam,

dsc.

Świetny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.