Jump to content
wally

Spotkania BwB w Szczecinie

Recommended Posts

Dla tych co byli na Woodstocku, albo gdziekolwiek indziej: @mdm89 @Kewin i reszty co była: @pawlik @roland @roelegant @sirwellendowed - macie ochotę na zapasowe piwo w piątek? Tym razem jakiś ogródek piwny będzie ;) 

Jakby ktoś to przeczytał w ostatniej chwili to będziemy w Teatrze Małym :) niedługo podam też termin na sierpień, ale prawie na pewno będzie on w drugiej połowie miesiąca.

Termin następnego spotkania został ustalony na 20 sierpnia - tradycyjnie na godzinę 19.00. Co do miejsca - nie jest ono jeszcze ustalone, ale na pewno będzie to coś z ogródkiem piwnym. Także stay tuned and follow subscriptions :)

@BrodaMBędzie nam bardzo miło :)

Rozważam kilka opcji lokalowych - podawajcie swoje typy:

- The Office

- Stara Komenda 

- Czeski Film

- Piwnica Kany (tak, wiem ;) )

- Irish Pub Dublin

- Piwny Raj (na Rayskiego)

- Hospudka (na ogródku) 

Weźcie pod uwagę, że to będzie sobota, także może być problem z takim bardzo zacisznym miejscem. Niemniej jednak jak znacie coś nowego lub ciekawego to piszcie Wasze propozycje. 

Pozdrawiam,

Kierownik. 

@Sabal również jest mi bardzo miło :) 

Jeżeli nikt nie zgłasza sprzeciwu to wybór padł na Ceglaną. Nie wiem jaka będzie pogoda w przyszłą sobotę, a lokal ten oferuje i fajny ogródek, a jak zrobi się chłodno to można wejść do środka. Hospudka niestety nie ma tak ustawionego ogródka, by dało się pomieścić ok. 8 osób (a tyle się mniej więcej spodziewam). Także - jak w Was z frekwencją? Kto będzie?

Przy okazji w celach organizacyjnych podaję dla nowych osób swój nr telefonu - 692 415 413

Tomek

Ja niestety mam urodziny w zbliżonym czasie i jestem zmuszony opuścić Szczecin w tym terminie. Ale może spontaniczne piwo w tygodniu? Ktoś chętny?

@Kewin ja akurat jestem w Pradze do piątku, także  (mimo że co do zasady wspieram takie pomysły ;) ) - nie dam rady

Ja będę tym razem napewno :) 

Oprócz towarzystwa, zachęca mnie miejsce spotkania - Ceglana - nie byłem tam jeszcze, chętnie sprawdzę.

• Upvote 1

Imponujące towarzystwo szykuje się na sobotę :) @wally @roelegant @pawlik @pawel_bodnar @mdm89 @Sabal @BrodaM @roland +Kolega Szymon, który nie wiedzieć czemu nie posiada jeszcze konta na forum BwB...

Z informacji praktycznych - z uwagi na specyficzną politykę rezerwacji Ceglanej drobna prośba - kto ma niech przyniesie gotówkę. Oczywiście kto nie ma albo nie chce mu się rozmienić - wielkiego problemu też nie będzie ;) rezerwacja będzie na ogródku, w końcu na jutro zapowiadali upały. Do zobaczenia!

12 godzin temu, wally napisał:

Imponujące towarzystwo szykuje się na sobotę :) @wally @roelegant @pawlik @pawel_bodnar @mdm89 @Sabal @BrodaM @roland +Kolega Szymon, który nie wiedzieć czemu nie posiada jeszcze konta na forum BwB...

Z informacji praktycznych - z uwagi na specyficzną politykę rezerwacji Ceglanej drobna prośba - kto ma niech przyniesie gotówkę. Oczywiście kto nie ma albo nie chce mu się rozmienić - wielkiego problemu też nie będzie ;) rezerwacja będzie na ogródku, w końcu na jutro zapowiadali upały. Do zobaczenia!

Tomek, gdzie Twój upał :) U mnie, na Pogodnie leje jak z cebra :) 

Niestety, zatrucie pokarmowe, mam nadzieję, że Panowie świetnie spędzacie czas, czekam na kolejne spotkanie ;) pozdrawiam!!

Dziękuję wszystkim za przybycie :) dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli przybyć - zapraszam na kolejne spotkanie już 9 września (piątek) o godz. 19.00. Miejsce jeszcze nie jest ustalone, ale tym razem chyba ogródek sobie odpuścimy. Może Hospudka?

Jeżeli nie usłyszę żadnych głosów sprzeciwu to na 9 września będę robił rezerwację w Hospudce (w środku lokalu): Po pierwsze: czeskie piwo. Po drugie: czeskie zakąski. Po trzecie: spotkania tam zawsze były udane ;) 

• Upvote 1

Dziękuję wszystkim za przybycie  dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli przybyć - zapraszam na kolejne spotkanie już 9 września (piątek) o godz. 19.00. Miejsce jeszcze nie jest ustalone, ale tym razem chyba ogródek sobie odpuścimy. Może Hospudka?

Melduję się :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk