Skocz do zawartości

Spotkania BwB w Szczecinie


wally

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem nowy wątek w celu uporządkowania tematu:

 

Jak pewnie część z Was wie 5 czerwca 2015 r.  odbędzie się II Szczecińskie Spotkanie Forumowe - zapraszamy do Browaru Wyszak na Starym Mieście o godz. 18.00 :)

 

Stolik jest już zarezerwowany. Piszcie jak u Was z frekwencją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Frekwencja może nie powalająca, ale na pewno z tendencją wzwyżkową - spotkaliśmy się w 5 osób. Było miło, casualowo, przy dobrym piwie i jedzeniu, w zaskakująco przyjemnym i tętniącym życiem miejscu. Wydaje mi się, że wszyscy obecni chętnie powtórzą to spotkanie, a może nawet uczynimy z tego cykliczne wydarzenie. Oby na każdym kolejnym spotkaniu było nas więcej :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Właśnie, też to miałem dzisiaj ogłaszać :) za Rolandem potwierdzam, że 18.00 Cutty Shark na ul. Boh. Warszawy 07 sierpnia będzie kolejne spotkanie. 

 

P.S. Czy moderator może zmienić temat tego wątku na "Spotkania BwB w Szczecinie?". Kolejne terminy będą tutaj ogłaszane, bez konieczności numeracji każdego z nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Spotkanie 11 września miało już miejsce - na miejscu obecni byli (oprócz @wally) również @roland, @pawlik i @roelegant

 

Cieszę się, że udaje się w takim miejscu jak Szczecin sukcesywnie organizować spotkania :) zdaje sobie sprawę z tego, że ten wątek jest mało poczytny - niemniej jednak zachęcamy nowe osoby ze Szczecina i okolic, jeśli takie się ujawnią do kontaktu na forum. Tematy rozmów są szerokie, miejsca zmieniają się rotacyjnie i jestem pewien, że każdy poczuje się swobodnie :)

 

Następne spotkanie odbędzie 2 października 2015 r. w Starej Komendzie. o godz. 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z ogłoszeń parafialnych: stolik jest już zarezerwowany - jest to miejsce na górze (wchodzimy schodami obok łazienki jeżeli dobrze pamiętam). Ja się mogę spóźnić do 15 minut. W razie czego stolik jest na moje nazwisko także poproście personel, żeby was usadził tam gdzie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zainteresowałem się Waszymi spotkaniami i chciałbym dołączyć. Jak Was rozpoznam i czy powinienem przyjść elegancko ubrany?

 

Pozdrawiam

Michał

 

Cześć! Poznasz nas z pewnością i nie pomylisz z innym towarzystwem ;) nasza dotychczasowa ekipa jest raczej młoda. Będziemy na górze w Starej Komendzie przy pl. Batorego.

Tak jak powiedział Pawlik - możesz przyjść jak Ci wygodnie, to nie jest żaden konkurs czy plebiscyt. Tematy rozmów są wszelakie i na pewno się odnajdziesz.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.