Jump to content
wally

Spotkania BwB w Szczecinie

Recommended Posts

Jeśli nikomu to nie przeszkadza to przesuńmy spotkanie o tydzień - to jest, na 12 lutego. Jak ostatnio ustalaliśmy to zapomniałem, że 05.02 mnie nie ma w Szczecinie.

Ze swojej strony nie widzę najmniejszego problemu. Jeżeli nikt się do 3 lutego nie wypowie lub nie zgłosi sprzeciwu to uznaję, że spotkanie przekładamy za tydzień na 12 lutego. 

Ok, oficjalnie potwierdzam przełożenie daty następnego spotkania na 12 lutego o godz. 19.00. Co do miejsca to wstępnie w Piwnicy Kany.

• Upvote 3

Ok Koledzy! Następne spotkanie będzie miało miejsce w środę 16 marca 2016 r. o godz. 18.00 w Hospudce

Obecność obowiązkowa  ;) Przekładamy wszystkie kina, spotkania w innych stowarzyszeniach, naukę na koła, a w razie choroby akceptowalne jest zwolnienie tylko od lekarza sądowego! 

Stałym bywalcom przypomnę jeszcze smsami w marcu. 

Widzimy się zatem wszyscy tłumnie za miesiąc! Zapraszamy również osoby, które nigdy się jeszcze nie pojawiły :)

P.S. Wiem, że truję tyłek, ale dla chętnych - 27 lutego o 8:25 jest pociąg do Berlina. Na miejscu jesteśmy ok. 10.30. Planowany powrót pociągiem o 17.21 z Berlin Gesundbrunnen lub awaryjnie późniejszym o 18.38. Planujemy tradycyjnie zajść do Shoepassion (można tylko poprzymierzać, nikt nie będzie z tego powodu krzywo patrzał ;) ),  również na pewno Aleksanderplatz. Co do innych miejsc dalej jeszcze planuje.

• Upvote 1

Dla chętnych (tych co jeszcze się wahają itd). W tę sobotę pomiędzy 8.00 a 8.10 zbieramy się przy dworcu PKP - tam przy górnej kasie od strony ul. Ogrodowej i przystanku linii 87. Kupujemy bilety i robimy całodzienny Drang nach Westen :P

• Upvote 1

Taki Offtopic: czy ktoś z Was chce zamówić jakieś rzeczy z multirenowacji? Ja będę niedługo zamawiał także zapraszam, żeby się podczepić. Jakiś rabat też będzie. Jeżeli jesteście zainteresowani to piszcie PW.  

Jak tam wycieczka nach Berlin, doszła do skutku?

Jak najbardziej, całe Shoepassion przymierzone ;) A oprócz tego bardzo przyjemny dzień, porządne niemieckie wursty zjedzone i czym należy popite.

A gdyby ktoś się zastanawiał czy warto kupować w Shoepassion powiem tylko, że pierwszy raz w życiu buty mierzone w sklepie były wygodniejsze niż te w których do sklepu wszedłem. Czuje, że marzec finansowo będzie ciężki ;)

• Upvote 1

Wycieczka była bardzo udana. Cały dzień z przygodami. Niestety obawiam się, że żadne ze zrobionych zdjęć nie nadaje się tutaj do publikacji ;) 

Wycieczka zaczęła się od opóźnienia pociągu przez starszego pana :D ale złe miłego początki :D Co do Shoepassion, to po pierwszej przymiarce ma się ochotę przymierzyć wszystkie buty które są wystawione :D

Muszę mniej więcej zbierać liczbę obecności: kto będzie w przyszłą środę o 18.00 w Hospudce? 

Trochę z opóźnieniem, ale ogłaszam że następne spotkanie będzie miało miejsce w czwartek 14 kwietnia 2016 r. w The Office Craft Beer Pub (Rynek Sienny) o godz. 19.00. Kto wie jakie tym razem czekają nas niespodzianki ;) 

A ja melduję, że miejsce zostało dziś sprawdzone, jest przyjemne, oferuje niezły wybór kraftów. Nie wiem jak będzie z hałasem w czwartek wieczorem, zobaczymy. We wtorek o 16 było pusto, chyba niewiele osób (jak na razie) wie o tym miejscu.

Rezerwacja przyklepana, także do zobaczenia w The Office!