Jump to content

Spotkania BwB w Szczecinie


wally
 Share

Recommended Posts

Założyłem nowy wątek w celu uporządkowania tematu:

 

Jak pewnie część z Was wie 5 czerwca 2015 r.  odbędzie się II Szczecińskie Spotkanie Forumowe - zapraszamy do Browaru Wyszak na Starym Mieście o godz. 18.00 :)

 

Stolik jest już zarezerwowany. Piszcie jak u Was z frekwencją :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Frekwencja może nie powalająca, ale na pewno z tendencją wzwyżkową - spotkaliśmy się w 5 osób. Było miło, casualowo, przy dobrym piwie i jedzeniu, w zaskakująco przyjemnym i tętniącym życiem miejscu. Wydaje mi się, że wszyscy obecni chętnie powtórzą to spotkanie, a może nawet uczynimy z tego cykliczne wydarzenie. Oby na każdym kolejnym spotkaniu było nas więcej :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na poprzednim spotkaniu było nas 5. Szansa na większa frekwencje juz za tydzień, 7 sierpnia. Spotykamy sie prawdopodobnie o godzinie 18 w Tawernie Cutty Sark. Przybywajcie w t-shirtach (casual friday) albo pod krawatem, każdy jest miło widziany!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, też to miałem dzisiaj ogłaszać :) za Rolandem potwierdzam, że 18.00 Cutty Shark na ul. Boh. Warszawy 07 sierpnia będzie kolejne spotkanie. 

 

P.S. Czy moderator może zmienić temat tego wątku na "Spotkania BwB w Szczecinie?". Kolejne terminy będą tutaj ogłaszane, bez konieczności numeracji każdego z nich :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Spotkanie 11 września miało już miejsce - na miejscu obecni byli (oprócz @wally) również @roland, @pawlik i @roelegant

 

Cieszę się, że udaje się w takim miejscu jak Szczecin sukcesywnie organizować spotkania :) zdaje sobie sprawę z tego, że ten wątek jest mało poczytny - niemniej jednak zachęcamy nowe osoby ze Szczecina i okolic, jeśli takie się ujawnią do kontaktu na forum. Tematy rozmów są szerokie, miejsca zmieniają się rotacyjnie i jestem pewien, że każdy poczuje się swobodnie :)

 

Następne spotkanie odbędzie 2 października 2015 r. w Starej Komendzie. o godz. 18.00

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z ogłoszeń parafialnych: stolik jest już zarezerwowany - jest to miejsce na górze (wchodzimy schodami obok łazienki jeżeli dobrze pamiętam). Ja się mogę spóźnić do 15 minut. W razie czego stolik jest na moje nazwisko także poproście personel, żeby was usadził tam gdzie trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Super, że chcesz przyjść :) Rozpoznasz nas zapewne po marynarkach, koszulach i często krawatach. Oczywiście żadnego dress code nie ma, jednak króluje smart casual. Aczkolwiek ubierz się w to, w czym Ci wygodnie i niczym się nie przejmuj. Do zobaczenia jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć.

Zainteresowałem się Waszymi spotkaniami i chciałbym dołączyć. Jak Was rozpoznam i czy powinienem przyjść elegancko ubrany?

 

Pozdrawiam

Michał

 

Cześć! Poznasz nas z pewnością i nie pomylisz z innym towarzystwem ;) nasza dotychczasowa ekipa jest raczej młoda. Będziemy na górze w Starej Komendzie przy pl. Batorego.

Tak jak powiedział Pawlik - możesz przyjść jak Ci wygodnie, to nie jest żaden konkurs czy plebiscyt. Tematy rozmów są wszelakie i na pewno się odnajdziesz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.