Jump to content
wally

Spotkania BwB w Szczecinie

Recommended Posts

Założyłem nowy wątek w celu uporządkowania tematu:

Jak pewnie część z Was wie 5 czerwca 2015 r.  odbędzie się II Szczecińskie Spotkanie Forumowe - zapraszamy do Browaru Wyszak na Starym Mieście o godz. 18.00 :)

Stolik jest już zarezerwowany. Piszcie jak u Was z frekwencją :)

Ci co wiedzą to wiedzą, natomiast może trafi się jeszcze ktoś spoza dotychczasowego grona - zapraszam jutro do Nowego Browaru 10 lipca na godz. 18.00 na spotkanie forumowe :) 

Frekwencja może nie powalająca, ale na pewno z tendencją wzwyżkową - spotkaliśmy się w 5 osób. Było miło, casualowo, przy dobrym piwie i jedzeniu, w zaskakująco przyjemnym i tętniącym życiem miejscu. Wydaje mi się, że wszyscy obecni chętnie powtórzą to spotkanie, a może nawet uczynimy z tego cykliczne wydarzenie. Oby na każdym kolejnym spotkaniu było nas więcej :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

• Upvote 1

Na poprzednim spotkaniu było nas 5. Szansa na większa frekwencje juz za tydzień, 7 sierpnia. Spotykamy sie prawdopodobnie o godzinie 18 w Tawernie Cutty Sark. Przybywajcie w t-shirtach (casual friday) albo pod krawatem, każdy jest miło widziany!

Właśnie, też to miałem dzisiaj ogłaszać :) za Rolandem potwierdzam, że 18.00 Cutty Shark na ul. Boh. Warszawy 07 sierpnia będzie kolejne spotkanie. 

P.S. Czy moderator może zmienić temat tego wątku na "Spotkania BwB w Szczecinie?". Kolejne terminy będą tutaj ogłaszane, bez konieczności numeracji każdego z nich :)

Ze swojej strony potwierdzam również, że stolik jest zarezerwowany 

Z chęcią się pojawię. Z tego co wiem, Szymon też będzie. Do zobaczenia!

Następne spotkanie: piątek 11 września 2015, godz. 18.00 w Czeskim Filmie na pl. Lotników :) 

Spotkanie 11 września miało już miejsce - na miejscu obecni byli (oprócz @wally) również @roland, @pawlik i @roelegant

Cieszę się, że udaje się w takim miejscu jak Szczecin sukcesywnie organizować spotkania :) zdaje sobie sprawę z tego, że ten wątek jest mało poczytny - niemniej jednak zachęcamy nowe osoby ze Szczecina i okolic, jeśli takie się ujawnią do kontaktu na forum. Tematy rozmów są szerokie, miejsca zmieniają się rotacyjnie i jestem pewien, że każdy poczuje się swobodnie :)

Następne spotkanie odbędzie 2 października 2015 r. w Starej Komendzie. o godz. 18.00

Jak najbardziej zapraszamy, nie gryziemy ;) Nie ma się czego obawiać. Mam nadzieję, że ktoś nowy, kto jeszcze się ukrywa pojawi się w Starej Komendzie!

Ciekawe i merytoryczne spotkanie w dobrym gronie.

Również zapraszam inne osoby zainteresowane ze Szczecina lub w Szczecinie przebywających.

Następnie spotkanie już za miesiąc. Będzie się można dowiedzieć między innymi co ma wspólnego firanka z garniturem, a ma wspólnego całkiem sporo :)

Z ogłoszeń parafialnych: stolik jest już zarezerwowany - jest to miejsce na górze (wchodzimy schodami obok łazienki jeżeli dobrze pamiętam). Ja się mogę spóźnić do 15 minut. W razie czego stolik jest na moje nazwisko także poproście personel, żeby was usadził tam gdzie trzeba :)

Cześć.

Zainteresowałem się Waszymi spotkaniami i chciałbym dołączyć. Jak Was rozpoznam i czy powinienem przyjść elegancko ubrany?

Pozdrawiam

Michał

Cześć! Super, że chcesz przyjść :) Rozpoznasz nas zapewne po marynarkach, koszulach i często krawatach. Oczywiście żadnego dress code nie ma, jednak króluje smart casual. Aczkolwiek ubierz się w to, w czym Ci wygodnie i niczym się nie przejmuj. Do zobaczenia jutro :)

Cześć.

Zainteresowałem się Waszymi spotkaniami i chciałbym dołączyć. Jak Was rozpoznam i czy powinienem przyjść elegancko ubrany?

Pozdrawiam

Michał

Cześć! Poznasz nas z pewnością i nie pomylisz z innym towarzystwem ;) nasza dotychczasowa ekipa jest raczej młoda. Będziemy na górze w Starej Komendzie przy pl. Batorego.

Tak jak powiedział Pawlik - możesz przyjść jak Ci wygodnie, to nie jest żaden konkurs czy plebiscyt. Tematy rozmów są wszelakie i na pewno się odnajdziesz.

• Upvote 1

Było bardzo fajnie. Jako nowa osoba mogłem dowiedzieć się ciekawych rzeczy i porozmawiać na dowolny temat. Polecam pozostałym, aby, w miarę możliwości, uczestniczyli w naszych spotkaniach.