Skocz do zawartości

Spotkania BwB w Szczecinie


wally

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, wstępnie ustaliliśmy że następne spotkanie będzie miało miejsce 6 listopada 2015. Miejsce jeszcze nie jest ustalone, ale prawdopodobnie będzie to Browar Wyszak. 

Zarówno data jak i miejsce może ulec zmianie, więc polecam śledzić ten wątek na bieżąco :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę że grupa nam się rozrasta co mnie niezmiernie cieszy :)

Przed spotkaniem roześlę jeszcze wiadomości prywatne do nowych kolegów, tymczasem na razie pozostaje bez zmian data 6 listopada, godz. 18.00

 

No i skoro Prezes prosi to myślę, że uda się zrobić jakieś zdjęcie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - za kolegami potwierdzam, nie różnicujemy kręgu zaproszonych. Mile widziana jest każda osoba niezależnie od wieku, płci i innych czynników. Łączy nas to, że interesujemy się klasycznie pojmowaną elegancją, cenimy dobre rzemiosło, stanowczo sprzeciwiamy się za długim nogawkom w spodniach  8-) , szyjemy z firanek i takie tam ;) . Z takich praktycznych wiadomości, mimo że spotykamy się głównie w rozmaitych browarach nie ma problemu, aby przyjechać autem, jeżeli ktoś ma taką potrzebę. Nikt nie będzie krzywo patrzeć.

 

Jako nieformalny organizator tych spotkać mogę zdradzić, że najbliższe prawdopodobne będzie wyjątkowe - nie tylko pod względem zapowiadanej liczby osób, ale i innych atrakcji (które na razie stanowią tajemnicę). Poprzednie spotkania miały miejsce odpowiednio w: Browaru Wyszak, Nowym Browarze, Tawernie, Czeskim Filmie, Starej Komendzie. Trochę zastanawiamy się nad kolejnym miejscem. Co do zasady przyjęliśmy rotację. Zależy nam na miejscu, gdzie można spokojnie porozmawiać i gdzie nie będzie tłumów ludzi (oczywiście stolik wcześniej rezerwuję, ale ostatnio w Starej Komendzie pod koniec trzeba było podnosić głos). Jeżeli ktoś ma propozycję to proszę pisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć,

Słuchajcie Koledzy, muszę wysondować jedną kwestię:  czy pasuje Wam przesunięcie terminu spotkania dzień wcześniej - na czwartek 5 listopada 18.00? Zmiana dnia z czwartku na piątek podyktowana jest głównie tym, że ciężko znaleźć w piątek taki lokal, gdzie będzie można spokojnie porozmawiać (wiadomo, piątek - tygodnia koniec i początek i wszyscy chcą wyjść na miasto). Ostatnie spotkanie w Starej Komendzie miało miejsce właśnie w piątek i o ile około 18 było bardzo komfortowo o tyle koło 21 już trzeba było bardzo podnosić głos. 

 

W czwartki w większość lokali takiego problemu aż nie ma. Oczywiście jeżeli chodzi o godzinę to nie będzie problemu jeżeli ktoś się spóźni i przyjdzie np. o 19 czy później. 

 

Kolejna kwestia: sugestie co do miejsca. Ze swojej strony postaram się jeszcze samodzielnie poszukać jakiegoś komfortowego miejsca na spotkanie (i podać w PM lub tutaj z wyprzedzeniem), ale z chęcią usłyszę Wasze pomysły.

 

Wiadomość kieruję głównie do naszych nowych forumowiczów, bo to Was głównie chcemy poznać :) tj. @Kewin, @Krzysztof61 i @Mig92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, były sondaże - a teraz konkrety.

 

Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 05 listopada 2015 r. o 19.00 w Hospudce (koło CH Kaskada). Jest to taka czeska knajpa (a zatem i czeskie piwo i przysmaki). Byłem wiele razy, lokal jest sprawdzony i polecam. Czwartek jest o tyle lepszy od piątku, że nie ma takiego zatłoczenia. 

 

Rezerwację wstępnie robię na 6 osób - także proszę się zapowiadać (plus ew. osoby towarzyszące). Ilość może ulec zmianie, ale ogólnie to o miejsca proszę się nie martwić. 

 

Gdyby ktoś jeszcze nie miał mojego nr telefonu to proszę o PM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koledzy, nie dajcie się prosić o zdjęcia ;)

słyszałem, że na spotkaniu dopisała frekwencja.

 

Korzystając z okazji informuję nieobecnych, że na spotkanie w Szczecinie przygotowaliśmy drobną niespodziankę, miedzy innymi dzięki naszym partnerom: Poszetka.com, Saphir.pl oraz Manufaktura Miler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik spotkania melduje, że spotkanie się udało :) Frekwencja dopisała, zjawili się wszyscy. 

 

Myślę również, że wyszli zadowoleni :P. Jak ustaliliśmy wstępnie - następne spotkanie będzie miało miejsce 3 grudnia w czwartek (19.00) w Piwnicy Kany. Planujemy też kolejne w okresie po świętach a przed sylwestrem, ale tu kwestie są do dogadania. 

 

Poniżej prezentuje zdjęcie, na którym chyba wszyscy w miarę wyglądamy (w sensie uśmiechu oczywiście)  ;)

 

post-215-0-37377900-1446838487_thumb.jpe

 

Także... kto nie był - widzimy się w grudniu  :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.